Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 1:3 (ZDJĘCIA)

Robert Skumiał
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 1:3
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 1:3 Robert Skumiał
Mimo zdobycia pierwszego gola w meczu, pruszkowianie przegrali u siebie z Pelikanem Łowicz 1:3. Zobacz zdjęcia z środowego spotkania!

Na prowadzenie wyprowadził miejscowych Maciej Machalski w 22. minucie. Jeszcze w pierwszej połowie gości zdołali doprowadzić do remisu, po strzale Michał Adamczyk w 38. minucie.

Po przerwie było już widać nieznaczną przewagę gości, którzy zadali dwa decydujące ciosy w przeciągu dwóch minut, dzięki Mariuszowi Soleckiemu, odpowiednio w 74. i 76. minucie.

Czytaj piłkarskie newsy w każdej chwili w aplikacji Ekstraklasa.net na iPhone'a lub Androida.