Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Okocimski KS Brzesko

1

Okocimski KS Brzesko

0

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Niesamowita końcówka! Gdy wydawało się, że padnie bezbramkowy remis, piłkę do własnej siatki skierował jeden z zawodników Okocimskiego, chyba Mateusz Kasprzyk, ale tak jak pisałem, było takie zamieszanie, że nie wiem, kto zdobył tę bramkę. Tarnobrzeżanie przeważali całe spotkanie i zasłużenie wygrali. Dużą część drugiej połowy grali w osłabieniu, ale mimo to przeważali i dopięli swego.

• Koniec meczu! Siarka wygrywa po samobójczej bramce 1:0!

• Powiem szczerze, było takie zamieszanie, że nie wiem, kto strzelił tego samobója! Piłka najpierw zgrana przez Bochenka, powstał prawdziwy kocioł, aż w końcu któryś z zawodników Okocimskiego skierował piłkę do własnej siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!!!! 1:0!!! Samobójczy gol!! Radosław Jacek!

• Kilku zawodników Okocimskiego leży na murawie.

• Ależ była szansa!! Długa piłka, którą chciał złapać Kozioł, ale zderzył się z jednym z obrońców była pusta bramka, ale Palucha ubiegł defensor Okocimskiego!

• 4 minuty doliczone

• Koczon dostał dobre podanie, ale jego próba odegrania do partnera zakończona fiaskiem.

• Siarka mimo, że gra w 10, to cały czas atakuje.

• Jeszcze Michał Paluch zastępuje Jakuba Więcka.

• TO była piłka meczowa dla Siarki! Koczon wyłożył piłkę jak na tacy Figlowi, a ten zamiast strzelać przyjmował piłkę, przez co stracił szansę!

• Najpierw pod polem karnym Okocimskiego upadł Koczon, po chwili pod szesnastką Siarki leżał Wojcieszyński, ale sędzia konsekwentnie nie odgwizduje przewinienia.

• Kolejna zmiana, Michał Guja opuszcza plac gry, za niego wchodzi Sani Abubakar.

• Rzut rożny dla Siarki, strzał Figla po nodze jednego z obrońców wyleciał za linię. Chwilę później kolejny korner.

• I jeszcze jedna roszada, Marcin Figiel za Roberta Tunkiewicza.

• Zmiana też w Okocimskim, Patryk Bryła za Pawła Pyciaka.

• Zmiana w Siarce, Daniel Koczon wchodzi, a murawę opuszcza Pavol Cicman.

• Zmiana w drużynie gości, za Kamila Białkowskiego wchodzi Arkadiusz Lewiński.

• Strzału z zaskoczenia próbował Parobczyk, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Strzał Frankiewicza z około 23 metrów bardzo niecelny.

• Dziadzio chce chyba wykorzystać fakt, że po faulu na nim sędzia dał czerwoną kartkę, bo kładzie się na murawę przy każdej możliwej okazji.

• Strzał Wawryki spokojnie broni Melon.

• Sędzia trochę przesadził. Wojcieszyński został lekko dotknięty przez Barana, a padł na ziemię jak rażony piorunem. A sędzia odgwizdał faul...

• Zmiana w Siarce, za Tomasza Ciećko wchodzi Mirosław Baran. Trener Kuźma chce uzupełnić formację obronną.

• Zapowiadała się dobra akcja Siarki, ale Cicman dostał podanie za plecy, a piłka wylądowała na aucie.

• Teraz dobry blok Nadolskiego i rzut rożny dla gości.

• Dynamiczna akcja Siarki, którą wyprowadził Frankiewicz, zagrał na prawo do Tunkiewicza, ale jego dośrodkowanie zablokował...Parobczyk.

• Ależ była okazja! Świetna dwójkowa akcja Bochenka i Cicmana, ale ten drugi mając otwartą drogę do bramki źle przyjął piłkę!

• I jeszcze jeden korner, bo głową wybijają obrońcy.

• Szansa dla Siarki! Frankiewicz kapitalnie podał do Cicmana, ten wypuścił wchodzącego Nadolskiego, ale strzał stopera Siarki zablokowany!

• Zawodnik Okocimskiego mocno kulejąc opuszcza plac gry. Trybuny ewidentnie nie zgadzają się z decyzją sędziego..

• Ojojoj, czerwona kartka dla Marcina Stefanika!! Brutalny faul na Wojciechu Dziadzio, kiepsko to wygląda..

• Cicman wpadł w pole karne i próbował minąć Jacka, ale ten dobrze zagrał ciałem.

• Kasprzyk świetnie wbiegł z lewej strony w pole karne, odegrał na 10. metr do Wojcieszyńskiego, ale obrońcy dobrze zablokowali jego strzał!

• Była szansa! Tunkiewicz ładnie zagrał w pole karne do wchodzącego Bochenka, ten głową chciał odegrać na środek, ale piłka została wybita, dobijać próbował Cicman, ale jego strzał zablokowany!

• Fatalne zagranie Bochenka do Cicmana, w efekcie czego były zawodnik Piasta Gliwice nawet nie ruszył do piłki.

• Wawryka wyjaśnia sytuację w polu karnym, nie było zagrożenia.

• Więcek ruszył z akcją na prawej flance, ale jego dośrodkowanie zablokował Kasprzyk i mamy rzut rożny

• Zaczynamy drugą odsłonę meczu! Liczymy na bramki!

• Goście z powrotem na placu gry, czekamy na Siarkowców.

• Siarka jest drużyną lepszą, lecz nie zdołała udokumentować tej przewagi bramką. Okocimski kilka razy również zagroził bramce Melona, ale to gospodarze mieli najlepszą okazję do bramki, a dokładniej Tomasz Ciećko, który uderzył w słupek. Goście pokazali jednak, że nie można ich lekceważyć. Liczymy na ciekawą drugą połowę i przede wszystkim na bramki.

• A sędzia po chwili kończy pierwszą połowę. Wracamy za kwadrans!

• Cóż za szansa dla Piwoszy! Białkowski wbiegł w pole karne, ale chciał odegrać przed szesnastkę, piłka wróciła jednak pod jego nogi, ale strzał fatalny i pewnie broni Melon!

• Żółta kartka dla Rafała Parobczyka, faulowany Wojciech Dziadzio.

• Stefanik uderza w mur, a po chwili mamy rzut wolny, tym razem już bezpośredni, ale przy linii bocznej. Też dla Siarki. Wrzutka Tunkiewicza jednak zła i łapie bramkarz.

• Rzut wolny pośredni dla Siarki, po tym jak Kozioł załapał piłkę po podaniu zawodnika swojej drużyny.

• Ładna akcja Siarki, dwójkowa akcja Cicmana z Frankiewczem, kapitan Siarki wypuścił w uliczkę swojego kolegę, ale pierwszy przy piłce był Kozioł.

• Parobczyk chciał efektownie minąć rywala, ale sędzia uznał, że zrobił to już za linią boczną.

• Ależ fatalne wykończenie akcji przez Dziadzia!! Baran zamiast strzelać odgrywał do kolegi, piłka przypadkowo trafiła pod nogi Dziadzia, który zaś fatalnie przestrzelił.

• Pyciak upada w polu karnym, ale sędzia nie odgwizduje przewinienia! Ciężko ocenić, czy był tam faul, zawodnik Okocimskiego został wzięty w "kleszcze".

• Piłka do Bochenka na prawej stronie, ale zawodnik Siarki źle ocenił tor lotu futbolówki i wyleciała ona za linię. Od bramki Kozioł.

• SŁUPEK!! Więcek ładnie wrzucił na głowę Ciećki, a ten uderzył w słupek!

• Cicman znów ładnie wyłożył piłkę, tym razem do Tunkiewicza, ale jego strzał zablokowany. Rzut rożny, ale piłka wybita za linię i kolejny korner. Który to już?!

• KOZIOŁ ŚWIETNIE BRONI!! Cicman ładnie wycofał piłkę do Frankiewicza, a ten potężnie huknął na bramkę, jednak Kozioł sparował piłkę na rzut rożny!

• Frankiewicz! Kapitan Siarki pokusił się o strzał z dystansu, ale piłkę złapał, choć z problemami, bramkarz Piwoszy.

• Dziadzio chciał minąć Stępnia na prawej stronie, ale obrońca Siarki świetnie go zatrzymał.

• Ajj, blisko!! Wrzutka Tunkiewicza, a Kasprzyk fatalnie skiksował, co mogło się skończyć golem, ale Ciećko chybił.

• Rajd Bochenka prawą flanką i zawodnik Siarki wywalczył rzut rożny.

• Cicman w kontrze ładnie ograł jednego z rywali, zagrał do Parobczyka, ale ten nie odczytał zamiarów kolegi i nie ruszył do piłki.

• Wrzutka Wojcieszyńskiego wybita na korner.

• Będzie rzut wolny dla Okocimskiego, chyba był faul, sędzia lekko niezdecydowany.

• Długa piłka Frankiewicza do wychodzącego Parobczyka, ale młody zawodnik Siarki nie zdążył do tego zagrania.

• Wrzutka Tunkiewicz zbyt głęboka i piłka w rękawicach golkipera gości.

• Więcek wychodził z dobrą akcją, ale na ziemię powalił go Jacek, za co dostał żółtą kartkę.

• Wrzutka Parobczyka w pole karne, ale zbyt słaba i pewnie chwyta piłkę Kozioł.

• Frankiewicz był faulowany przez Guję, ale sędzia przyznał rzut wolny...Okocimskiemu.

• Na stadionie pojawiła się kilkunastoosobowa grupa sympatyków z Brzeska.

• Tomasz Ciećko fauluje w walce o piłę Wawrykę. Groźnie to wyglądało, ale nie ma kartki.

• Uderzenie Cicmana sprzed pola karnego, ale bardzo niecelne.

• Tunkiewicz fauluje w środku boiska. Rzut wolny dla Piwoszy.

• Przepraszam za utrudnienia, cały czas walczę, aby usunąć problem z internetem.

• Mamy małe problemy z internetem. Jak na razie przeważa Siarka, która miała dobrą sytuację, ale na spalonym był Więcek.

• Pierwszy korner dla Siarki, długą piłkę Frankiewicza za linię wybił Kasprzyk.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają gospodarze!

• Zawodnicy wychodzą na murawę przy utworze Europe - Final Countdown! Liczymy, że w ten mroźny dzień piłkarze rozgrzeją nas emocjonującą grą.

• Szerszeń Wacek już oczekuje na piłkarzy by wyprowadzić ich na murawę stadionu w Tarnobrzegu :)

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzą: Marcin Bielawski, Zbigniew Szymanek, Mateusz Bielawski oraz Adrian Markiewicz.

• Ławka rezerwowych Okocimskiego: Pączek - Bryła, Abubakar, Glushko, Lewiński, Ślęczka, Tokarz

• Ławka rezerwowych Siarki: Janowski - Baran, Persona, Figiel, Koczon, Paluch, Truszkowski

• Składy widoczne są już od kilku minut. Siarka wychodzi w takim samym zestawieniu jak w meczu z Legionovią. Trener Siekliński dokonał natomiast 4 zmian w porównaniu do meczu z Nadwiślanem Góra.

• Trener Siarki, Ryszard Kuźma mówił przed meczem, że nie interesuje go zajęte miejsce na koniec rundy, a ilość zdobytych punktów: - Interesuje nas by zdobyć jak najwięcej punktów i to jest przede wszystkim. Nie miejsce. Nie patrzymy na to w kontekście miejsca, tylko zdobycia jak największej ilości punktów.

• Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem #PiłkaNożnaStylŻycia. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

• Przed rozpoczęciem obecnego sezonu, obie drużyny zmierzyły się w meczu sparingowym, tutaj w Tarnobrzegu. Wówczas Brzeszczanie pokonali Siarkę 2:1 po bramkach Wojcieszyńskiego i Głuszki. Trafienie dla Siarki zaliczył Konrad Stępień. Groźnej kontuzji nabawił się w tym meczu zawodnik Siarki, Maciej Termanowski. Uraz ten sprawił, ze młody zawodnik opuści całą rundę jesienną.

• Obie drużyny już się rozgrzewają.

• Na boisku pojawili się bramkarze Siarki.

• Do meczu pozostało niecałe 45 minut, zapraszam zatem do przeczytania zapowiedzi, którą znajdziecie TUTAJ.

• Na murawie jak na razie rozgrzewają się tylko bramkarze gości.

• Tarnobrzeskie trybuny jak na razie puste, ale zważając na bardzo niską temperaturę, kibice powinni się pojawiać na stadionie bliżej godziny 13.

• Możemy być dziś świadkami emocjonującego meczu. Siarka będzie chciała podtrzymać przyzwoitą formę, natomiast "Piwosze" poszukają upragnionego przełamania. Upragnionego, bo nie zaznali oni smaku zwycięstwa już od 7 kolejek.

• Dzień dobry! Witam w to mroźne popołudnie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! Zapraszam na mecz 14. kolejki 2. ligi, w którym to Siarka Tarnobrzeg podejmie Okocimskiego Brzesko.