Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Puszcza Niepołomice

Zagłębie Sosnowiec

0

Puszcza Niepołomice

0

• Zagłębie remisuje bezbramkowo z Puszczą Niepołomice. Sosnowiczanie zapewnili sobie tym samy awans do I ligi, a Puszcza utrzymanie. Dziękujemy za uwagę.

• Zawodnicy ewidentnie czekają już na końcowy gwizdek.

• Zaradny zmienia Araka.

• Sędzia doliczył pięć minut.

• Nowak opuszcza boisko, a w jego miejsce Furtak.

• Na boisku pojawia się Hubert Tylec, a schodzi Mateusz Wrzesień.

• Sojda zmienia Stepankova.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Łukasz Tumicz, a w jego miejsce Tomasz Szatan

• Zmiana w zespole gości. Na boisko wchodzi Maluga, a opuszcza je Lampart.

• Ninkovic dośrodkowywał w pole karne i znów wybijał piłkę Cichy.

• Kontra Zagłębia, ruszył lewym skrzydłem Wrzesień, ale szybszy był Cichy.

• Kibice Zagłębia Sosnowiec

• Mecz już wznowiony.

• Pirotechnika na trybunach i sędzia zmuszony przerwać mecz.

• Łukasz Nowak ukarany żółtą kartką.

• Boisko opuścił Madejski, a w jego miejsce Łączek.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Ninkovic dośrodkowuje w pole karne, ale za krótko i piłkę wybijają obrońcy gości.

• Boisko opuszcza kapitan zespołu Zagłębia Sebastian Dudek, a w jego miejsce Kamil Zalewski.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Znów w akcji Wrzesień, lecz po raz kolejny dobrze interweniowali obrońcy.

• Próba dwójkowej akcji Ninkovica i Września, lecz połapali się w tym obrońcy gości i tylko aut dla gospodarzy.

• Gra toczy się w środku boiska, przy piłce cały czas na zmianę obie ekipy.

• Wszystko już w porządku i piłkarz Zagłębia ponownie na murawie.

• Na murawie leży Sebastian Dudek, potrzebna pomoc medyczna.

• Dośrodkowanie w pole karne na głowę Araka, ale jego strzał poszybował wysoko ponad bramką.

• Prawym skrzydłem atakował Ryndak, lecz jego dośrodkowanie wybili obrońcy gości.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Na drugą część zapraszamy za ok. 15 minut.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Dośrodkowanie Ninkovica z rzutu rożnego na głowę Jakuba Araka, ale ten uderza minimalnie obok słupka.

• Prostopadła piłka do Stepankova, ale byli przy nim obrońcy gospodarzy.

• Dużo gry faul ze strony piłkarzy gości. Rzut wolny krótko rozegrany i zatrzymana akcja przez obrońców Puszczy.

• Pomoc medyczna udała się na trybuny możliwe, że któryś z kibiców nie wytrzymał temperatury.

• Rzut wolny wykonywał Ninkovic, dośrodkowanie na rzut rożny wybijają obrońcy gości.

• Żółta kartka za faul na Araku otrzymuje Marcel Kotwica.

• Sporadyczne ataki z obu stron, ale żadne nie zagrażają bramce.

• Tempo gry spadło wygląda to jakby obie drużyny czekały już na przerwę.

• Ładne prostopadłe podanie do Ryndaka, ale dośrodkowanie zablokowane. Rzut rożny dla Zagłębia.

• Gra została wznowiona. Próba ataku prawym skrzydłem gości, ale nie udana.

• Sędzia zarządził przerwę na nawodnienie dla zawodników.

• Uderzenie z daleka Matusiaka zbyt lekkie, by zagrozić bramce Sobieszczyka.

• Akcja gości prawą stroną, ale dośrodkowanie łapie Gąsiński.

• Dość często dzisiaj faulowany jest Dawid Ryndak, zawodnicy Puszczy Niepołomice mają ewidentny problem, by za nim nadążyć.

• Gra toczy się w środku boiska bez groźnych sytuacji bramkowych.

• Ryndak faulowany na 17. metrze. Rzut wolny dla Zagłębia uderzał Ninkovic piłka odbiła się jeszcze od głowy zawodnika stojącego w murze i wyszła na rzut rożny.

• Rzut rożny dla Zagłębia, ale bez zagrożenia dla bramki Sobieszczyka.

• Świetny rajd prawą stroną Ryndaka, ale ostatecznie jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny.

• Uderzenie z 20. metrów Sebastiana Dudka, ale bardzo niecelnie i od bramki rozpoczął Sobieszczyk.

• Po szybkich pierwszych minutach chwila odpoczynku. Pogoda nie zachęca do szybkiej gry jest słonecznie i bardzo ciepło.

• Groźny strzał Łukasza Nowaka z ostrego kąta, ale na posterunku był Gąsiński. Chwilę później po rzucie rożnym głową uderzał Stepankov i znów świetnie Gąsiński.

• Zagłębie Sosnowiec

• Sędzia rozpoczął spotkanie. Przy piłce goście.

• Piłkarze już na murawie za chwilę początek spotkania.

• Obu drużynom do osiągnięcia zamierzonego celu wystarcza remis. Czy takim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie? Przekonamy się za ok. dwie godziny.

• Na stadionie trwa "rozgrzewka" kibiców, którzy wypełnili dzisiaj stadion do ostatniego miejsca.

• Ponownie zdjęcia z przemarszu kibiców na stadion.