3. liga dolnośląsko-lubuska. Mostki w gazie

Kamil Ptaszkiewicz
Piotr Krzyżanowski / Polska Press
Wczoraj zostały rozegrane wszystkie spotkania w ramach 27. kolejki 3.ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Najbardziej emocjonującym spotkaniem 27. kolejki, która rozgrywana była w środku tygodnia, okazał się mecz w Żmigródzie, gdzie miejscowy Piast podejmował na własnym obiekcie Budowlanych Lubsko. W spotkanie padło aż pięć bramek. Do 83. minuty na tablicy wyników widniał wynik 2-2, a zwycięstwo było sprawą otwartą. W końcowych minutach kreatywnością popisali się gospodarze, którzy za sprawą Jurij'ego Furta zdobyli bramkę na wagę trzech punktów. Pozostałe dwie bramki dla gospodarzy zdobył Grzegorz Mazurek (3', 60'). Trafienia dla gości zdobyli Michał Bondarenko (40'), Marcin Bławuciak (70')

Formacja Port 2000 Mostki w swoim wyjazdowym meczu zdołała odnieść wysokie zwycięstwo z wyżej notowaną Lechią Dzierżoniów. W meczu padło aż pięć bramek, ale cztery z nich zdobył Krzysztof Sikora (44', 48', 55', 83'), który zagrał fenomenalne spotkanie. Wynik w tym meczu został otwarty już w pierwszej minucie za sprawą Mikołaja Juchacza.