Trenerzy po meczu Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko
Trenerzy po meczu Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko Łukasz Łabędzki
W meczu 30. kolejki 2. ligi Nadwiślan Góra pokonał u siebie Okocimski KS Brzesko 1:0. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Adam Nocoń (Nadwiślan Góra): Przed meczem wiedziałem, że nie możemy się zbytnio otworzyć, ponieważ Okocimski bardzo dobrze operuje piłką, gra bardzo ofensywnie, wysokim pressingiem. Dlatego w pierwszej połowie skupialiśmy się bardziej na wykonywaniu obowiązków defensywnych. Był to taki mecz, w którym ten kto strzeli, ten wygra spotkanie. Po przerwie zagraliśmy trochę bardziej ofensywnie. Zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry i drużyna dowiozła to zwycięstwo do końca. Dzięki zaangażowaniu drużyny i wypełnieniu zadań taktycznych mamy bardzo ważne trzy punkty wywalczone z bardzo dobry przeciwnikiem.

Tomasz Kulawik (Okocimski KS Brzesko): Przegraliśmy ten mecz na własne życzenie. W pierwszej połowie mieliśmy trzy sytuacje, z których co najmniej dwie powinniśmy wykorzystać, a wtedy mecz praktycznie by się skończył. Jest to kolejne spotkanie, które rozgrywamy w taki sposób. Przeciwnik stworzył sobie dwie okazje, z czego jedną zamienił na bramkę. Przykre, że taka sytuacja powtarza się już któryś raz z kolei. Gratuluję trenerowi gospodarzy zwycięstwa i chyba pewnego już utrzymania w lidze. My natomiast będziemy walczyć do końca.

źródło: Okocimski KS Brzesko