ROW 1964 Rybnik

0

GKS Tychy

0

• Bardzo słabe spotkanie. W pojedynku dwóch śląskich drużyn żadna z nich nie zdobyła przewagi, która pozwoliłaby wygrać mecz. Brakowało niemal wszystkiego od sytuacji podbramkowych, po strzały na bramkę. Remis jak najbardziej sprawiedliwy choć samo samo spotkanie bardzo rozczarowujące.

• Koniec spotkania w Rybniku. Mecz kończy się bezbramkowym remisem 0:0.

• Aż o 4. minuty dłużej potrwa spotkanie w Rybniku.

• Kamil Spratek za Pawła Mandrysza.

• Damian Nieśmiałowski już na samą końcówkę spotkania wprowadzany na boisko.

• Seweryn Gancarczyk ratuje swój zespół przed utartą gola. Dobra interwencja tuż przed własną bramką.

• Mateusz Bukowiec trafia w poprzeczkę Pierwsza groźna sytuacja GKS-u Tychy miała miejsce w 88. minucie!

• Słabe spotkanie jak na inaugurację drugoligowych rozgrywek. W Rybniku wciąż 0-0 i nic nie wskazuje na to że wynik się zmieni.

• W miejsce Mateusza Grzybka - Bartosz Rutkowski.

• Paweł Mandrysz w swojej 3. i także bardzo groźnej sytuacji. Jego strzał obronił Paweł Florek ale cała akcja gospodarzy mogła się podobać. Napastnik z dużą łatwością ominął rywali w polu karnym.

• Ładnie pod ofensywną akcje podłączył się obrońca GKS-u Tychy Tomasz Górkiewicz ale jego dośrodkowanie w pole karne bardzo słabe.W tej akcji gości również bez strzału na bramkę.

• Coraz odważniejsi w swoich poczynaniach gospodarze.

• Żółtka kartka dla Mateusza Grzybka.

• Również Kamil Kiereś dokonuje kolejnej zmiany. W miejsce Mariusza Zganiacza, Mateusz Bukowiec.

• Kolejna zmiana w zespole ROW-u Rybnik. Na boisku melduje sie Sebastian Siwek.

• Ależ okazja dla GKS-u Tychy ! Mateusz Grzybek w zamieszaniu w polu karnym oddaje strzał, który został zablokowany. Chwile później również Łukasz Grzeszczyk nie pokonał bramkarza ROW-u Rybnik.

• Bardzo dużo przerw w grze oraz niedokładności.

• Nie zmieniło się nic po wejściu Radzewicza oraz Musiolika. Wciąż żadna z drużyn nie stworzyła większego zagrożenia po bramką rywali.

• Bardzo ciężko jest przedostać się piłkarzom GKS-u Tychy przez szczelną dziś obronę ROW-u Rybnik.

• Sebastian Musiolik zaznaczył swoją obecność na boisku tuż po wejściu. Jego strzał bardzo niecelny ale warto go odnotować. Poza tą próbą wciąż kiepsko z jakimikolwiek składnymi akcjami.

• Zmiana także w zespole gości. Pojawił się Marcin Radzewicz.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Z boiska schodzi Radosław Dzierbicki, a pojawia sie Sebastian Musiolik. Kompletnie anonimowy występ Dzierbickiego.

• Marcin Wodecki dośrodkowuje z lewej strony boiska, ale piłkę wyłapuje Daniel Kajzer.

• W końcu jakaś ładna, składna akcja. W niezłej sytuacji znalazł się Adam Varadi ale mógł lepiej zakończyć akcje swojego zespołu.

• Szybko wznawiają grę tyszanie ale ta po chwili znów przerwana. Tym razem po faulu Macieja Mańki.

• Żółtka kartka dla Jacka Broniewicza. To pierwsza w tym spotkaniu kara indywidualna dla zawodnika ROW-u Rybnik.

• Maciej Mańka zawędrował aż pod pole karne rywali. Nawet obrońcy GKS-u Tychy próbują swoich sił ale również bez efektów. W tej sytuacji nie było nawet strzału na bramkę.

• Tyszanie, którzy celują w awans powinni z każdą upływająca minutą przeważać na boisku. To podopiecznym Kamila Kieresia zdecydowanie bardziej powinno zależeć na zwycięstwie ale nie widać tego na boisku.

• I już w początkowych minutach rzut rożny dla gości ale słabe wybicie z narożnika i piłkę wybija pierwszy z ustawionych obrońców.

• Rozpoczęła się druga połowa dzisiejszych derbów.

• Powracają już zawodnicy obu drużyn. Wygląda na to, że zaczną bez zmian.

• Wraca 2. liga! Zachęcam do lektury artykułu o starcie drugoligowych rozgrywek, w tym także o meczu ROW Rybnik - GKS Tychy.

• Być może któryś z trenerów zdecyduje się już od pierwszych minut drugiej połowy na jakieś zmiany. Liczymy, że zmieni się także obraz gry w dzisiejszym spotkaniu.

• Bardzo przeciętne spotkanie w pierwszej połowie zafundowali nam zawodnicy obu drużyn. Zbyt zachowawczo zagrały oba zespoły i nie oglądaliśmy zbyt wielu ciekawych sytuacji. Bliżsi zdobycia gola byli gospodarze ale skuteczności oraz doświadczenia zabrakło Pawłowi Mandryszowi w dwóch doskonałych sytuacjach.

• Pan Mirosław Górecki sędzia dzisiejszego spotkania zakończył pierwszą część gry. Wracamy za 15. minut.

• Sędzia doliczył 1. minutę do pierwszej połowy.

• Mariusz Muszalik zagrywa do Pawła Mandrysza, napastnik ROW-u znalazł się niemal w 100% sytuacji ale mimo tego nie udało mu się pokonać niepewnego dziś w tyskiej brmace Pawła Florka!

• Jeszcze w ostatnich minutach pierwszej połowy wysokim pressingiem starają się zmusić do błędu piłkarzy ROW-u Rybnik goście ale bezskutecznie. Dobrze bronią się podopieczni Dietmara Brehmera.

• Mateusz Grzybek główką podaje do Łukasza Grzeszczyka ale próbę tego ostatniego warto przemilczeć. Piłka ląduje wprost w rękach Daniela Kajzera.

• Marnie wygląda dziś frekwencja na Stadionie Miejskim w Rybniku. Kibice być może przewidzieli, że to spotkanie nie będzie stało na wysokim poziomie.

• Marek Krotofil zbyt mocno podaje do kolegi z zespołu. Od bramki grę wznowi Paweł Florek. Niestety ale tak wygląda jak na razie większość meczu w Rybniku.

• Łukasz Grzeszczyk przegrywa kolejną walkę o piłkę. Tyszanie tracą ją ale tylko na chwilę. Dużo niedokładności w grze powoduje, że żadna z drużyn nie potrafi zdobyć przewagi w meczu.

• Gabriel Nowak miał dużo pretensji do sędziego w kolejnej sytuacji ale zawodnik ROW-u Rybnik faulował i to goście rozpoczynają grę od rzutu wolnego.

• Dużo walki w tym spotkaniu. Łukasz Grzeszczyk jednak przesadził w walce z rywalem i sędzia musiał odgwizdać faul pomocnika GKS-u Tychy.

• Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla ROW-u Rybnik.

• Coraz groźniejsze kontrataki gospodarzy. Brakuje tylko dokładności w podaniach, a być może zobaczymy dziś w Rybniku celny strzał na bramkę...

• Żadna z drużyn nie chce stracić pierwsza i obie drużynie nieco zbyt zachowawczo atakują pamiętając głównie o obronie własnej bramki.

• Radosław Dzierbicki leży na murawie po faulu Tomasza Górkiewicza. Jak na razie z boiska niestety ale wieje nudą. Brakuje klarownych sytuacji pod bramką zarówno ROW-u jak i GKS-u.

• Faulowany Marcin Grolik ale do bramki Pawła Florka bardzo daleko więc tym razem bez zagrożenia pod bramką gości.

• Problemy z wybijaniem rzutów z autu mają dziś zawodnicy obu drużyn. Najpierw sędzia nakazał ponowne wznowienie gry Dawidowi Gnojnemu, a po chwili błąd przy wyrzuceniu piłki popełnił Tomasz Górkiewicz.

• GKS Tychy chyba nieco dłużej utrzymuje się przy piłce, ale to gospodarze jak na razie groźniejsi w swojej grze z kontrataku.

• Nie poprawiła się gra podopiecznych Kamila Kieresia w obronie w porównaniu z wcześniejszymi spotkaniami. Już po 15. minutach gry można stwierdzić, że wśród obrońców brakuje większej pewności w grze.

• Michał Płonka oddaje strzał znajdując się już w polu karnym. Przy odrobinie szczęścia mógł pokonać bramkarza GKS-u, zabrakło w tej sytuacji szybszej decyzji o oddaniu strzału.

• Problemy z przyjęciem piłki w polu karnym miał Paweł Mandrysz, a mógł znaleźć się w doskonałej sytuacji młody zawodnik ROW-u. Przy tak biernej postawie obrońców GKS-u mógł zrobić to lepiej.

• Kolejna próba gości. Tym razem Mariusz Zganiacz z ok 25. metrów uderza na bramkę gospodarzy ale strzał niecelny.

• Podopieczni Kamila Kieresia szybko starają się odebrać piłkę rywalom. Doskakują do gospodarzy i walczą o odbiór każdej piłki.

• Goście szybko odpowiadają ładną akcją pod polem karnym rywali. Niestety strzał Łukasza Grzeszczyka zablokował jeden z obrońców ROW-u i piłka ląduje na rzucie rożnym. W tej sytuacji dobrym podaniem popisał się Grzybek.

• Paweł Mandrysz już mógł otworzyć wynik spotkania w Rybniku. Napastnik ROW-u otrzymał doskonałe podanie od Muszalika ale nie udało mu się przelobować wychodzącego z bramki bramkarza GKS-u Tychy w dość dobrej sytuacji.

• Kilka nerwowych interwencji Daniela Kajzera - bramkarza ROW-u. Piłka po jego wybiciach poza boiskiem.

• Na przedmeczowej rozgrzewce doszło do małej awarii oświetlenia na Stadionie Miejskim, na szczęście awarię udało się usunąć w porę. Mecz rozpoczął się punktualnie. Teraz liczymy na dobre spotkanie w Rybniku.

• Mecz rozpoczyna GKS Tychy.

• Sędzią głównym spotkania Mirosław Górecki.

• Oba zespoły już na murawie Stadionu Miejskiego. Za moment rozpoczynamy mecz!

• Również Dietmar Brehmer postawił na Jacka Broniewicza, który zasilił szeregi ROW-u Rybnik.

• Dużą niewiadomą może okazać się gra zarówno ROW-u Rybnik, jak i GKS-u Tychy. W drużynie z Tychów zadebiutuje Adam Varadi. Swoje szanse od pierwszych minut dostają także Stepan Hirskyi oraz Maciej Mańka.

• ROW Rybnik na 8 rozegranych spotkań przed własną publicznością wygrał 4 mecze, przegrał 3 i jedno spotkanie zremisował. W meczu, który rozpocznie się już za parę chwil ciężko wskazać więc faworyta.

• Oba zespoły w ligowej tabeli dzieli 8. punktów. ROW Rybnik zakończył rundę jesienną na 12. miejscu, goście z Tychów na miejscu 6. Podopieczni Kamila Kieresia ma problemy z wygrywaniem na terenie rywali. Z rozegranych 9. spotkań wygrał tylko 2!

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Rybniku. Już za 15. minut mecz inaugurujący rozgrywki 2. ligi w 2016 roku. Miejscowy ROW Rybnik podejmie GKS Tychy Zapraszamy na Relację LIVE z tego spotkania!