Trenerzy po meczu Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik
Trenerzy po meczu Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik Łukasz Łabędzki
W meczu 27. kolejki 2. ligi Zagłębie Sosnowiec pokonało u siebie Energetyk ROW Rybnik 2:1. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Robert Stanek (Zagłębie Sosnowiec): Jak zwykle, znowu dostajemy "gonga", musimy ten wynik gonić... ale może od początku. Spotkały się dwie bardzo dobre drużyny, ROW był bardzo fajnie poukładany, dzisiaj dobrze wyglądali w pierwszej połowie, brakło może im trochę sił pod koniec. Tak jak mówię, spotkały się drużyny, które powinny być na pierwszym i na drugim miejscu w tej tabeli, jednak wyszło jak wyszło, to my wygraliśmy ten mecz. Tak jak dzisiaj powiedziałem chłopakom w szatni, że dzisiaj oni zostali bohaterami Sosnowca i praca z nimi to wielka przyjemność, za co im bardzo dziękuję. Chciałem podziękować kibicom, bo dzisiaj byli naszym 12. zawodnikiem, którzy nas bardzo wspierali od początku do samego końca i właśnie im chciałem podziękować w moim imieniu, całego sztabu i drużyny. Stadion Ludowy zaczął znowu żyć!

Marcin Prasoł (Energetyk ROW Rybnik): Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0, mimo że to Zagłębie miało więcej z gry, zwłaszcza w środku pola i to oni przeważali w drugiej połowie. Myślę, że poukładaliśmy to, gra po przerwie się wyrównała, jednak dwie bramki Zagłębie strzeliło. My walczyliśmy o zwycięstwo. Szczęście uśmiechnęło się do Zagłębia, myślę, że w kolejnych spotkaniach to do nas się uśmiechnie, bo zawodnicy zostawili dużo zdrowia, było dużo walki na boisku i za to im chciałem podziękować. Na pewno zasłużyliśmy w tym spotkaniu na punkt, ale będziemy walczyć w każdym meczu o 3. punkty.

źródło: Zagłębie Sosnowiec