1

Olimpia Elbląg

0

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Siarka wygrywa zasłużenie, aczkolwiek Olimpia też miała swoje okazje. Jeszcze w samej końcówce znakomitą okazję mieli zawodnicy trenera Borosa, ale piłkarze Siarki zdołali wybić piłkę na rzut rożny. Podopieczni trenera Tułacza obejmują zatem fotel lidera 2. ligi wschodniej, na którym pozostaną przynajmniej do końca spotkania Pogoń Siedlce - Stal Mielec.

• A jednak nie będzie zmiany. Sędzia odgwizdał koniec spotkania! Siarka wygrywa 1:0 po bramce Marcina Figla!

• Będzie jeszcze jedna zmiana w Siarce, do wejścia gotowy jest Jakub Wróbel.

• W Tarnobrzegu coraz większe chęci na awans do 1. ligi. Kibice skandują "Siarkowcy pierwszoligowcy"

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, za Michała Ressela na boisko wchodzi Patryk Sokołowski.

• Dobra okazja Olimpii! Na linii pola karnego "zatańczył" z piłką Leśniewski, a jego strzał, po rykoszecie, przeleciał tuż nad poprzeczką!

• Faulowany w środkowej strefie boiska Kowalski, jednak sędzia nie pokazuje kartki zawodnikowi Olimpii, mimo, że Kowalski wychodził z dość dobrą kontrą.

• Okres bezbarwnej gry, głównie w środku boiska

• Była szansa dla Siarki, ale strzał Ciećki zablokowany.

• Ożywiła się gra Olimpii, zawodnicy trenera Borosa coraz częściej goszczą pod bramką Melona

• Zmiana również w Siarce, za strzelca bramki, Marcina Figla, na murawie pojawia się Jan Kowalski.

• Kamil Piotrowski w miejsce chyba najaktywniejszego dziś w szeregach gości Kamila Kopyckiego.

• Powinno być 2:0! Świetnie w pole karne wrzucał Persona, akcję zamykał Marcin Figiel, jednak z ostrego kąta nie zdołał wpakować piłki do siatki.

• Szybka kontra Siarki, z lewej strony do Truszkowskiego podawał Termanowski, jednak zrobił to za mocno i napastnik Siarki nie dobiegł do piłki

• Prusinowski zagrał teraz wzdłuż pola karnego do Sedlewskiego, jednak zawodnik gości źle przyjął piłkę

• Ależ teraz wejście Sedlewskiego! Zawodnik Olimpii minął dwóch obrońców Siarki i wbiegł w pole karne, jednak do zagranej przez niego piłki nie zdążył Kopycki!

• Kolejna zmiana w drużynie gości, za Graczyka na murawie pojawia się Leśniewski

• Truszkowski słusznie ukarany żółtą kartką. Zawodnik Siarki sfaulował bez piłki Lewandowskiego.

• I mamy pierwszą zmianę w Olimpii, plac gry opuszcza Roman Maciejak, w jego miejsce melduje się Anton Kolosov.

• Druga zmiana w Siarce, boisko opuszcza Robert Tunkiewicz, a w jego miejsce Tomasz Ciećko.

• Świetna okazja Siarki! Prawą stroną pomknął Chrabąszcz, zagrał w pole karne, jednak Termanowski nie sięgnął piłki!

• Kibice Olimpii chyba jednak nie zameldują się dziś na stadionie..

• Potężny strzał Prusinowskiego z narożnika pola karnego, jednak obok bramki! Trzeba jednak powiedzieć, że zawodnik Olimpii ładnie zebrał się do tego uderzenia.

• Pierwsza zmiana w Siarce, boisko opuszcza aktywny dziś Damian Buras. Zawodnik Siarki popisał się dziś asystą. W jego miejsce Maciej Termanowski.

• Sedlewski popędził z piłką na bramkę Siarki, blokował go Nadolski, lecz zawodnik Olimpii zdołał oddać strzał, jednak bardzo słaby. Chwilę później próbował Graczyk, lecz bardzo niecelnie.

• Głośny doping kibiców Siarki, którzy głośno skandują "Jeszcze jednen!"

• GOOOOOOLLLL!!! Marcin Figiel pakuje piłkę do siatki! Najpierw Truszkowski zagrał na lewą stronę do Burasa, a ten dośrodkował wprost na głowę Figla, który pokonuje Zocha! 1:0 dla Siarki!

• Persona ruszył z dobrze zapowiadającą się kontrą, jednak zagrał zbyt mocno i Figiel nie dobiegł do piłki.

• Od razu dobra okazja dla Siarki! W polu karnym do środka zagrywał Tunkiewicz, a tam Buras dobrym strzałem próbował zaskoczyć Zocha, jednak bramkarz gości na posterunku!

• Piłkarze Siarki zaczynają drugą połowę, czekamy na bramki!

• Piłkarze wracają na murawę, za chwilę początek drugiej części gry.

• Warto zaznaczyć, że kibice Olimpii nadal czekają na wejście na stadion..

• Mecz jak na razie wyrównany. Najgroźniejszą sytuację stworzył Kopycki, który był bliski pokonania Melona. Poza tym, akcji podbramkowych było niewiele. Gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Mecz nie porywa i decydująca może się okazać zaledwie jedna bramka.

• Sędzia Pipczyński kończy pierwszą odsłonę gry. Wracamy za kwadrans.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Na boisku leży poszkodowany Frankiewicz

• Persona wrzucał piłkę z lewej strony w pole karne, ta została jednak wybita przed szesnastkę, a tam próbował strzelać Buras, jednak piłkę po rykoszecie bez problemów złapał Zoch.

• Ależ strzał Frankiewicza! Pomocnik Siarki oddał potężny strzał z blisko 40 metrów, a Zoch łapał piłkę na raty.

• Piłka w siatce Olimpii, jednak gol słusznie nieuznany, gdyż Truszkowski w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

• Szybka odpowiedź Olimpii! To powinno być 1:0! Kopycki wyszedł niemal sam na sam z Melonem, jednak bramkarz Siarki wybił piłkę na rzut rożny.

• Znakomita okazja Siarki! Stępień fantastycznie zakręcił z prawej strony Samborem, dośrodkował, a tam Truszkowski głową próbował pokonać Zocha, jednak bramkarz Olimpii złapał piłkę.

• Bardzo aktywny jest dziś Kamil Kopycki, który co chwila melduje się pod bramką Melona.

• Kibice Siarki głośnym dopingiem apelują o wpuszczenie na stadion sympatyków Olimpii, którzy nadal czekają na wejście na swój sektor.

• Prostopadła piłka od Frankiewicza do wychodzącego Figla, zawodnik Siarki złapany jednak na spalonym

• Chwila zamieszania pod polem karnym Olimpii, Siarka po znakomitej klepce nie zdołała jednak oddać strzału na bramkę Zocha.

• Dziwna decyzja sędziego, który ukarał żółtą kartką Frankiewicza, mimo, iż zawodnik Siarki był...faulowany.

• Błąd Frankiewicza, który zbyt krótko zagrywał piłkę, jednak szansa na kontrę została zaprzepaszczona przez Graczyka, który niedokładnie podawał. Chwilę później próbowała Siarka, jednak źle zagrywał Chrabąszcz.

• Truszkowski dynamicznie ruszył w kierunku Zocha, a ten pod presją zawodnika Siarki wybił piłkę na aut.

• Była dobra okazja dla Siarki, jednak Buras zagrywa wprost w ręce bramkarza Olimpii

• Kolejny faul Siarki i kolejny rzut wolny dla Olimpii, z którego ponownie nic nie wynikło.

• Kolejny faul, tym razem przewinił Truszkowski. Rzut wolny dla Olimpii, około 35 metrów od bramki.

• Persona fauluje Prusinowskiego z prawej strony pola karnego.

• Krótko rozegrany rzut rożny, Frankiewicz zagrywa do Chrabąszcza, ten jednak fatalnie dośrodkowuje i od bramki zaczyna Zoch.

• Rzut rożny dla Siarki po zablokowanej wrzutce Stępnia.

• Pierwsze groźne uderzenie na bramkę Siarki, próbował Prusinowski, jednak Melon łapie piłkę.

• Pierwsza szansa Olimpii, jednak do płaskiej wrzutki Ressela nikt nie doszedł.

• Siarka jak na razie przeważa w środkowej części boiska, Olimpia ma problemy z wyprowadzeniem ofensywnej akcji.

• Figiel przejął piłkę tuż przed polem karnym, odegrał do Chrabąszcza, ten jednak strzela bardzo słabo.

• Pierwsza akcja Siarki, z prawej strony pola karnego wrzucał Stępień, jednak piłka wyleciała na aut.

• Pierwszy gwizdek sędziego Pipczyńskiego i od środka zaczynają piłkarze Olimpii.

• Piłkarze wychodzą już na boisko, Siarka w tradycyjnych żółto-czarnych strojach, goście dziś na biało.

• Na stadion przyjeżdżają właśnie pierwsi kibice Olimpii Elbląg, którzy są spodziewani dziś w liczbie 700 osób.

• Piłkarze udają się już do szatni, początek meczu za niespełna 10 minut.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Sławomir Pipczyński, a pomagać mu będą na liniach Mariusz Borkowski oraz Artur Badowski. Sędzią technicznym jest dziś Michał Wrochna.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Kacper Malewski - Anton Kolosov, Kamil Piotrowski, Patryk Oleksa, Iulian Petrache, Patryk Sokołowski, Rafał Leśniewski.

• Ławka rezerwowych Siarki: Oskar Pogorzelec - Patryk Szewc, Tomasz Ciećko, Jan Kowalski, Maciej Termanowski, Jakub Wróbel.

• Siarka zajmuje aktualnie 2. miejsce w tabeli ze stratą 2 "oczek" do liderującej Pogoni Siedlce. Olimpia natomiast znajduje się na 12. lokacie i traci zaledwie 3 punkty do znajdującej się na ostatnim bezpiecznym miejscu Stali Mielec.

• Piłkarze obu zespołów rozgrzewają się już na murawie. W Tarnobrzegu wieje dziś silny wiatr, oraz pomimo ładnej pogody z rana, nad stadion nadciągają deszczowe chmury, więc można oczekiwać opadów deszczu w trakcie meczu.

• Witam serdecznie z Tarnobrzega i zapraszam na relację LIVE z meczu Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg.