Zagłębie Sosnowiec

1

MKS Kluczbork

1

• Sędzia zakończył spotkanie. W meczu na szczycie II ligi mamy remis. Zagłębie Sosnowiec-MKS Kluczbork 1:1. Dziękujemy za uwagę.

• Burski ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne na głowę Araka, ale piłka ponad bramką.

• Dośrodkowanie Dudka z rzutu wolnego, ale nikt nie doszedł do piłki.

• Ostatnia zmiana w MKS-ie. Tomaszewski schodzi, a w jego miejsce Reinhard.

• Sędzia doliczył 5. minut.

• GOOOL! JAKUB ARAK! Świetne zagranie Ryndaka ze skrzydła na 16. metr i Arak pakuje piłkę do bramki.

• Zmiana w zespole Kluczborka. Nowacki za Kojdera.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowywał w pole karne, Wnuk wybił na aut.

• Uderzenie Dudka z 20 metrów broni Wnuk.

• Kasperkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w drużynie Zagłębia. Boisko opuścił Ninkovic, a w jego miejsce Tylec.

• Przerwa w grze na murawie leży dwóch zawodników po zderzeniu głowami.

• Dobre uderzenie Mateusza Września z linii pola karnego trafia w boczną siatkę.

• Żółtą kartką ukarany Wolkiewicz.

• Zmiana także w Zagłębiu. Mizgała zmienia Matusiaka.

• Kolejna zmiana w zespole MKS-u. Schodzi Hober, a w jego miejsce Wolkiewicz.

• GOOOOL! PIOTR BURSKI! Tomaszewski zagrał z prawego skrzydła piłka przeszła przez całe pole karne, gdzie dopadł do niej Burski i pewnie umieścił piłkę w siatce.

• Dośrodkowanie Ninkovica z połowy boiska, które w locie okazało się strzałem złapał Wnuk.

• Na stadionie zgromadziło się ok. 4000 kibiców, w tym sześciu fanatyków MKS-u.

• Łukasz Tumicz zmienia Grzegorza Fonfare. Zagłębie będzie grało na dwóch napastników.

• Piłka przez dłuższy czas znajduje się w środku pola. NIe ma zagrożenia pod żadną z bramek.

• Pierwsza zmiana w zespole MKS-u. Burski zmienia Giela.

• Giel zmarnował znakomitą okazję. MKS wychodził czterema zawodnikami, ale Giel podał do zawodnika na pozycji spalonej.

• Tym razem rzut wolny dla MKS-u. Dośrodkowanie w pole karne wybijają obrońcy, piłka wraca w pole karne, gdzie łapie ją Gąsiński.

• Dośrodkowanie NInkovica z rzutu wolnego, piłka przelatuje nad głowami wszystkich zawodników i wychodzi po za linie końcową.

• Ganowicz ukarany żółtą kartką.

• Znakomite uderzenie Dudka z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Wnuka.

• Tomaszewski faulował Ryndaka 25. metrów przed bramką.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie na dalszy słupek Ninkovica, zamyka dośrodkowanie celnym strzałem Arak.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek strzelał na bramkę Wnuka i poprzeczka uratowała Kluczbork.

• Dużo walki od początku drugiej połowy. Sędzia jest zmuszony do częstego używania gwizdka.

• Od razu z lewego narożnika uderzał wprowadzony Wrzesień, ale problemów z tym strzałem nie miał Wnuk.

• Na pierwszej połowie spotkania swój udział zakończył Zaradny, a w jego miejsce Wrzesień.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

• Piłkarze już pojawiają się na murawie. Za chwilę początek drugiej połowy spotkania.

• W pierwszej połowie MKS oddał więcej strzałów od Zagłębia 5-6, natomiast gospodarze oddali dwa celne strzały, a MKS pozostaje bez celnego uderzenia.

• Ciekawa pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Zapraszamy za ok. 15 min.

• Pierwsza połowa spotkania została przedłużona o 2 minuty.

• Zagłębie cały czas próbuje ataków skrzydłami, lecz nikt nie potrafi wykończyć dośrodkowań. Kluczbork skupia się na kontratakach.

• Groźnie pod bramką Wnuka. Z prawego skrzydła dogrywał w pole karne Ryndak, strzelał głową Fonfara, lecz minimalnie obok słupka.

• Kluczbork zaatakował pressingiem zespół Zagłębia. Odzyskał piłkę, ale zawodnicy nie potrafią się wstrzelić w bramkę.

• Kolejny rzut wolny i kolejny niedokładny strzał ponad bramką w wykonaniu zespołu MKS-u.

• Markowski ukarany żółtą kartką

• Dośrodkowanie Ninkovica z lewego skrzydła próbował zamknąć Matusiak, ale nie trafił w piłkę.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Zagłębie próbuje ataku pozycyjnego.

• Próba prostopadłego zagrania Fonfary do Zaradnego, ale ten drugi nie zrozumiał pomysłu.

• Ganowicz uderzał z rzutu wolnego, lecz wysoko ponad bramką Gąsińskiego.

• Dawid Ryndak ukarany żółtą kartką.

• Faulowany Arak z lewej strony boiska. Dudek dośrodkował w pole karne, ale Wnuk na posterunku piąstkuje po za pole karne.

• Tym razem groźnie pod bramką Gąsińskiego. Nitkiewicz uderzał minimalnie obok słupka.

• Znów świetna okazja dla gospodarzy. Arak tym razem dogrywał z prawego skrzydła, piłka przeszła przez całe pole karne, gdzie dopadł do niej Ryndak, ale on też nie potrafił pokonać Wnuka.

• Groźna akcja Zagłębia. Jakub Arak strzelał głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, Wnuk odbił piłkę na pole karne, ale Zaradny nie skierował piłki do siatki.

• Mieliśmy chwilową przerwę w grze, gdyż w dziwnej sytuacji sędzina upadła na murawę. Już wszystko w porządku.

• Faulowany Tomaszewski w okolicach 35. metra. Z rzutu wolnego zagrywa Niziołek do Nitkiewicz, ale przerywają to obrońcy.

• Faul Ganowicza na 30 metrze. Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowuje Dudek, ale radzą sobie obrońcy gości.

• Piotr Giel atakował lewym skrzydłem, lecz jego strzał wylądował tylko na bocznej siatce.

• Jovan Ninkovic uderzał z rzutu wolnego, ale wysoko ponad bramką.

• Pierwsza groźna sytuacja gości, ale przy strzale z 16. metrów nie trafił dobrze w piłkę Nitkiewicz.

• Początek spotkania nerwowy w wykonaniu obu ekip. Nic w tym dziwnego, gdy rywalizują ze sobą lider i trzecia drużyna.

• Sędzia zagwizdał po raz pierwszy i rozpoczęli goście.

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie w asyście trójki sędziowskiej w składzie: Sylwester Rasmus jako główny i pomagający mu na liniach: Paulina Baranowska i Marcin Sadowski.

• Rezerwowi MKS-u Kluczbork: Pogorzelec, Arian, Reinhard, Nowacki, Grzegorzewski, Wolkiewicz, Burski.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec:Fabisiak, Wrzesień, Jarczyk, Tylec, Zalewski, Mizgała, Tumicz.

• Piłkarze obu zespołów już opuścili murawę. Pogoda w Sosnowcu dzisiaj bardzo kiepska, pada rzęsisty deszcz.

• Witamy w relacji LIVE z meczu II ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a MKS-em Kluczbork.