Wysokie zwycięstwo Znicza nad Siarką

Łukasz Myszka
Siarka Tarnobrzeg przegrała w Pruszkowie
Siarka Tarnobrzeg przegrała w Pruszkowie Grzegorz Lipiec
W meczu 26. kolejki 2. ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg wysoko, bo aż 0:4 przegrała w Pruszkowie ze Zniczem. Siarka pozostała wiceliderem rozgrywek. Prowadząca w tabeli Pogoń Siedlce swój mecz tej serii spotkań rozegra za tydzień.

Siarka w starciu ze Zniczem Pruszków była zdecydowanym faworytem. Do przerwy nic nie wskazywało na tak wysoką porażkę gości. W 37. minucie prowadzenie Zniczowi dał Karol Grudniewski. Po przerwie Artur Melon trzykrotnie musiał wyciągać futbolówkę z siatki. W 65 minucie Bartłomiej Makowski zaliczył samobójcze trafienie. Piłka odbiła się mu od nóg i trafiła do siatki Siarki. Na trzeciego gola nie musieliśmy długo czekać. W 78. minucie wynik podwyższył Marcin Bochenek. Rezultat spotkania w 90. minucie ustalił Adrian Paluchowski.

Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 4:0 (1:0)

Bramki:
37' Grudniewski, 65' Makowski (sam.), 78' Bochenek, 90' Paluchowski

Kartki:
44' Grudniewski (Znicz) – 26' Popiela (Siarka)