Siarka Tarnobrzeg 3 - 4 Legionovia Legionowo

Legionovia Legionowo

4

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• To tyle ode mnie. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

• Jeśli chodzi o gole, to kibice nie mogą narzekać. Było ich sporo, były też piękne trafienia - jak te z rzutu wolnego Krljanovicia czy Frankiewicza. W drugiej połowie przeważała Siarka, ale Legionovia ponownie wykorzystała błędy defensywy, a mianowicie Paweł Wolski, który ośmieszył obrońców Siarki i strzelił bramkę po pięknej indywidualnej akcji. Legionovia przybliżyła się zatem do utrzymania w 2. lidze. Siarka natomiast już chyba definitywnie traci szanse na walkę o awans.

• Koniec meczu! Szalone spotkanie w Tarnorbrzegu, które wygrywa Legionovia 4:3!

• Wrzutka Oziębały w pole karne, skakali do główki Truszkowski i Stefanik, ale jeden z nich sfaulował przy okazji bramkarza gości.

• Uderzenie Więcka z 20 metrów, ale wprost w Smyłka.

• Ostatnia zmiana w tym meczu, Rafał Maciejewski wchodzi za Sebastiana Czapę.

• 5 minut doliczył sędzia.

• Teraz kartonik dla Oziębały, który przerwał kontrę gości.

• Lazar Pavić otrzymuje żółtą kartkę. Sporo ich w ekipie gości.

• PIŁKA MECZOWA STEFANIKA!! Oziębała posłał świetną wrzutkę, a Stefanik znalazł się zupełnie niepilnowany, ale główkuje nad bramką!!

• Wrzutka Więcka w pole karne, główkował Stefanik, ale obok bramki! Coraz mniej czasu ma Siarka na wyrównanie!

• Żółta kartka dla Menzla za faul na Truszkowskim.

• Kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego Dejan Krljanović! Posłał piłkę tuż nad murem i tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KRLJANOVIĆ Z RZUTU WOLNEGO!!! 4:3 dla GOŚCI!

• Nadolski fauluje jednego z graczy Legionovii tuż przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę!

• SZCZEPANKIEWICZ!! Golkiper Siarki ratuje przed stratą gola! Wolski znalazł się sam na sam ze Szczepankiewiczem, ale górą bramkarz Siarki!

• Adam Czerkas zmienia Szymona Lewickiego.

• Krljanović uderzał z ponad 20 metrów, ale nad bramką Szczepankiewicza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL TRUSZKOWSKI!! 3:3!!

• Żółta kartka dla Mikołaja Smyłka! Ależ błąd bramkarza gości! Źle przyjął piłkę, zabrał mu ją Truszkowski, a ten sfaulował go w polu karnym!

• KARNY DLA SIARKI!!!

• Druga zmiana w Legionovii, Jovan Kastratović zastępuje na placu gry Kamila Tlagę.

• Mocna wrzutka Więcka w szesnastkę gości, ale piłka wyperswadowana na aut. Coraz wyraźniejsza przewaga Siarki.

• Swoją drogą warto zauważyć, że oprócz pierwszej i trzeciej bramki dla Legionovii, wszystkie dotychczasowe padły zaraz po zmianach.

• Karol Ziąbski opuszcza plac gry, w jego miejsce Lazar Pavić.

• Precyzyjny strzał "Franka" z rzutu wolnego. Zawodnik Siarki huknął tuż przy lewym słupku, Smyłek miał piłkę na rękach, ale ostatecznie ta zatrzepotała w siatce! Będą jeszcze emocje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL FRANKIEWICZ Z RZUTU WOLNEGO!!

• Ostatnia zmiana w Siarce, za Konrada Stępnia wchodzi Jakub Więcek.

• Żółta kartka dla Ziąbskiego za faul na Frankiewiczu.

• KAPITALNA INDYWIDUALNA AKCJA WOLSKIEGO! Wparował w pole karne, zrobił dwa "kółeczka", dzięki którym dosłownie objechał obrońców Siarki jak dzieci, stanął naprzeciw Szczepankiewicza i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL PAWEŁ WOLSKI!! CÓŻ ZA AKCJA!!

• BLISKO GOLA! Wrzutka Frankiewicza w pole karne, jeden z obrońców Legionovii odbił piłkę głową w kierunku bramki, ale ktoś wybił z linii bramkowej!

• Stefanik wparował w pole karne, przewrócił się razem z Grudniewskim, rozłożył ręce, ale sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości.

• Dośrodkowanie Frankiewicza z rzutu wolnego, główkował Stefanik, ale był zbyt daleko od bramki, by zaskoczyć Smyłka.

• Dobra akcja Siarki, Stefanik mądrze zagrał na prawo do Stępnia, ale dośrodkowanie kapitana Siarki wybite przez obrońców.

• Gwizdek arbitra i zaczynają goście!

• Piłkarze wracają na murawę, a na plac gry wejdzie Mariusz Kukiełka, który zastąpi Bartosza Waleńcika.

• Legionovia zasłużenie prowadzi w Tarnobrzegu. Wykorzystali błędy Siarki i zdobyli 2 bramki. Trafienie dla gospodarzy zaliczył po wejściu smoka Rafał Parobczyk, ale to jedyna pozytywna akcja Siarki z tej pierwszej połowy. Podopieczni trenera Gąsiora grają słabo i bez pomysłu, a dodatkowo wygląda to tak, jakby grali "za karę". W drugiej połowie musi to się zmienić, jeśli Siarka myśli o pozytywnym rezultacie. Goście natomiast bardzo mądrze rozbijają ataki tarnobrzeżan i grają dość pewnie. Sporo "szumu" robi dziś duet Czapa - Lewicki.

• Koniec 1. połowy! Legionovia prowadzi w Tarnobrzegu 2:1!

• Fatalny błąd Chrabąszcza, który bezmyślnie stracił piłkę przed polem karnym na rzecz Czapy, ten zagrał do środka, gdzie był już Wolski, ale strzelec pierwszej bramki nie sięgnął piłki!

• Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszych 45.

• Czapa sprytnie podawał do wbiegającego środkiem Lewickiego, ale tylko szybki powrót Stefanika uchronił Siarkę od sporego zagrożenia.

• Szybka akcja Legionovii na lewej flance, chyba Paweł Wolski świetnie dograł do środka do wbiegającego Lewickiego, który pewnym strzałem pokonał Szczepankiewicza! Goście ponownie na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 2:1!! SZYMON LEWICKI!!

• Kolejna zmiana w Siarce. Robert Tunkiewicz opuszcza plac gry, w jego miejsce Marcin Stefanik. Szybko te zmiany.

• Głupia strata piłkarzy Siarki w środku pola, piłka trafiła do Czapy, który chciał zaskoczyć Szczepankiewicza z około 20 metrów, ale golkiper Siarki pewnie broni.

• Tunkiewicz! Zawodnik Siarki zgarnął piłkę przed polem karnym i huknął z lewej nogi, ale nad bramką!

• Lewicki dostał podanie do środka, zszedł na lewą stronę i oddał strzał, ale nie trafił w światło bramki, a Szczpankiewicz tylko odprowadził ją wzrokiem.

• Cóż za wejście Parobczyka! Zawodnik Siarki wszedł na murawę tuż przed rzutem rożnym, pobiegł w pole karne i przy pierwszym kontakcie z piłką zdobył bramkę! Piłkę wrzucał Frankiewicz, jeden z obrońców wybił futbolówkę, jednak wprost pod nogi wbiegającego Parobczyka, a ten uderzył z pierwszej piłki i wyrównał stan meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! 1:1!! RAFAŁ PAROBCZYK - WEJŚCIE SMOKA!!

• Mamy szybką zmianę w Siarce. Tomasz Persona zostaje zmieniony przez Rafała Parobczyka. Czyżby jakiś uraz?

• Szczepankiewicz dobrze wyszedł przed pole karne i przerwał dośrodkowanie.

• Persona będąc na lewej stronie przypadkowo wybił piłkę za linię końcową i ironicznie został za to "nagrodzony" brawami.

• Pojawia się oburzenie kibiców na stadionie, bo Siarka gra "na stojąco".

• Na boisku prawdziwa "kopanina". Brak składnych akcji, nie brakuje za to chaosu i przypadku. Miejmy nadzieję, że zmieni się to z biegiem czasu.

• Lewicki był bliski zabrania piłki Waleńcikowi, ale finalnie sfaulował defensora Siarki.

• Przed stratą bramki Siarka łapała wiatr w żagle, ale gol podciął skrzydła podopiecznym trenera Gąsiora. Teraz gospodarze już nie atakują zbyt aktywnie.

• Kolejny faul Tlagi i robi się gorąco. Sędzia dał kapitanowi Legionovii już chyba ostatnie ostrzeżenie.

• ALEŻ BRAMKA! Paweł Wolski dostał zagranie w pole karne, jednak było ono trochę zbyt mocne, jednak zawodnik Legionovii próbując ratować sytuację chciał najwyraźniej dośrodkować, ale...przelobował Szczepankiewicza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL WOLSKI!! 1:0 dla LEGIONOVII!!

• Spory błąd Smyłka, który niemal wystawił piłkę Truszkowskiemu. Ten jednak do niej nie dotarł, bo szybszy był jeden z defensorów.

• Żółta kartka dla Tlagi za brzydki faul na Hodowanym. Kapitan Legionovii "oddał" sobie, gdyż chwilę wcześniej domagał się odgwizdania przewinienia jednego z piłkarzy Siarki.

• Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola, żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi, ale to Siarka dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Michał Chrabąszcz bezradnie rozkłada ręce, ale sędzia dyktuje rzut wolny dla Legionovii.

• Persona faulowany przez Golińskiego w pobliżu linii środkowej.

• Ależ rajd Tlagi! Zawodnik Legionovii ruszył w kierunku bramki, wyprzedził Hodowanego i zdołał oddać strzał, ale dobra interwencja Szczepankiewicza!

• Tunkiewicz sprytnie przejął piłkę przed polem karnym, ale jego zagranie do środka wybij Krljanović.

• Niebezpieczny faul Czapy, ale sędzia jeszcze wyrozumiały. Tylko upomnienie.

• Pierwszy gwizdek sędziego Adamskiego, rusza Siarka i zaczynamy!

• Piłkarze już gotowi. Od środka zaczną gospodarze...

• Sędziowie wyprowadzają obie drużyny na plac gry!

• Można powiedzieć, że stadion w Tarnobrzegu świeci dziś pustkami. Kibiców jest niewielu mimo dobrej pogody.

• Piłkarze zeszli już do szatni, zaczynamy za kilka minut!

• Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze w ubiegłym sezonie, to na własnym obiekcie Siarka wygrała 4:1, natomiast w Legionowie górą byli gospodarze, wygrywając 3:2.

• W ubiegłym sezonie Legionovia zajęła miejsce tuż za Siarką. Wówczas w 2. lidze wschodniej tarnobrzeżanie otarli się o awans, natomiast piłkarze z Legionowa stracili do Siarki 6 punktów.

• Piłkarze już rozgrzewają się na murawie.

• W rundzie jesiennej obie ekipy spotkały się w Legionowie. Tam górą byli tarnobrzeżanie, którzy po trafieniu Jakuba Więcka wygrali 1:0.

• Piłkarze Siarki po ubiegłotygodniowej porażce w Mielcu z tamtejszą Stalą będą chcieli dziś odkupić winy u kibiców. Legionovia natomiast poszuka przełamania, gdyż podopieczni Roberta Pevnika nie wygrali już od blisko miesiąca.

• Piękną pogodę mamy dziś w Tarnobrzegu. Jest słonecznie, ale nie ma upału - można powiedzieć, że mamy idealne warunki do gry w piłkę.

• Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 30. kolejki 2. ligi, w którym miejscowa Siarka podejmie Legionovię Legionowo. Początek meczu o 16:00!