Nadwiślan Góra

2

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• To wszystko ode mnie! Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

• Piłkarska jesień w Tarnobrzegu zakończona! Siarka zasłużenie pokonała dziś Nadwiślan Góra 4:2 (2:0). Aż 4 bramki padły po przerwie, wydawało się, że drużyna gości może nawiązać walkę, ale gospodarze szybko wybili im ten pomysł z głowy. Przy lepszej skuteczności, wynik mógł być o wiele wyższy.

• I mamy ostatni gwizdek sędziego, Siarka przełamuje się i wygrywa 4:2!

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• I jeszcze jedna zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Pavol Cicman, a w jego miejsce wchodzi Tomasz Ciećko.

• Groźna akcja Nadwiślana, Setla zagrywał z lewej strony do wchodzącego Gurbisza, ale Persona w porę zainterweniował!

• Setla mocno uderza po ziemi, ale pewnie chwyta piłkę Melon.

• Po okresie bezbarwnej gry mamy rzut wolny dla gości. Około 25 metrów od bramki Melona.

• Kolejna zmiana w Siarce, za Jakuba Więcka wchodzi Rafał Parobczyk. Bardzo dobre spotkanie Więcka.

• Trzecia zmiana w drużynie z Góry, tym razem za kontuzjowanego Bartłomieja Setlaka na boisku pojawia się Michał Łoboda.

• Furczyk zagrał z prawej strony w pole karne, gdzie na 11. metrze stał Setla, był zupełnie niepilnowany i pewnie pokonał Melona!

• GOOOOOOOOOOLLLL ADAM SETLA PO RAZ DRUGI!! 4:2!

• Żółta kartka dla Nadolskiego.

• Zacznijmy od bramki numer 3. Truszkowski otrzymał piłkę w polu karnym i po kilku zwodach oddał strzał, piłka odbiła się od któregoś z obrońców i trafiła do stojącego na 5. metrze Więcka, który nie miał problemów z pokonaniem Florka. Kolejna bramka - Chwastek wpadł w pole karne z prawej strony, zagrał wzdłuż bramki, a tam Cicman dopełnił formalności zdobywając 4 bramkę dla Siarki (przy swojej 3. "setce" w tym meczu).

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL 4:1!! PAVOL CICMAN ZA 3. RAZEM!!

• Piotr Koman zastępuje na murawie Tomasza Matyska.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 3:1!! JAKUB WIĘCEK!!

• A jednak nie, wszystko w porządku i zawodnik Siarki już z powrotem na placu gry.

• Na murawie leży Persona, chyba konieczna będzie zmiana.

• Zawodnik drużyny gości wbiegł z lewej strony w pole karne i oddał mocny strzał na dalszy słupek, a piłka pod ręką Melona wpadła do siatki!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ADAM SETLA!!! GOŚCIE WRACAJĄ DO GRY!!

• CICMAN I...NIE MA GOLA! NIEWIARYGODNE! Więcek przejął piłkę tuż przed polem karnym, wypuścił Cicmana i ten ponownie znalazł się oko w oko z Florkiem, ale tym razem nie trafił nawet w bramkę!!

• Wrzutka Łączka w pole karne, a tam Setla minimalnie nie sięgnął!

• I zmiana w drużynie Siarki, za strzelca pierwszej bramki, Daniela Koczona na murawę wbiega Robert Chwastek.

• Żółtą kartką ukarany Adam Setla, który mocno potraktował Personę przy linii bocznej.

• Prostopadła piłka Tunkiewicza do wychodzącego Truszkowskiego, ale 1) była za mocna, 2) Truszkowski był na ofsajdzie.

• Furczyk ładnie urwał się obrońcom, miał dobrą okazję do strzału, ale wmieszał się w to wszystko Tunkiewicz, który skutecznie uniemożliwił oddanie strzału zawodnikowi Nadwiślana.

• Ciekawa akcja gości, która jednak nie zakończyła się nawet strzałem na bramkę Melona.

• Łączek wykonał teraz efektowny, kilkumetrowy ślizg po murawie. To pokazuje, w jakim stanie jest dziś nawierzchnia w Tarnobrzegu.

• Setla zagrał do Łączka, a ten wywalczył korner. Wrzutka w pole karne, a piłkę wybija Stefanik

• Szarża Furczyka, Tunkiewicz bezmyślnie ciągnął go za koszulkę i dostał żółtą kartkę.

• Piłkarze już gotowi, więc zaczynamy drugą odsłonę tego meczu!

• Zmiana w drużynie gości, od początku na murawie Daniel Gurbisz, który zastąpił Jakuba Legierskiego.

• Piłkarze wracają na boisko, za chwilę początek drugiej połowy.

• Siarka dominuje i zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie. Goście dwukrotnie groźnie główkowali, ale tylko na tyle było stać podopiecznych Adama Noconia w tej pierwszej odsłonie. Gospodarze zdobyli 2 bramki choć mogli ich zdobyć więcej. Jeśli nic nie zmieni się w drugiej części, to będziemy mieć gładkie zwycięstwo gospodarzy.

• Sędzia kończy pierwszą połowę meczu, po której Siarka prowadzi z Nadwiślanem 2:0.

• Sędzia doliczył 1 minutę.

• Zagranie Frankiewicza do Persony wzdłuż boiska, ale ten drugi się pośliznął i Setla przejął piłkę.

• TO POWINNO BYĆ 3:0!! Więcek świetnie uruchomił Cicmana, ten znalazł się sam na sam z Florkiem, ale golkiper Nadwiślana górą!!

• Wrzutka wylądowała pod nogami Truszkowskiego, a ten z 11 metrów strzałem tuż przy słupku podwyższył prowadzenie gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 2:0!! MARCIN TRUSZKOWSKI!!

• Legierski! Wrzutka Skrobola i ładne wejście Legierskiego, ale zawodnik drużyny gości główkuje nad bramką!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany został Mateusz Skrobol, który ciągnął za koszulkę Jakuba Więcka.

• Piłka w siatce, ale bramki nie będzie! Truszkowski, który pokonał Florka był na spalonym.

• Kaszok dobrze przechwycił piłkę na własnej połowie, ruszył z kontrą, ale nic z tego nie wyszło. Chwilę później jeszcze faul i od rzutu wolnego zacznie Siarka.

• Cóż to była za szansa dla Siarki! Więcek będąc już w polu karnym zagrał do Truszkowskiego, ale jego strzał był za słaby i wybił go jeden z obrońców!

• Ładna akcja Siarki, Tunkiewicz zagrał na prawej stronie do uciekającego Nadolskiego, ale jego wrzutka wylądowała na bocznej siatce bramki Florka.

• Dobra piłka Frankiewicza do Cicmana, ale...chyba nie na tej murawie. Zawodnik Siarki miał problemy z wyhamowaniem i stracił futbolówkę.

• Kiepska wrzutka Persony i Łączek bez problemów odgrywa do własnego bramkarza.

• Groźne wejście nakładką Kaszoka i sędzia odgwizduje przewinienie. Siarka dominuje.

• Ładne zagranie Truszkowskiego do wychodzącego Nadolskiego, ale obrońca gospodarzy złapany na ofsajdzie.

• Uderzenie Tunkiewicza zza szesnastki, ale broni Florek.

• Starcie Frankiewicza ze Skrobolem, ucierpiał ten drugi i jest opatrywany przez medyków.

• Stefanik mocno popracował ciałem w defensywie, wypychając Legierskiego. Faulu jednak nie było.

• Świetne zagranie z głębi pola do wychodzącego Koczona, ten poradził sobie z Karetą i pewnie pokonał Florka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL DANIEL KOCZON I MAMY 1:0!!!

• ALEŻ BLISKO GOLA! Wrzutka z rzutu rożnego wylądowała na głowie Łączka, ale ten uderza tuż obok bramki!!

• Tunkiewicz fauluje Furczyka w kole, ale sędzia tylko upomina gracza Siarki.

• Stefanik pociągany za koszulkę upada w polu karnym, ale sędzia zdecydowanie pokazuje zawodnikowi Siarki, aby ten podniósł się z murawy!

• Szarża Nadolskiego na prawej flance i mamy rzut rożny dla Siarki.

• TRUSZKOWSKI!! Koczon znakomicie wystawił piłkę wchodzącemu Truszkowskiemu, ale napastnik Siarki z 10 metrów nie trafił w bramkę!

• Wrzutka Koczona do wchodzącego Truszkowskiego, ale szybszy był Kareta, który wyperswadował piłkę za szesnastkę.

• Pierwsza akcja gości, podopieczni trenera Noconia mieli piłkę przy polu karnym, ale finalnie z 5 metrów zacznie Melon.

• Murawa bardziej przypomina dziś beton, piłkarze mają problemy z komfortowym bieganiem i manewrowaniem na placu gry...

• Wrzutka Cicmana zablokowana przez Małkowskiego i Siarka ma aut na wysokości pola karnego gości. Gospodarze jednak szybko futbolówkę tracą.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy ostatni mecz jesieni w Tarnobrzegu! Ruszyli goście.

• Sędziowie w asyście szerszenia Wacka wyprowadzają piłkarzy na murawę.

• Ławka rezerwowych Nadwiślana: Królczyk - Ogrocki, Koman, Szędzielarz, Łoboda, Svarups, Gurbisz

• Ławka rezerwowych Siarki: Cabaj - Chwastek, Sulkowski, Paluch, Bochenek, Parobczyk, Ciećko

• Piłkarze opuścili już murawę, zaczynamy za niecałe 10 minut

• Pomimo słonecznej pogody, w Tarnobrzegu jest dziś bardzo zimno, a temperatura jest raczej ujemna. Oby piłkarze stworzyli ciekawe widowisko, by było cieplej :-)

• Oba zespoły znajdują się w kryzysie i z pewnością cieszą się, że piłkarska jesień dobiega już końca. Gospodarze nie potrafią wygrać od 4 kolejek i dodatkowo mają spore kłopoty ze zdobywaniem bramek. Goście przegrali natomiast 3 ostatnie mecze. Kto sięgnie dziś po przełamanie?

• Siarka i Nadwiślan sąsiadują ze sobą w tabeli 2.ligi. Dzisiejsi gospodarze z dorobkiem 27 punktów zajmują 10. lokatę, o jedną niżej znajdują się goście, którzy punktów mają o 6 mniej od rywala.

• Runda jesienna już formalnie się zakończyła, jednakże drużyny rozegrają po 2 spotkania z rundy wiosennej. W poprzedniej rundzie obie drużyny spotkały się w...Tarnobrzegu, gdzie Nadwiślan zagrał w roli gospodarza. Tarnobrzeżanie pokonali wówczas gospodarzy 1:0 a do siatki trafił Marcin Truszkowski, który wykorzystał błąd golkipera drużyny z Góry.

• Do meczu zostało niewiele ponad 30 minut, piłkarze już rozgrzewają się na murawie stadionu. Na murawie, która wygląda na mocno zmrożoną.

• Dzień dobry! Witam Państwa w to mroźne przedpołudnie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację live z meczu 2.ligi pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Nadwiślanem Góra. Zaczynamy o 12:00!