1

Wisła Puławy

0

• Kibice Rakowa dziękują zawodnikom po zwycięstwie.

• Sędzia dzisiejszego spotkania Tomasz Marciniak w 95-tej minucie kończy spotkanie, Raków wygrywa 1-0!

• Faul w środku pola, Wisła wszystkimi zawodnikami z pola idzie w pole karne!

• Bardzo dużo szarpania z obu stron, przy piłce jednak nadal utrzymują się gospodarze.

• Raków walczy w obronie do końca, Wisła nadal bez żadnej sytuacji bramkowej w drugiej połowie.

• Po kiksie Daniela da Silvy piłkę łapie Wróbel.

• Na boisku leży Łukasz Kmieć, który chwilowo opuszcza murawę, na którą da radę wrócić jednak Pląskowski.

• Sędzia dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• Artur Pląskowski opuszcza boisko na noszach, prawdopodobnie nie będzie w stanie dokończyć spotkania.

• Seria kilku upadków na murawę, lecz sędzia nie przerywa gry.

• Ostatnie pięć minut zapowiada się bardzo interesująco.

• Kolejna niesamowita szansa gospodarzy! Na cudowny rajd zdecydował się Reiman, minął trzech rywali i wyłożył piłkę na 10. metr, gdzie nabiegał Serafin, a cudowną interwencją popisał się Leszczyński!

• Gorskie wygrał dziś prawie wszystkie pojedynki główkowe z Pląskowskim. Kolejny z nich miał miejsce właśnie teraz.

• Po bardzo ciekawej akcji strzałem z woleja próbował Reiman, lecz jego strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki Leszczyńskiego!!

• Pewnie piłkę łapie Wróbel po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Zaraz potem bardzo dokładne podanie bramkarze zespołu z Częstochowy i próba szybkiej akcji prawą stroną, która ostatecznie spełzła na niczym.

• Kolejna zmiana w zespole Wisły.

• Żółtą kartką ukarany Kmieć.

• Wiśle zaczyna się spieszyć, lecz nie wynika z tego żadne zagrożenie pod bramką Wróbla.

• Strata Diogo w środku pola, zaraz piłkarze Rakowa ją odzyskali. Rajdu prawą stroną próbował strasznie aktywny Reiman, ale nic z tej akcji nie wyszło.

• Rzut wolny dla Wisły, wszyscy zawodnicy Rakowa w swoim polu karnym.

• W polu bramkowym faulowany Leszczyński.

• Ciekawa akcja prawym skrzydłem Serafina. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• W środku pola faulowany Pląskowski, który próbował chronić piłkę ciałem.

• Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy.

• Zmęczonego Pawlusińskiego zmienia Brazylijczyk Diogo Alves.

• Ostry faul w okolicach środka boiska, piłka dla Wisły.

• W Rakowie szykowana jest podwójna zmiana.

• Zaraz po chwili akcja przeniosła się na lewą stronę skąd ostre dośrodkowanie w bardzo klarownej sytuacji po raz kolejny marnuje Pląskowski, powinno być 2-0!

• Świetny drybling Pawlusińskiego, który zakończył bardzo groźnym dośrodkowaniem, które jednak nie dotarło do kolegów.

• Chwila niższej aktywności z obu stron, wiele uwag od obu trenerów do swoich podopiecznych.

• Holik już wstał, i jest na murawie wraz z kolegami.

• Podwójna zmiana w Wiśle.

• Zmiana w Wiśle.

• Ostre wejście zawodnika Wisły. Holik leży i nie podnosi się z murawy.

• Robert Brzęczek wdaje się w dyskusję z sędzią głównym spotkania, wiele spornych sytuacji w kilku ostatnich minutach spotkania.

• Próba wyjścia z szybką kontrą Rakowa, lecz Pląskowski powstrzymany na środku boiska, w sytuacji dwa na dwa. Powstrzymywany czysto.

• Strzał Barańskiego, piłka odbita od obrońcy Rakowa wychodzi na rzut rożny.

• Do piłki po strzale dopada Pawlusiński, lecz przed strzałem ubiegł go obrońca Wisły i przejął piłkę.

• Sam na sam Pląskowskiego, lecz przegrywa ten pojedynek!

• Po nieskutecznym wybiciu Pawlusińskiego, sprzed pola karnego uderzał jeden z zawodników Wisły, lecz skiksował.

• Jeden z niewielu ataków Wisły zakończony strzałem, lecz sytuację do końca kontrolował Pluta. Piłka po bloku wychodzi na rzut rożny.

• Kolejne groźne uderzenie zawodników Rakowa. Tym razem próbował Porochnicki, a jego strzał przed siebie wybija Leszczyński.

• Piłkarze gości próbują przejąć inicjatywę, lecz ich ataki kończą się zazwyczaj na linii środkowej.

• Druga zmiana w zespole Rakowa to pokłosie gry Baloguna w pierwszej połowie, zastępuje go Góra.

• Pierwsza zmiana w zespole Rakowa. Buczkowski schodzi z powodu kontuzji.

• Bardzo dobre uderzenie z prawej strony pola karnego Reimana, które na róg paruje bramkarz gości.

• Piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska łapie, a następnie wypuszcza z rąk Wróbel. Sytuacja zaraz po chwili wyjaśniona przez bramkarza.

• Niecelne uderzenie z rzutu wolnego Reimana, piłkę odbitą od muru próbował uderzać Pawlusiński, lecz oddał bardzo niecelny strzał.

• Tuż przed polem karnym faulowany Reiman.

• Sędzia rozpoczyna druga połowę spotkania.

• Pierwsza zmiana w szeregach gości.

• Piłkarze zeszli już do szatni. Pierwsze 45 minut gry to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy grają zdecydowanie lepiej, dokładniej i szybciej, na co nie potrafią zareagować goście. Gra Wisły jest mało składna, tylko dwa razy zagrozili bramce strzeżonej przez Wróbla. Trener Brzęczek miał wiele zastrzeżeń do gry Baloguna, a sam zawodnik po każdej stracie głośno krzyczy starając się wymusić na Panu Marciniaku nieczysty odbiór piłki. Druga połowa zapowiada się niezwykle emocjonująco.

• Sędzia doliczył dwie minuty, po których zakończył pierwszą połowę spotkania.

• Piłkarze gospodarzy strasznie przyspieszyli w końcówce. Po ostatniej akcji była kolejna szansa, po dośrodkowaniu z prawej strony, lecz sytuację wyjaśniają obrońcy.

• Idealne podanie na lewe skrzydło do Brzęczka, który miał otwartą całą przestrzeń do samej bramki gości. Wpadł w pole karne, zdecydował się na uderzenie piłki lewą nogą lecz zdecydowanie obok bramki.

• Prostopadłe podanie do Nowaka, który będąc w polu karnym wycofał piłkę na jego skraj. Strzał zablokowany przez obrońców Rakowa, goście domagają się karnego sugerująć blokowanie piłki ręką.

• Raków próbował wyjść z szybką kontrą, lecz ta straciła na tempie przez zbyt długie i niedokładne podanie Baloguna.

• Mocny strzał z linii pola karnego Nowaka ciałem blokuje Daniel da Silva.

• Na bramkę strzelał Pląskowski, ze strzałem bez problemu radzi sobie Leszczyński.

• Świetne podanie Baloguna do Pawlusińskiego, ten w narożniku przegrał pojedynek z Barańskim.

• Ciekawa akcja Wisły, która czterema krótkimi podaniami znalazła się pod polem karnym Rakowa, nic jednak z tego nie wyszło.

• Strasznie dużo strat Baloguna Kayode.

• Mariusz Holik poturbowany po starciu z rywalem, już jednak podnosi się z murawy, tymczasem rzut rożny dla gospodarzy.

• Straszne niecelne uderzenie na bramkę Wisły, uderzał Kmieć.

• Świetne podanie Kmiecia do Pawlusińskiego na prawą stronę, który oddaje ją z powrotem przed pole karne i Łukasz Kmieć uderzeniem z okolic 25 metra pokonuje bramkarza gości.

• Świetny cross Reimana na całą szerokość boiska do Pawlusińskiego, który przyjęciem klatką piersiową próbował minąć Barańskiego, lecz stracił piłkę.

• Sporo fauli w środku pola po stronie Rakowa, tym razem nieprzepisowo powstrzymywany Filipov, a faulował Pluta.

• Miękkie dośrodkowanie w pole karne Rakowa łapie Wróbel.

• Okres totalnej dominacji gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki głową, strzał z trzeciego metra Daniela da Silvy poszybował wysoko nad poprzeczką.

• Pląskowski odebrał piłkę obrońcy, pobiegł do linii końcowej i dośrodkował w pole karne, gdzie piłkę dopadł Pawlusiński faulujący rywala zbyt wysoko podniesioną nogą.

• Faul w środku pola.

• Dobra sytuacja gospodarzy. Wymiana podań między Reimanem a Pląskowskim. Kapitan Rakowa próbował podawać do napastnika częstochowian, lecz ten nie zdołał dojść do piłki będąc już tylko przed bramkarzem rywali.

• Okres gry w środku pola, obie drużyny nie forsują obecnie tempa.

• Dobra gra w obronie Pluty, który nie dał minąć się skrzydłowemu Wisły i wybił piłkę na rzut rożny dla gości.

• Zza pola karnego próbował Sedlewski.

• Niecelny strzał Pląskowskiego, więcej zdecydowanie dzieje się na połowie Wisły.

• Raków przenosi ciężar gry na prawą stronę, gdzie teraz przeszedł Pawlusiński. Po początkowej przewadze gości teraz gospodarze przejmują inicjatywę.

• Słupek! Szybkie wyjście piłkarzy Rakowa z własnej połowy, kilka przypadkowych błędów obrońców Wisły i Pawlusiński znalazł się sam w polu karnym. Oddał strzał zaraz obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Leszczyńskiego.

• Kolejny raz pomocnicy Wisły grają piłkę za linię defensywy gospodarzy i po raz kolejny obrońcy nie umieją sobie poradzić. Sytuację wyjaśnia Wróbel odważnym wyjście poza pole karne.

• Lewą stroną próbował atakować Pawlusiński, oddał piłkę Pląskowskiemu, który stracił ją na połowie Wisły.

• Wisła próbowała drugi raz tego samego, nie było spalonego, Pluta z Danielem spóźnieni i obrońców ratuje wybijając piłkę wślizgiem Wróbel

• Bardzo dobre podanie za linię obrony gospodarzy, które łapie Wróbel.

• Brak zagrożenia ze strony gości po dośrodkowaniu, Raków buduje atak pozycyjny.

• Pierwszy faul w okolicach pola karnego Rakowa. Dośrodkowanie, które na rzut rożny wybijają piłkarze Rakowa.

• Gwizdek sędziego, od środka zaczęli piłkarze Wisły.

• Sędzią spotkania będzie Tomasz Marciniak z Płocka.

• Raków Częstochowa w tym sezonie wygrał już dwa razy. Jedno z tych spotkań wygrał przy Limanowskiego ze Stalą Stalowa Wola (2:0), drugie natomiast w poprzedni weekend w Wałbrzychu z tamtejszym Górnikiem (1:0). Na inaugurację zaś Raków przegrał w Rybniku i podopieczni Jerzego Brzęczka po trzech kolejkach zajmują 5. pozycję z dorobkiem sześciu punktów.

• Obecny sezon układa się dla gości nie najlepiej. Wisła zdołała zremisować u siebie z Brzeskiem (0:0), a dwa pozostałe przegrał - 4:0 w Stargardzie i 0:1 podejmując Limanovię. Wisła Puławy zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem jednego punktu.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z 4. kolejki rozgrywek II ligi. Raków Częstochowa podejmie dziś na własnym stadionie Wisłę Puławy.