3

Olimpia Zambrów

0

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Zasłużone zwycięstwo Siarki. Od początku do końca to piłkarze Włodzimierza Gąsiora byli lepsi, wykazali się większym zaangażowaniem. Jedna bramka do przerwy, dwie w drugiej połowie i 3 punkty zostają w Tarnobrzegu. Prawda jednak jest taka, że wynik mógłby być dużo wyższy, gdyby tylko piłkarze lepiej nastawili swe celowniki. Bramki strzelali: Kamil Kościelny, Szymon Martuś i Daniel Koczon. Siarka kończy zatem serię bez zwycięstwa.

• Koniec meczu! Siarka wygrywa z Olimpią 3:0!

• Waleńcik wybiegł na czystą pozycję, ale nie zdążył do dogranej mu piłki - pierwszy był Czapliński

• Ciekawe rozegranie, Domański do Jakubowskiego, ten z powrotem do Domańskiego, po czym wrzutkę zamykał Waleńcik, który jednak główkuje obok słupka.

• Najpierw wrzucał Przewoźnik, później Mandzelowski, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• W szeregach Siarki pojawiło się już rozluźnienie, co zaowocowało kilkoma głupimi stratami na własnej połowie. Na szczęście piłkarzy Siarki, goście z Zambrowa nie wykorzystali żadnej z tych pomyłek.

• Ładna akcja Siarki, najpierw Domański był sam na sam, ale nie zdołał strzelić, później Mandzelowski odegrał do wbiegającego Więcka, ten przełożył sobie na lewą nogę i huknął mocno, ale obok bramki!

• Ładna szarża Szymańskiego, zagranie do środka gdzie czekał już jeden z kolegów, ale dobrze wybijają obrońcy.

• Schodzi też Daniel Koczon, a w jego miejsce wbiega Sebastian Mandzelowski.

• Zmiana w Siarce, Szymon Martuś opuszcza boisko, a zmienia go Dorian Buczek.

• Żółta kartka dla Łukasza Grzybowskiego za faul na Koczonie.

• Faul Więcka przed własnym polem karnym, faulowany Grzybowski. Dobra okazja dla Olimpii!

• Kolejna zmiana w drużynie Olimpii, tym razem z boiska schodzi Mariusz Dzienis, a w jego miejsce wbiega Karol Buzon.

• Świetna, mięciutka wrzutka Koczona do Martusia, ale ten główkuje obok! Dobrze przeszkadzał mu przy tym Piłatowski.

• Kapitalny rajd Domańskiego lewą stroną, zagrał płasko w pole karne, tam piłkę przyjął Daniel Koczon, który niewiele myśląc "odpalił rakietę" pod poprzeczkę, strzelając tym samym trzecią bramkę dla Siarki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! DANIEL KOCZON I 3:0!!

• Ciekawa akcja Olimpii, najpierw Lemanek zagrał do Zapolnika, ten ładnie zaczekał aż kolega wbiegnie w pole karne i odegrał do niego, ale przy okazji dobra interwencja jednego z defensorów Siarki.

• Arkadiusz Mroczkowski wchodzi na boisko za Krystiana Pomorskiego.

• Niebezpieczna wrzutka Lemanka, piłka wybita przez któregoś z obrońców. Korner.

• Michał Twardowski opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Patryk Szymański.

• Zablokowana wrzutka Jakubowskiego i korner dla gospodarzy.

• Zmiana w Siarce, Mariusz Korzępa zostaje zmieniony przez Jakuba Więcka.

• Wrzutka Dziemidowicza, zamykał akcję Jastrzębski, ale nie sięgnął piłki. Od bramki Janowski.

• I Adrian Chłoń opuszcza murawę, w jego miejsce wejdzie Kamil Jakubowski.

• Fatalna wrzutka Lemanka, który trafił w stojącego w murze Chłonia.

• Rzut wolny dla Olimpii na wysokości szesnastki Siarki.

• Błąd Janowskiego, który w dość prostej sytuacji nie złapał piłki - ale oślepiło go słońce, więc ma usprawiedliwienie.

• Świetny rajd Martusia praktycznie od środka boiska, popędził na bramkę mimo "asysty" dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i pewnym strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie Siarki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!! 2:0 dla Siarki! Szymon Martuś!

• Przewoźnik wybija piłkę spod nóg Jastrzębskiego, aut dla gości.

• "Centrostrzał" Chłonia, bardzo złe zagranie piłkarza Siarki.

• Piłkarze już gotowi, arbiter daje znak - zaczynamy drugą połowę!

• Łukasz Piłatowski zmienia Tomasza Porębskiego, który miał już kartonik.

• Dobry mecz w wykonaniu Siarki. Obraz gry nieco przypomina ten sprzed dwóch tygodni, kiedy tarnobrzeżanie podejmowali Stal Mielec - również dziś to gospodarze przeważają, częściej goszczą pod bramką rywala i wykazują więcej chęci do gry w piłkę. Warto odnotować, że mamy dziś bardzo dużo nieczystej gry. Wracamy za kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy! Siarka prowadzi z Olimpią 1:0 po golu Kościelnego!

• MARTUŚ!! Dobre dośrodkowanie na głowę napastnika Siarki, ten główkuje, ale Czapliński sparował na korner!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, powstał kocioł, ale najwięcej zimnej krwi zachował Kościelny, który dosłownie "wepchnął" piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! 1:0 dla Siarki! Kamil Kościelny!!

• Bardzo ładna akcja Siarki. Koczon zagrał do Domańskiego w pole karne, ten chciał odegrać do Martusia, ale dobre wybicie Porębskiego.

• Pomorski podryblował przed szesnastką, był bliski powodzenia, ale stracił piłkę.

• Waleńcik dobrze powstrzymał Twardowskiego, aut dla Olimpii na wysokości pola karnego Siarki.

• Przewoźnik świetnym wślizgiem wybił piłkę spod nóg kończącego akcję Jastrzębskiego! Wcześniej dobra wrzutka Lemanka..

• Żółta kartka dla Lemanka za agresywny faul.

• Ładna piłka Martusia do Domańskiego, ten wszedł w pole karne, ale strzał zablokowany.

• Uderzenie Stromeckiego z blisko 35 metrów, ale zabrakło i siły i celności.

• Dobra wrzutka Koczona, akcję zamykał Chłoń, ale dobrze przeszkadzał mu Gogol i piłka w rękach golkipera.

• Ładne zgranie Martusia do Domańskiego, ten popędził lewą stroną, ale jego dogranie zatrzymało się na bocznej siatce. Który to już raz dziś boczna siatka w roli głównej? :-)

• Kapitalna szansa dla Siarki! Martuś wbiegł w pole karne z lewej strony, był sam na sam z Czaplińskim, ale strzał po ziemi i nie ma gola! Mógł też zagrać do środka, ale zdecydował się indywidualnie kończyć tę akcję.

• Koczon ładnie przedłużył piłkę do Domańskiego, ten uderza z powietrza, ale tak bez siły i pewnie broni Czapliński.

• Kolejny raz fatalna wrzutka Olimpii, tym razem Lemanek - również w boczną siatkę z rzutu rożnego. Element na pewno do poprawy.

• Koczon powalczył o piłkę z Lemankiem, ale dobre zachowanie zawodnika Olimpii i finalnie Koczon faulował.

• Wrzutka Jastrzębskiego do czyhającego w polu karnym Twardowskiego, ale Stefanik wyjaśnia sytuację wybiciem na rzut rożny.

• STEFANIK!! Było bardzo blisko (a przynajmniej tak wyglądało), ale piłka obok bramki!

• Żółta kartka dla Tomasza Porębskiego za faul na szarżującym Domańskim. Faul około 25 metrów od bramki, będzie szansa do strzału.

• Zderzenie Stromeckiego i Grzybowskiego, ucierpiał ten drugi. Na murawę wbiega medyk.

• Wrzutka Lemanka z głębi pola, wychodził tam Porębski, ale pewnie chwycił piłkę Janowski.

• Wrzutka z prawej strony, główkuje Koczon ale bardzo źle. Od bramki Czapliński.

• Bardzo ładne zagranie Stromeckiego do wychodzącego Domańskiego, ale Czapliński szybszy o ułamek sekundy!

• Dziwne dośrodkowanie, ale Janowski nie ryzykował i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Poprawka z drugiej strony jednak fatalna - Twardowski wrzucił piłkę w boczną siatkę.

• Korner dla gości, ale jego wykonanie wstrzymane. Sędzia uspokaja dwóch graczy w polu karnym.

• Waleńcik dobrze wybił piłkę spod nóg Zapolnika, aut dla gości.

• Głośne "Siarka nie zginie" na trybunach.

• Martuś dobrym pressingiem postraszył Czaplińskiego, ten przy wybiciu piłki nabił gracza Siarki, ale piłka wyleciała za linię końcową.

• Dziemidowicz wybija piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego, a po chwili na spalonym jeden z graczy Siarki.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynają Siarkowcy!

• Ciekawe, czy transparent coś da i miasto wspomoże Siarkę..

• "SIARKA TO 58 LAT DUMY I TRADYCJI, NIE PRZEDMIOT POLITYCZNYCH AMBICJI!!!" - tak brzmi transparent!

• Piłkarze wychodzą na plac gry! Zawodnicy Siarki idą z transparentem!

• Ławka rezerwowych Olimpii: Koncki - Piłatowski, Mroczkowski, Buzon, Szymański, Murawski, Hryszko.

• Ławka rezerwowych Siarki: Beszczyński - Jakubowski, Więcek, Buczek, Mandzelowski, Koselak, Głaz.

• Piłkarze opuścili już murawę i udali się do szatni. 10 minut do rozpoczęcia meczu.

• Gospodarze w tabeli plasują się 8. lokacie, dwa miejsca niżej znajduje się Olimpia, ze stratą 3 "oczek" do Siarki. Warto zaznaczyć, że goście mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.

• W ostatniej serii gier Siarka przegrała na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:3. Natomiast goście w takim samym wymiarze pokonali u siebie Radomiak Radom.

• Gospodarze przechodzą ostatnio bardzo ciężki okres. Nie dość, że od ponad miesiąca nie odnieśli oni zwycięstwa, to klub boryka się z dużymi problemami finansowymi. Mianowicie piłkarze Siarki nie otrzymali swych wynagrodzeń już od czerwca/lipca. Sytuacja jest ponoć dramatyczna.

• Pogoda w Tarnobrzegu dziś bardzo dobra do gry w piłkę. Jest słonecznie, nie jest zimno (temperatura około 10-12 stopni). Piłkarze już się rozgrzewają, należy zatem czekać na pierwszy gwizdek arbitra.

• Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! Przed nami mecz 15. kolejki 2. ligi, w którym to Siarka Tarnobrzeg podejmie na własnym obiekcie Olimpię Zambrów. Początek meczu za niecałe 30 minut!

• Siarka - Olimpia Zambrów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Gospodarze przełamią niemoc?

Będąca w kryzysie zarówno sportowym, jak i finansowym Siarka podejmie na własnym obiekcie Olimpię Zambrów. Piłkarze Piotra Zajączkowskiego będą chcieli udowodnić, że ostatnie zwycięstwa nie były dziełem przypadku, natomiast podopieczni Włodzimierza Gąsiora powalczą o przełamanie. Komu się uda?