2

Rozwój Katowice

1

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Za tydzień Siarka zagra w Tarnobrzegu z Nadwiślanem Góra w roli...gościa, natomiast Rozwój podejmie u siebie Energetyka ROW Rybnik.

• Graczem spotkanie powinien zostać Robert Chwastek, który miał najwięcej chęci do gry i pomimo niesprzyjającej aury był najaktywniejszy na murawie.

• Siarka jak najbardziej zasłużenie pokonuje Rozwój Katowice. Tarnobrzeżanie na przekroju całego spotkania byli zespołem lepszym, choć drużyna ze stolicy Śląska również zaprezentowała kilka ciekawych i przede wszystkim niebezpiecznych akcji pod bramką Siarki.

• Koniec spotkania! Siarka po emocjonującej drugiej połowie pokonuje Rozwój Katowice 2:1!

• I zapowiadana zmiana, Bartosz Walencik za Dariusza Frankiewicza.

• 3 minuty doliczone

• Szykuje się jeszcze zmiana w drużynie Siarki, gotowy do wejścia jest Bartosz Walencik.

• Koczon dostał dobrą piłkę od Frankiewicza, zwiódł Kapiasa w narożniku pola karnego, ale jego uderzenie już obok bramki.

• I jeszcze jedna zmiana w Siarce, Robert Tunkiewicz zastępuje Marcina Truszkowskiego

• Szymon Kapias ostro sfaulował Roberta Chwastka, ale sędzia dziś bardzo pobłażliwy - nie pokazał kartki.

• Koczon wrzucił piłkę do wchodzącego Truszkowskiego, ale napastnik Siarki nie sięgnął piłki. Budka był za to tak zdezorientowany, że piłka wleciała do bramki tuż obok niego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL DANIEL KOCZON! Siarka prowadzi 2:1!

• Oraz Tomasz Wawrzyniak za Damiana Gackiego

• Podwójna zmiana w Rozwoju, za Adama Żaka pojawia się Kamil Glenc

• Domański główkował po rzucie rożnym, ale Pogorzelec pewnie łapie piłkę

• Truszkowski przyjął piłkę w polu karnym, po chwili trafiła ona pod nogi Roberta Chwastka, który posłał prawdziwą bombę obok Budki! Siarka wraca do gry!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL 1:1! ROBERT CHWASTEK!

• Koczon niemal skopiował wyczyn Tkocza sprzed chwili!

• Wróbel kapitalnie minął kilku rywali, zagrał na prawo do Tkocza, który przy próbie dośrodkowania..oddał strzał. A piłka minimalnie nad bramką Pogorzelca

• Więcek miał dobrą pozycję do strzału sprzed pola karnego, ale niepotrzebnie próbował mijać rywala i stracił.

• Siarka cały czas w natarciu, ale nadal niewiele z tego wychodzi

• Więcek wrzucał piłkę, ale zrobił to zbyt mocno i niewiele by brakło a...zdobyłby bramkę! Ale Budka przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

• Persona wywalczył rzut rożny dla Siarki po akcji na lewej stronie

• Pierwsza zmiana w ekipie Rozwoju, za Sebastiana Gielzę pojawia się Przemysław Szkatuła.

• Ależ była szansa dla Rozwoju! Najpierw Wróbel zagrał do środka do Gielzy, ten się trochę zagubił. Odegrał na lewo do wchodzącego Tkocza, który podał do środka, ale Baran wybił Wróblowi piłkę spod nóg!

• Koczon dwa razy wrzucał w pole karne i dwa razy niecelnie. Siarka ma tylko aut na wysokości pola karnego.

• Gielza fauluje Więcka około 30 metrów od bramki Budki.

• A za Michała Palucha pojawia się Jakub Więcek.

• Podwójna zmiana w Siarce, za Marcina Figla wchodzi Daniel Koczon

• Była szansa dla Rozwoju, ale Gielza nie opanował piłki w szesnastce.

• Nadolski kapitalnie przeciął prostopadłą piłkę od Tkocza

• Wróbel świetnie wypatrzył na lewej stronie Żaka, zagrał mu świetną piłkę, ale zawodnik Rozwoju złapany na ofsajdzie

• Okazja dla Rozwoju! Wróbel wbiegł prawą stroną w pole karne i zagrał wzdłuż bramki do wchodzącego Gielzy, ale zawodnik gości nie sięgnął!

• Groźna wrzutka Persony, Figiel był bliski przecięcia tego zagrania!

• Była okazja dla Siarki! Paluch wygrał starcie z Szymińskim, wbiegł w pole karne i zagrał do środka, ale tam wybili obrońcy!

• Tkocz wrzucał piłkę w pole karne, ale tam pewnie złapał ją Pogorzelec

• Stefanik uderza wprost w mur, a piłka ląduje w rękawicach Budki.

• Rzut wolny dla Siarki tuż przed polem karnym! Mocno oberwał Stefanik. Będzie dobra okazja dla tarnobrzeżan.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Piłkarze wracają na murawę po przerwie, za chwilkę początek drugiej połowy. Oby ciekawszej!

• Drużyna gości po zdobytej bramce mocno się cofnęła i zaparkowała "autobus" w polu karnym. Siarka ma problemy z przedarciem się przez defensywę Rozwoju, co ewidentnie wprowadza nerwową atmosferę między zawodnikami.

• Z przebiegu pierwszej połowy to Siarka zasłużyła, aby prowadzić w tym spotkaniu. Jest jednak inaczej i na jednobramkowym prowadzeniu jest Rozwój Katowice. Jeden błąd Stępnia zadecydował o bramce dla gości. Ewidentnie widać, że pogoda nie sprzyja piłkarzom. Tempo jest bardzo słabe, a dobrych okazji jak na lekarstwo.

• Koniec 1 połowy spotkania, Rozwój prowadzi w Tarnobrzegu 1:0 po bramce Tomasza Wróbla!

• 1 minuta doliczona

• Gwizdy na stadionie w Tarnobrzegu, atmosfera zaczyna się robić nerwowa. Siarka nie ma pomysłu na rozmontowanie Rozwoju

• Chwastek popędził prawą flanką, zagrał przed pole karne, piłka minęła kilku zawodników Rozwoju, po czym wybił ją Domański

• Zbyt głęboka wrzutka Persony z rzutu wolnego, nikt nie sięgnął piłki.

• Siarka miała teraz okazję do kontrataku, ale Truszkowski zbyt wolno wyprowadzał piłkę i nic z tego nie wyszło

• Wrzutka w pole karne rozwoju, główkował Chwastek ale obok bramki.

• Teraz Baran dobrze ubiegł Bellę. Nic nie zapowiadało tej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 0:1 dla Rozwoju! Bella świetnie zagrał do środka do Wróbla, a ten wpakował piłkę do siatki obok bezradnego Pogorzelca!

• Na boisku wieje nudą, niewiele się dzieje. Siarka dłużej utrzymuje się przy piłce i stwarza większe, choć i tak znikome zagrożenie pod bramką Budki.

• Ładna, składna akcja Siarki, ale Figiel na spalonym

• Na spalonym Wróbel, jednak liniowy najpierw podniósł chorągiewkę, by po chwili ją opuścić. Jak na razie jest on mocno niezdecydowany

• Paluch faulowany w środkowej części boiska. Niewiele się dzieje jak na razie.

• Gra już wznowiona

• Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

• GOOLL! Nie, znów spalony! Figiel świetnie zagrał w pole karne do Truszkowskiego, a zawodnik Siarki wpakował piłkę do siatki, jednak sędzia dopatrzył się ofsajdu!

• Truszkowski głową zgrywał piłkę do Figla, ale były zawodnik Dolcanu nie miał szans dojść do tego zagrania

• Widać, że aura już daje się we znaki piłkarzom. Tempo bardzo słabe.

• Rozwój na razie bardzo zachowawczo konstruuje swoje akcje, widać, że podopieczni trenera Brehmera nie chcą nadziać się na kontrę ze strony Siarkowców

• Chwila przerwy w grze, ucierpiał Persona.

• Bardzo ostry faul Domańskiego na Truszkowskim, ale sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartonika.

• Chwastek świetnie wbiegł w pole karne gości, zagrał wzdłuż bramki, ale Szymiński wybija piłkę!

• Wniarczyk zagrał w pole karne Siarki, ale tam Nadolskiego faulował Gielza. Wznowi Oskar Pogorzelec.

• Pogorzelec blisko błędu, ale szczęśliwie nikt z Rozwoju nie przeciął kiepskiego wybicia bramkarza Siarki

• Wrzutka Persony nie dotarła do nikogo. Chwilę później dośrodkowania próbował Stępień, ale niedokładnie

• Stefanik faulowany przed polem karnym, będzie okazja dla Siarki

• GOL dla Siarki! Ale nie, sędzia unosi chorągiewkę! Truszkowski był na spalonym!

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęła Siarka!

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Piłkarze schodzą już do szatni, niecałe 10 minut do pierwszego gwizdka!

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie Tomasz Marciniak, a pomagać mu będą Radosław Lewandowski, Jarosław Machowski oraz Paweł Kantor.

• I jeszcze piłkarze Rozwoju na rozgrzewce Siarka - Rozwój

• Piłkarze Siarki na rozgrzewce Siarka - Rozwój

• Nieco ponad 15 minut do meczu, piłkarze już na rozgrzewce Siarka - Rozwój

• Ławka rezerwowych Rozwoju: Soliński, Gałecki, Niedzielski, Mielnik, Wawrzyniak, Szkatuła, Glenc

• Ławka rezerwowych Siarki: Melon, Bochenek, Walencik, Koczon, Tunkiewicz, Ciećko, Więcek

• Po lewej stronie widzą już państwo składy obu drużyn na to spotkanie. Za chwilę podam kto znalazł się na ławce rezerwowych.

• Upał doskwiera nawet na zadaszonej trybunie. Aż strach pomyśleć, co będzie na murawie..

• Pogoda w Tarnobrzegu bardzo dobra....ale nie do gry w piłkę. Ponad 30 stopni Celsjusza, mocne słońce i niemal brak wiatru - to sprawia, że przed piłkarzami Siarki i Rozwoju dziś ciężka przeprawa.

• Jako, że do meczu jeszcze niemal godzina, zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

• Będziemy mieli zatem okazję zobaczyć, jak radzą sobie drużyny z obu grup w bezpośrednim meczu. W ubiegłym sezonie Siarka zajęła 3. miejsce, tracąc do mistrza 2. ligi wschodniej, Wigier Suwałki, zaledwie 2 punkty. Rozwój natomiast zajął 7. lokatę w grupie zachodniej ze stratą 10 punktów do miejsca premiowanego awansem.

• Po dwumiesięcznej przerwie rozpoczynamy nowy sezon, tym razem jednej 2. ligi, w której zagrają drużyny zarówno z ubiegłorocznej grupy wschodniej jak i zachodniej.

• Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 1. kolejki nowego sezonu 2014/15 2. ligi pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Rozwojem Katowice!