ROW 1964 Rybnik

1

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

• Obie ekipy wprawdzie miały swoje szanse, aby rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, ale tak jak napisałem - wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy.

• Trzeba powiedzieć, że to sprawiedliwy wynik. Mecz nie obfitował w akcje bramkowe, ale był ciekawy. Mieliśmy sporo walki i ostrej gry.

• Koniec meczu! Drużyny dzielą się punktami! Siarka 1:1 Energetyk!

• Ależ było blisko!! Wrzutkę Tunkiewicza głową strącił Stefanik, a Paluchowi zabrakło centymetrów by wpakować piłkę do bramki!

• Indywidualna akcja Persony na prawej stronie, zawodnik Siarki został sfaulowany. Będzie jeszcze szansa.

• Figiel zagrał ładną piłkę do Tunkiewicza, ale lekko za mocno i zawodnik Siarki nie zdążył.

• 4 minuty doliczone

• Najpierw Persona spróbował uderzenia, które zostało zablokowane. Po chwili piłka trafiła pod nogi Tunkiewicza, jednak jego strzał "postraszył gołębie na dachu".

• Słaba wrzutka, ale Jarka wybija na kolejny róg.

• Michał Paluch ładnie zgrał piłkę głową do Marcina Figla, ten lekko się zagubił, ale wywalczył jeszcze rzut rożny.

• Była szansa! Wrzutka Tunkiewicza z rzutu wolnego przeleciała centymetry nad głowami zawodników i wylądowała w rękawicach Kajzera.

• Zmiana w Siarce, za strzelca wyrównującej bramki, Dariusza Frankiewicza, na murawie pojawia się Marcin Figiel.

• Zmiana w Energetyku, Dawid Jarka wchodzi za Szymona Sobczaka.

• Była okazja dla Energetyka! Bochenek stracił piłkę, przejął ją Sobczak, ale w ostatniej chwili interweniuje jeden z zawodników Siarki!

• Siarka - Energetyk

• Baran dobrze zatrzymał rajd Sobczaka. Korner dla gości.

• Zmiana w drużynie gości, za Marka Krotofila na murawę wchodzi Adam Wolniewicz.

• Rzut wolny dla Siarki z około 25 metrów. Faulowany był Tunkiewicz. Uderzenie Stępnia jednak bardzo niecelne.

• Pewny strzał Frankiewicza! A w polu karnym kopnięty w twarz został Marcin Stefanik, nie Michał Paluch - przepraszam za błąd.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 1:1!!! Dariusz Frankiewicz z rzutu karnego!!

• Żółta kartka dla Borovicanina! Zawodnik Energetyka kopnął w twarz Michała Palucha!

• RZUT KARNY DLA SIARKI!!

• Ależ była szansa dla Siarki! Dośrodkowanie Stępnia z prawej strony niemal zostało wbite do własnej bramki przez Borovicanina!

• Zmiana w Siarce, za Marcina Truszkowskiego na boisko wchodzi Michał Paluch.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego spadło wprost na głowę Michała Płonki, który pokonał Oskara Pogorzelca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL 1:0 dla Energetyka!!!!

• Bochenek skutecznie zatrzymał na prawej stronie Mandrysza, ale jest jeszcze korner dla gości.

• Zmiana też w drużynie Energetyka, za Sebastiana Musiolika wchodzi Paweł Mandrysz.

• I jest zmiana, Tomasz Persona zmienia kontuzjowanego Roberta Chwastka, który opuszczając murawę w asyście lekarza bardzo mocno utykał.

• Robert Chwastek nie będzie w stanie kontynuować gry, potrzebna będzie zmiana.

• Żółta kartka dla Szymona Jarego za brzydki faul na wychodzącym z kontrą Robercie Chwastku.

• POGORZELEC!! Krotofil znakomicie obrócił się na plecach jednego z obrońców Siarki i znalazł się naprzeciw golkipera Siarki! Górą jednak bramkarz gospodarzy!

• Frankiewicz przy próbie przyjęcia piłki zagrał ją ręką. Rzut wolny dla gości.

• Marcin Bochenek z żółtą kartką za faul na Krotofilu.

• Ależ szczęście ma teraz ROW Rybnik!! Najpierw Stępień oddał strzał z kilku metrów, a ten został wybity z linii bramkowej przez jednego z obrońców. Następnie Stefanik spróbował zaskoczyć, ale Kajzer dobrze obronił jego strzał!

• Spore zamieszanie po tym kornerze. Na murawie leży Płonka, a zawodnicy z Rybnika mocno protestują. Nie wiem, co się stało

• Krótko rozegrany rzut rożny, piłka trafiła do Truszkowskiego, jednak została po chwili wybita. Kolejny róg.

• Tunkiewicz wywalczył korner po szarży na prawej flance.

• Bochenek przyjął piłkę na klatkę, ale był zdezorientowany i nie wiedział, gdzie jest futbolówka - a to zakończyło się stratą.

• Siarka Energetyk

• Stefanik zgrał głową do Roberta Chwastka, ale zawodnik Siarki przy próbie przyjęcia piłki sfaulował jednego z zawodników Energetyka.

• Energetyk wyprowadzał kontrę, ale Fonfara nie zagrał w tempo do wychodzącego Musiolika, który dodatkowo był na spalonym.

• Siarka rozpoczyna drugie 45 minut!

• Zawodnicy powracają na murawę, za chwilę początek drugiej połowy.

• Mamy dość wyrównany mecz. Żadna z drużyn nie zdobyła widocznej przewagi w pierwszej odsłonie. Siarka miała fantastyczną okazję do bramki już na początku spotkania, ale strzał Roberta Chwastka zatrzymał się na słupku. Zawodnicy z Rybnika nie stworzyli sobie tak dogodnej sytuacji, jednak również atakowali. Druga połowa zapowiada się emocjonująco.

• Koniec 1 połowy tego spotkania, po której Siarka bezbramkowo remisuje z Energetykiem.

• Tunkiewicz uderzał sprzed pola karnego, jednak wprost w bramkarza drużyny gości.

• 1 minuta doliczona

• Ależ błąd Stępnia! Zawodnik Siarki głową wybijał piłkę, lecz wprost pod nogi Płonki. Zawodnik ROWu jednak fatalnie skiksował.

• Frankiewicz uderza na bramkę, jednak niecelnie i od bramki zacznie Kajzer.

• Nadolski dostał od Truszkowskiego podanie lekko za plecy, jednak został sfaulowany tuż przed polem karnym ROWu.

• Więcek "skosił" Muszalika, ale sędzia nie pokazuje kartki. Trzeba powiedzieć, że pozwala na wiele zawodnikom.

• Ponownie Chwastek! Zawodnik Siarki nie dał sobie odebrać piłki i mimo zachwianej pozycji zdołał oddać strzał, który zablokowali obrońcy.

• Chwastek kapitalnie przedarł się lewą stroną w okolice pola karnego i sprytnie chciał zagrać do wychodzącego Truszkowskiego, ale jego zamiary dobrze przeczytał Szymon Jary.

• Rzut wolny dla gości przy linii bocznej boiska. Wrzutka w pole karne, a tam główkował Bodzioch, jednak wysoko nad bramką

• Więcek ponownie spróbował wrzutki z prawej strony, ale była minimalnie za wysoka i Truszkowski jej nie sięgnął

• BYŁA SZANSA! Wrzutka Frankiewicza wędrowała wprost na głowę jednego z piłkarzy Siarki, jednak ostatecznie nie została przez nikogo trącona i niemal zaskoczyła golkipera Energetyka!

• Gojny bardzo ostro potraktował Stefanika, kartki jednak nie ma. Rzut wolny dla Siarki i okazja do wrzutki.

• Bochenek nie zrozumiał się z Nadolskim, przez co Musiolik niemal przechwycił piłkę.

• Truszkowski, który był na spalonym, oddał strzał po gwizdku, jednak sędzia udzielił mu upomnienia - dziś już drugiego.

• Pogorzelec pewnie wygarnął piłkę spod nóg Sobczaka.

• Piłkarze Siarki grają mocno na granicy ryzyka, zwłaszcza w środku pola. Piłka wędruje bardzo blisko zawodników Energetyka, przez co Siarka naraża się na stratę.

• Teraz poturbowany został Bochenek, ale wszystko jest w porządku.

• Zawodnik Siarki już z powrotem na murawie.

• Robert Chwastek w dynamicznym ataku dostał powalony na murawę i obecnie udzielana jest mu pomoc medyczna.

• "Zabawa" piłkarzy Siarki w okolicach własnego pola karnego mogła się bardzo źle skończyć dla gospodarzy, ale Muszalik złapany na spalonym.

• Truszkowski spróbował akcji indywidualnej. Popędził z piłką i będąc tuż przed polem karnym, oddał strzał lewą nogą, jednak obok bramki Kajzera.

• Truszkowski przechwycił piłkę na 25 metrze od bramki Energetyka i próbował ciekawie podciąć piłkę do Chwastka, ale zrobił to niecelnie.

• Sobczak wycofał piłkę przed pole karne, a tam znalazł się Fonfara, który oddał potężny strzał, lecz Pogorzelec, choć na raty, wyłapał futbolówkę.

• energetyk kibice

• Rzut rożny dla Siarki po tym jak wrzutkę Więcka wybili obrońcy. Krótkie rozegranie Frankiewicza, jednak zwrotna piłka już niecelna i od bramki zacznie Kajzer.

• Sobczak na lewej stronie minął Stępnia, lecz oddał słaby strzał i Pogorzelec wychwycił piłkę.

• Więcek wrzucał z prawej strony do wchodzącego Truszkowskiego, ale napastnika Siarki ubiegł Daniel Kajzer

• Sobczak ruszył z dynamiczną kontrą, ale skutecznie zatrzymali go Baran do spółki ze Stępniem.

• Kibice Rybnika zaczęli dopingować swój zespół, sympatycy Siarki dopingują natomiast od pierwszej minuty.

• SŁUPEK!! Robert Chwastek znakomicie wbiegł w pole karne z lewej strony, oddał dobry strzał i tylko słupek uchronił Energetyka przed stratą bramki!

• Baran ratował się teraz przed błędem, bliski przechwytu był Krotofil, ale zawodnik Siarki skutecznie wybił futbolówkę wślizgiem.

• Wrzutka Muszalika, głową uderzał Krotofil, ale bez problemów łapie piłkę Pogorzelec.

• Truszkowski fauluje Płonkę, a sędzia udziela mu reprymendy. Jak na razie sporo ostrej gry.

• Krotofil faulowany około 25 metrów od bramki Pogorzelca. Strzał z rzutu wolnego jednak fatalny.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają goście z Rybnika!

• siarka energetyk

• Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Dawid Pająk, a pomagać mu będą Piotr Ćwiernia, Szymon Putek oraz Radosław Wilk.

• Piłkarze opuszczają powoli plac gry. Do rozpoczęcia niewiele ponad 10 minut!

• Ławka rezerwowych Energetyka: Rybicki - Grolik, Gilewicz, Mandrysz, Dudziński, Wolniewicz, Jarka

• Ławka rezerwowych Siarki: Melon - Waleńcik, Sulkowski, Persona, Figiel, Paluch, Ciećko

• Po lewej stronie widzą już państwo zestawienie gości.

• Korzystając z chwili zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania autorstwa Kacpra Madeja: KLIK

• Na murawie również podopieczni trenera Marcina Prasoła Siarka - Energetyk

• Piłkarze Siarki Tarnobrzeg już na rozgrzewce Siarka - Energetyk

• Pod stadion w Tarnobrzegu przyjechał autokar z kibicami Energetyka ROW Rybnik, którzy są dziś spodziewani w liczbie 85 osób.

• Bramkarze obu zespołów już się rozgrzewają.

• Znamy już skład Siarki na to spotkanie. Jak widzimy do gry powracają Robert Chwastek oraz Marcin Stefanik.

• W Tarnobrzegu mamy dziś słoneczną pogodę. Jest ciepło, ale nie na tyle, aby przeszkadzało to zawodnikom. Oczekujemy zatem ciekawego widowiska.

• W poprzedniej kolejce obie drużyny zawiodły. Siarka przegrała na własnym terenie ze Zniczem Pruszków 0:2, natomiast Energetyk zremisował bezbramkowo z zamykającym wówczas tabelę Nadwiślanem Góra.

• Obie drużyny spotkały się ze sobą niedawno przy okazji meczu 1/32 finału Pucharu Polski. Wówczas Energetyk podejmował Siarkę i pokonał tarnobrzeską drużynę 2:1.

• Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 4. kolejki 2. ligi, w którym Siarka Tarnobrzeg podejmie Energetyka ROW Rybnik.