MKS Kluczbork

1

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

• W drugiej połowie zobaczyliśmy lepsze spotkanie. Można powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy, choć trzeba zaznaczyć, iż goście mieli rzut karny, a gospodarze go mieć powinni. Lider nie zachwycił, a Siarka pokazała dosyć dobrą grę. Drugi remis trenera Kuźmy.

• Koniec meczu! Siarka remisuje z MKS-em Kluczbork 1:1!

• Uszalewski wywalczył jeszcze korner dla MKSu. Chyba ostatnia szansa w tym meczu.

• Była szansa! Sulkowski wrzucał z rożnego, powstał mały kocioł, ale nikt nie oddał strzału.

• Ciećko wywalczył rzut rożny. Trener Kuźma bardzo impulsywnie reaguje przy linii..

• Więcek faulowany dosyć blisko pola karnego, będzie jeszcze szansa przed Siarką.

• 4 minuty doliczone

• Rzut rożny dla MKSu. Wolkiewicz wrzucał w pole karne, ale Parobczyk wybił na korner.

• Chwastek był faulowany przed polem karnym, ale sędzia puścił grę i tylko aut dla Siarki.

• Parobczyk trochę przekombinował. Miał okazję do strzału, ale wolał podawać, a to przeczytali obrońcy i przejęli piłkę.

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie MKSu, za Łukasza Reinharda wchodzi Marcin Tomaszewski.

• I mamy debiut przed tarnobrzeską publicznością, za Roberta Tunkiewicza wchodzi Tamazi Chargeishvili.

• Kartka dla Mirosława Barana, który w walce bark w bark wepchnął Reinharda w...ławkę rezerwowych.

• Zmiana również w szeregach gości, za Wojciecha Hobera na murawie pojawia się Krzysztof Wolkiewicz.

• Zmiana w Siarce, Tomasz Ciećko wchodzi za Daniela Koczona.

• ARTUR MELOOOOON!!!! Kapitalnie broni ten rzut karny! Arian uderzył w lewy róg Melona, a ten złapał piłkę!!

• KARNY DLA MKSU KLUCZBORK! RĘKA SULKOWSKIEGO!

• Chwastek bardzo dynamicznie ruszył lewą stroną, ale jego wrzutka zablokowana i mamy korner dla Siarki.

• ALE BYŁA SZANSA DLA MKSU! Swędrowski dostał piłkę na 11. metrze, ale jeden z obrońców świetnie zablokował jego strzał!!

• Reinhard fauluje Tunkiewicza w okolicach linii środkowej boiska. Dużo tych fauli mamy w tym meczu.

• siarka mks

• I druga zmiana, za strzelca bramki, Marcina Nowackiego wchodzi Tomasz Swędrowski.

• I zmiana w drużynie gości, z boiska zszedł Michał Kojder, a w jego miejsce pojawił się Piotr Burski.

• Żółta kartka dla Marcina Stefanika za ostre wejście w bramkarza.

• Zawodnik MKSu oddał strzał na dalszy słupek zza pola karnego, a futbolówka jeszcze od słupka wpadła do bramki Melona! Ależ odpowiedź!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL NOWACKI WYRÓWNUJE!!!

• BYŁO BLISKO DRUGIEJ BRAMKI! Parobczyk ładnie zagrał w pole karne do Koczona, ale ubiegł go bramkarz!

• Stefanik zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów, piłka chyba po nodze jednego z zawodników MKSu przelobowała Rudnickiego!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 1:0!!!! MARCIN STEFANIK!!!

• Zmiana w drużynie Siarki, Rafał Parobczyk zmienia Michała Palucha.

• Melon bardzo pewnie wyszedł do dośrodkowania Nowackiego i wyłapał piłkę.

• Była szansa dla Siarki, ale wrzutka Więcka słabiutka i od bramki zacznie golkiper MKSu.

• Kontrowersyjna sytuacja. Paluch zagrał na czyste pole do Chwastka, którego chyba sfaulował Rudnicki. Sędzia jednak uznał, że były zawodnik Ruchu symulował i pokazał mu kartkę! Oj, chyba błąd arbitra..

• Hober sfaulował Sulkowskiego przy linii bocznej. Dostał reprymendę od sędziego, a Siarka ma rzut wolny.

• Ganowicz dobrym wślizgiem zatrzymał kontrę Siarki i dał początek akcji MKSu. Siarka wybija piłkę na rzut rożny.

• Ganowicz przepchał Palucha niczym dziecko. Po chwili groźne zagranie do Reinharda, ale na szczęście Siarki, zbyt mocne.

• Hober wbiegł w pole karne i próbował dośrodkować, ale czujny był Mirek Baran i dobrze go zablokował.

• Nakładka Stępnia i rzut wolny dla MKSu. Przy okazji pokazała nam się ławka rezerwowych Kluczborka, bo wszyscy wstali z miejsc po faulu.

• Groźna kontra MKSu, Niziołek zagrywał do środka, ale Melon świetnie wyłapał piłkę.

• Ojojoj, bardzo brzydki faul Uszalewskiego na Więcku. Zawodnik Siarki leży na murawie, bardzo groźnie to wyglądało. Żółta kartka dla gracza MKSu.

• A jednak był strzał. Uderzał Stępień, ale wysoko nad bramką.

• Rzut wolny dla Siarki po faulu na Stefaniku. Będzie okazja do wrzutki.

• Zaczynamy drugie 45 minut! Od środka goście.

• Zawodnicy wracają już na murawę.

• Siarka zdecydowanie lepiej zaprezentowała się w tej pierwszej połowie. Nie było widać, ze MKS jest liderem. W pierwszych minutach tarnobrzeżanie zepchnęli nawet gości do głębokiej defensywy. Sytuacji bramkowych jednak wielu nie było. Liczymy, że zmieni się to po przerwie.

• Ładna, dynamiczna akcja Siarki. Wrzutka Stępnia wyłapana jednak przez Rudnickiego, a po chwili sędzia zakończył pierwszą połowę.

• 1 minuta doliczona

• Ponownie akcja z udziałem Chwastka. Tym razem zawodnik Siarki próbował zakręcić obrońcami i udało mu się to, jednak strzał był bardzo słaby.

• Chwastek nieumiejętnie próbował minąć Orłowicza i wybił piłkę za linię końcową.

• Sędzia techniczny zasygnalizował teraz arbitrowi głównemu, że Sulkowski był faulowany, a pan Złotnicki zagwizdał faul.

• Żółta kartka dla Jakuba Więcka za próbę wymuszenia rzutu karnego. Była dobra okazja dla Siarki, ale najpierw strzał Tunkiewicza został zablokowany, a po chwili Więcek padł na murawę i w ocenie sędziego symulował.

• Więcek nie zrozumiał się ze Stefanikiem, czego efektem była strata.

• Rzut wolny dla Siarki po faulu na Stępniu. Wrzutka Tunkiewicza jednak za głęboka i Rudnicki spokojnie łapie piłkę.

• Korner dla gości po zablokowanej wrzutce Hobera. Chwilę później z kontrą ruszyła Siarka, ale Niziołek sfaulował Koczona i sędzia ukarał go kartką.

• Paluch sfaulował Gieraka w walce o piłkę. Okres nieczystej gry.

• Kibice MKSu siarka mks

• Ganowicz brzydko sfaulował Palucha blisko linii środkowej.

• Melon pewnie jednak chwyta podbitą piłkę.

• Sulkowski fauluje Kojdera blisko narożnika pola karnego. Ponownie szansa dla Kluczborka.

• Niziołek faulowany około 30 metrów od bramki Melona. Wrzutka Nowackiego wybita jednak przez Koczona.

• NADOLSKI, nie ma gola!! Świetna kontra Siarkowców, piłka powędrowała na prawo do Koczona, a jego dośrodkowanie z ostrego kąta zamykał Nadolski, jednak trafił w boczną siatkę!

• Wrzutka Hobera z prawej strony wybita przez Stępnia. MKS jak na razie bez większego zagrożenia.

• Słabe uderzenie Stefanika, ale do piłki zdążył jeszcze dojść Paluch, który jednak był na spalonym.

• Nerwowe wybicie Melona, który był naciskany przez jednego z zawodników z Kluczborka.

• Wrzutka Tunkiewicza wybita przed pole karne, gdzie czyhał Więcek. Jego strzał po rykoszecie na rzut rożny sparował Rudnicki.

• Bardzo ładna akcja Siarki. Koczon otrzymał piłkę na lewej stronie, odegrał do Sulkowskiego, a ten wrzucił w szesnastkę, gdzie piłkę wybili obrońcy. Korner dla Siarki.

• Chwastek nie zrozumiał się z Tunkiewiczem i od bramki zacznie Krystian Rudnicki.

• aMiNo - w Tarnobrzegu jest czterech kibiców MKSu :)

• Uderzenie Stefanika z ponad 25 metrów wprost w golkipera gości.

• Kojder walczył bark w bark z Baranem, po chwili zawodnik MKSu upada, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Stępień próbował na prawej stronie minąć Uszalewskiego, ale zawodniku MKSu dobrze go zatrzymał.

• Potężne zbicie piłki przez Reinharda. Futbolówka trafiła w plecy Stępnia.

• Uderzenie Niziołka po rykoszecie ląduje w rękawicach Melona. Chwilę później szczęścia spróbował Więcek, ale jego strzał zza szesnastki niecelny.

• MKS jak na razie zamknięty na własnej połowie. Siarka cały czas w natarciu. Teraz po akcji Tunkiewicza uderzał Więcek, ale obrońcy zablokowali jego strzał.

• Ładna akcja Siarki. Tunkiewicz ładnie przerzucił piłkę na prawo do Stępnia, ten zostawił ją Koczonowi, ale ten słabo dośrodkował.

• Kombinacyjna akcja Siarki, ale zbyt mocne podanie Więcka i piłka w rękach Rudnickiego.

• Pierwszy strzał Stefanika, który skusił się na uderzenie z 30 metrów, jednak bardzo niecelnie.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają Siarkowcy!

• Siarka MKS

• W Tarnobrzegu zjawili się również kibice MKSu, w liczbie 4 osób.

• Piłkarze już wychodzą na murawę, początek za moment!

• Oczywiście do debiutu w Tarnobrzegu, gdyż Gruzin zagrał kilka minut w zeszłotygodniowym meczu w Puławach (1:1).

• Dzisiejszy mecz będzie debiutem przed tarnobrzeską publicznością trenera Ryszarda Kuźmy, który zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Tomasza Tułacza. Okazję do debiutu może również mieć Tamazi Chargeishvili, który wreszcie otrzymał pozwolenie na pracę.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzą Mateusz Złotnicki, Marek Mirosław, Maciej Różyński oraz Robert Podlecki.

• Piłkarze zeszli już do szatni, 10 minut do rozpoczęcia spotkania.

• Obie drużyny na rozgrzewce
    Siarka MKS KluczborkSiarka MKS Kluczbork

• MKS jest liderem rozgrywek, Siarka okupuje 8. lokatę.

• W Tarnobrzegu mamy dziś bardzo dobrą pogodę do gry w piłkę. Nie ma gorąca, świeci lekkie słońce, choć na niebie widoczne chmury.

• Piłkarze obu zespołów w intensywnej rozgrzewce, do meczu pozostało niewiele ponad 15 minut.

• W poprzedniej kolejce podopieczni Ryszarda Kuźmy zremisowali na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:1, MKS Kluczbork natomiast pokonał Nadwiślan Góra 3:2

• Po lewej widoczne już składy obu zespołów

• Mamy duże problemy z internetem, ale wierzę, że uda się przeprowadzić relację.

• Witam i zapraszam serdecznie na relację live z meczu 8. kolejki 2. ligi pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a MKS Kluczbork!