Garbarnia Kraków 0 - 3 Legionovia Legionowo

Garbarnia Kraków

0

Legionovia Legionowo

3

• Koniec spotkania! Legionovia Legionowo zasłużenie wygrywa z Garbarnią Kraków (3:0). Trzy punkty dla gości oznaczają, że przedłużają oni serię meczów bez porażki do siedmiu. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

• Końcówka spotkania to już typowe minuty bez historii. Bardzo mało dzieje się na boisku w Krakowie.

• Świetna interwencja Sypniewskiego, który obronił strzał Maciejewskiego

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Mateusz Pielak, w jego miejsce Danowski.

• Trzecia zmiana w Legionovii. Maciejewski za Tlaga.

• Kolejna zmiana w Garbarni. Wchodzi Metz, zmienia kontuzjowanego Siedlarza.

• Na środku boiska fauluje Nowak. Od wolnego goście.

• Broniszewski zmienia Czerkasa.

• Zmiana w szeregach gości. Wolski zmienia Ryndaka.

• Druga zmiana w Garbarni. Kokoszka za Góreckiego.

• GOOOOOOOOOOOOL!!! Legionovia dobija Garbarnię!!! Trzecią bramkę dla gości strzela Maciej Goliński

• GOOOOOOOOOOOL!!! Legionovia wychodzi na dwubramkowe prowadzenie!!!! Strzelcem gola Paweł Tomczyk, który popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.

• Na następną kolejkę ligową nie trzeba długo czekać, bowiem następna seria gier II ligi zaplanowana jest już na najbliższą środę. Plan gier dzisiejszych rywali przedstawia się następująco:

Olimpia Zambrów - Garbarnia Kraków, 16:00 Legionovia Legionowo - Wigry Suwałki, 17:00

• Pierwszy celny strzał gospodarzy. Na bramkę uderzał Siedlarz, ale jego próba wpadła wprost w ręce golkipera gości.

• Powinno być 2:0 dla Legionovii! Świetne, płaskie wrzucenie Kamila Tlagii nie znalazło jednak w polu karnym żadnego adresata.

• Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Vallejo o włos minęło słupek bramki Garbarni.

• Żółtą kartką ukarany Tomasz Ogar. Napastnik gospodarzy ukarany kartonikiem za zagranie ręką.

• Niepotrzebny faul Marcina Pluty. Od rzutu wolnego goście z Legionowa.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Vallejo, jednak uderzenie Hiszpana mija bramkę Sypniewskiego.

• Indywidualna akcja Tomasza Ogara w ostatniej chwili zastopowana przez jednego z obrońców gości.

• Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Plac gry opuścił Mateusz Kowalski, w jego miejsce Michał Górecki

• Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania! Garbarnia przegrywa po pierwszych 45 minutach z Legionovią 0:1. Na Suche Stawy wracamy za około kwadrans.

• GOOOOOOOOOOOL!!! Goście obejmują prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Dawid Ryndak, który technicznym uderzeniem pokonał bezradnego Sypniewskiego.

• Obraz gry nadal się nie zmienia. Goście są stroną przeważającą, ale nie potrafią wykreować sobie sytuacji podbramkowych.

• Podopieczni Marka Papszuna jeżeli dziś wywiozą jakiekolwiek punkty z Krakowa przedłużą fantastyczną passę meczów bez porażki do siedmiu.

• Jedna z nielicznych okazji Garbarni. Z prawej strony wrzucał Nowak, całą akcję próbował finalizować Tomasz Ogar, ale zabrakło mu kilku centymetrów, aby czysto trafić w piłkę.

• Kolejna przerwa w grze. Tym razem problemy z obuwiem ma bramkarz gospodarzy.

• Na razie lepiej na boisku prezentują się goście, którzy na tę chwilę są bliżsi zdobycia gola.

• Piłka ponownie w grze.

• Przerwa w grze. Na boisku leży obrońca gospodarzy, Mateusz Kowalski

• Ależ okazja dla gości. Dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska na bramkę próbował zamieniać Czerkas, ale strzał napastnika Legionovii o milimetry minął bramkę Sypniewskiego.

• Potężne uderzenie z dystansu Piszczka mija w znacznej odległości bramkę Legionovii.

• Dobry przerzut na lewą stronę do Byrskiego, ale zawodnik Garbarni za daleko wypuścił sobie futbolówkę. Od bramki Matracki.

• Dobre dośrodkowanie Vallejo. Wrzutki Hiszpana nie wykorzystał jednak Romanchuk, który strzałem głową próbował zaskoczyć Sypniewskiego.

• Faul Norberta Piszczka w okolicach linii bocznej boiska. Od rzutu wolnego goście.

• Pierwszy gwizdek rozbrzmiał nad Suchymi Stawami, od środka rozpoczęli gospodarze.

• Do Krakowa Bielawski zawita w tym sezonie po raz drugi. W pierwszym prowadzonym przez tego arbitra spotkaniu Garbarnia przegrała z Pogonią Siedlce 3:2, tracąc decydującego o wyniku gola w 90. minucie.

• Arbitrem głównym dzisiejszych zawodów będzie Marcin Bielawski. Dla sędziego z Katowic będzie to jedenasty mecz w bieżącej kampanii na tym szczeblu rozgrywkowych.

• Do meczu pozostało jeszcze kilka chwil, tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się zapowiedzią tego spotkania.

• Ławka gospodarzy: Adrian Jękot, Piotr Kaczor, Tomasz Kalicki, Sebastian Kokoszka, Tomasz Metz, Przemysław Sęderski, Michał Górecki.

• Ławka gości: Oskar Rybicki, Marcin Stańczyk, Kamil Dankowski, Rafał Maciejewski, Paweł Wolski, Paweł Broniszewski, Michał Kołodziejski.

• W pierwszym bezpośrednim pojedynku zawodnicy z Legionowa musieli uznać wyższość Garbarni, która mimo, że przegrywała to potrafiła odwrócić losy spotkania i ostatecznie zwyciężyła po bramkach Jakuba Góreckiego i Norberta Piszczka 2:1. Honorowe trafienie dla Legionovii zaliczył wówczas Szymon Lewicki.

• Witamy serdecznie z Krakowa. Już za niespełna czterdzieści minut pierwszy gwizdek w spotkaniu Garbarnia – Legionovia Legionowo. Dla obu ekip dzisiejsza rywalizacja może okazać się kluczowe w kontekście walki o utrzymanie ligowego bytu.