4

4 1 połowa

Stal Mielec

1

• Sędzia zakończył spotkanie. Zagłębie zasłużenie wygrało 4:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z boisk 2. ligi.

• Rzut rożny dla Zagłębia.Kozak zagrywa w pole karne, ale źle i od bramki rozpocznie Daniel.

• Kibice Zagłębia dziękują swoim ulubieńcom za dobrą grę i zwycięstwo.

• Spotkanie potrwa jeszcze 4 minuty.

• Dośrodkowanie w pole karne Głaza wybija na rzut rożny Kutarba.

• Państwa głosami zawodnikiem meczu został Jakub Arak.

• Strzał z dystansu Radulja, ale obok bramki.

• Próba zagrania do Cholewiaka, ale zawodnik Stali faulował obrońcę gospodarzy.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Miłosza Kozaka. Uderzał Szatan, ale dwukrotnie zablokowany.

• Zmiana w zespole gości boisko opuścił Załucki, a w jego miejsce Rokita.

• Błąd zawodników gospodarzy do piłki dopadł Cholewiak, ale dobrze zablokowany przez Markowskiego.

• Uderzenie z narożnika pola karnego Jankowskiego, ale ponad bramką i rozpocznie Matracki.

• Miłosz Kozak zmienia Jakuba Araka.

• GOOOOOOOOOL! Mateusz Cholewiak!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawił się Piotr Giel w miejsce Dawida Ryndaka.

• Ładna akcja Stali Mielec. Wycofanie na jedenasty metr do Jankowskiego, który uderza wprost w bramkarza Zagłębia.

• Trzecia zmiana w zespole Stali. Boisko opuszcza Żubrowski, a w jego miejsce Skiba.

• Rzut wolny dla Stali z połowy boiska. Dośrodkowanie w pole karne pewnie wyłapuje Matracki.

• Ładna akcja Zagłębia. Wrzesień atakował prawym skrzydłem zagrał do Tumicza na wolne pole, ale za mocno by napastnik Zagłębia doszedł do piłki.

• Łukasz Tumicz zmienia Przemysława Mizgałę.

• Szatan zmienia Dudka.

• Cholewiak pojawia się na boisku w miejsce Domańskiego

• Próba prostopadłego zagrania od Żubrowskiego, ale dobrze ustawiony Matusiak.

• Od początku drugiej połowy przycisnęła Stal, ale na razie bez efektu bramkowego.

• Strzał z dystansu Sebastiana Głaza wylądował na górnej siatce bramki Matracki.

• Rzut rożny dla Stali. Dośrodkowanie w pole karne wybija Matusiak.

• Druga połowa rozpoczęta. Przy piłce gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Piłkarze Zagłębia zasłużenie prowadzą 4:0. Zapraszam za ok. 15 min.

• Piłkarze pograją o minutę dłużej.

• Krystian Getinger ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla Stali. Zagranie w pole karne dobrze wybijają obrońcy, którzy tym zagraniem rozpoczęli kontratak Zagłębia. Długa piłka do Araka, który wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, ale źle przyjął i zmarnował doskonałą okazję.

• Prostopadła pika do Mąciora, ale dobrze interweniuje Matracki.

• Ładna akcja Jankowskiego, ale wykończenie fatalne. Bramkarz Zagłębia nie musiał nawet interweniować.

• Stal próbuje rozegrać jakąś składną akcję, ale w środku pola dobrze jest powstrzymywana przez gospodarzy.

• Rzut wolny dla Stali Mielec. Dośrodkowanie w pole karne Getingera i piłkę wybijają obrońcy. Od razu kontra gospodarzy piłkę od Września na skrzydło dostaje Ryndak, ogrywa obrońcę w polu karnym wycofuje na piąty metr, a tam strzał mija minimalnie słupek bramki gości.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne, strzela głową Matusiak, ale sędzia podnosi chorągiewkę w górę. Spalony.

• Faulowany przed polem karnym Wrzesień i będzie dobra okazja do zdobycia bramki.

• Szybka zmiana w zespole Stali. Na boisko wchodzi Mącior, a opuszcza je Bożek.

• Prostopadła piłka do Bożka na wolne pole, ten pędzi pod bramkę gospodarzy wycofuje do Kamila Radulj, ale ten strzela minimalnie obok bramki.

• Prostopadła piłka na skrzydło do Września, bramkarz gości wychodzi z bramki, piłkarz Zagłębia lobuje go, a piłkę spokojnie do bramki pakuje Mizgała.

• GOOOOOOOOL! Przemysław Mizgała!

• Zagłębie stara się uspokoić grę, a Stal wydaje się dalej oszołomiona trzema straconymi bramkami.

• Chwilę później Stal mogła odpowiedzieć bramką, ale po strzale z dystansu piłka uderzyła w słupek bramki strzeżonej przez Matrackiego.

• Piłkę z rzutu wolnego uderzył Dudek, bramkarz sparował piłkę za słupek, a dobił ją Arak i mamy 3:0 w Sosnowcu

• GOOOOOOOL! Jakub Arak!

• Piękna akcja Jakuba Araka, który w polu karnym minął trzech rywali i uderzył na bramkę, ale świetnie spisał się Daniel

• Szybkie dwa ciosy Zagłębia! Najpierw z lewego skrzydła dośrodkowywał Dudek i piłkę głową do własnej bramki skierował Getinger, a chwilę później dośrodkowanie z przeciwnej strony i bramkę zdobywa Jakub Arak.

• GOOOOOL! Jakub Arak!

• GOOOOOOOL! Krystian Getinger strzela bramkę samobójczą.

• Dużo walki w środku pola i mało składnych akcji. Na razie mecz nie porywa.

• Po podaniu Podstolaka na spalonym Bożek.

• Strzał z dystansu Araka, ale daleko od bramki Wojciecha Daniela.

• Akcja zespołu gości z prawej strony dośrodkowywał Podstolak, ale za mocno i od bramki Matracki.

• Pierwsza akcja gospodarzy przedzierał się Mateusz Wrzesień, ale dobrze powstrzymany przez obrońców gości.

• Sędzia Dominik Pasek rozpoczął spotkanie. Przy piłce zespół gości.

• Sędziowie wyprowadzaj oba zespoły na murawę i już za chwilę początek spotkania.

• Kibice obu zespołów już rozpoczęli dopingować swoje drużyny. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie. Oby piłkarze dorównali swoją grą do postawy kibiców.

• Piłkarze obu ekip opuszczają już boisko, by za niecałe 10 minut powrócić i walczyć o pierwsze punkty w sezonie.

• Kibice Stali Mielec

Kibice Stali Mielec.

• Zagłębie Sosnowiec

• Na stadionie powoli zwiększa się ilość kibiców. Pojawili się również kibice z Mielca.

• Piłkarze obu ekip prowadzą rozgrzewkę na murawie sosnowieckiego stadionu.

• Rezerwowi Stali Mielec: Bogusław Wyparło, Damian Skiba, Mateusz Cholewiak, Kamil Partyka, Kamil Rokita, Wojciech Mącior.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Wojciech Fabisiak, Tomasy Szatan, Sławomir Jarczyk, Michał Farkas, Łukasz Tumicz, Miłosz Kozak, Piotr Giel

• Za chwile pojawią się składy obu zespołów.

• Trener Stali Mielec zapowiada, że celem jego zespołu jest górna połowa tabeli. - Chcemy mocno namieszać i interesuje nas górna połówka tabeli. Miejsce poniżej ósmego było by rozczarowaniem. - powiedział dla Przeglądu Sportowego trener Rafa Wójcik.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania przystępują do tego sezonu z zamiarem bezpośredniego awansu do pierwszej ligi. W osiągnięciu tego celu mają pomóc nowi piłkarze Zagłębia. Jednym z nowych piłkarzy sosnowieckiego klubu jest Sebastian Dudek, który w zeszłym sezonie występował na boiskach T-Mobile Ekstraklasy w barwach bydgoskiego Zawiszy, z którym zdobył Puchar Polski.

• Witam ze stadionu Ludowego w Sosnowcu, gdzie pierwszy swój mecz w nowym sezonie 2.ligi rozegra Zagłębie Sosnowiec, a jego przeciwnikiem będzie Stal Mielec.