Rafał Lisiecki show! Stal Rzeszów zremisowała z Motorem Lublin 2:2

Marcin Trzyna
Stal Rzeszów zremisowała z Motorem Lublin
Stal Rzeszów zremisowała na własnym stadionie z Motorem Lublin 2:2. Oba gole dla rzeszowskiej drużyny zdobył 21-letni wychowanek Olimpii Elbląg, Rafał Lisiecki.

Pierwsi na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli piłkarze Stali Rzeszów. Już w 13. minucie Rafał Lisiecki ładnym uderzeniem z prawej nogi pokonał bramkarza Motoru. Goście wyrównali już w 27. minucie, gdy Aleksander Komor po strzale z główki pokonał Miłosza Lewandowskiego.

W 35. minucie bardzo blisko zdobycia bramki byli gospodarze, jednak Piotr Prędota z kilkunastu metrów strzelił niecelnie. Dwie minuty później Maciej Tataj zdobył bramkę i Motor prowadził 2:1 do przerwy.

Po zmianie stron Stal błyskawicznie zdobyła bramkę, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Rafał Lisiecki. Tym razem 21-latek zdobył bramkę lewą nogą. W 67. minucie kibice zgromadzeni na stadionie Stali Rzeszów zaczęli się cieszyć, ponieważ Lisiecki pokonał bramkarza Motoru trzeci raz. Tym razem jednak gol nie został uznany, ponieważ wychowanek Olimpii Elbląg znajdował się na pozycji spalonej.

W 81. minucie Marcin Zontek obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i Motor musiał sobie radzić grając w dziesięciu. Stal atakowała, jednak strzały Prędoty i Brockiego skutecznie łapał Przemysław Frąckowiak i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

W następnej kolejce Stal Rzeszów zmierzy się na wyjeździe z sąsiadującą w tabeli Wisłą Puławy. Motor podejmie na własnym stadionie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:2
13', 46' Rafał Lisiecki - 27' Aleksander Komor, 37' Maciej Tataj