3 liga. Wisłoka Dębica wygrała na wyjeździe z Koroną II Kielce 3:0

mtr
Andrzej Banaś
Podopieczni Dariusza Kantora wygrali na wyjeździe z rezerwami Korony Kielce 3:0. Piłkarzom z Dębicy świetnie ułożył się sobotni mecz, bo prowadzenie objęli już w 3. minucie.

Start meczu był iście wymarzony. Sebastian Pawlak prostopadle dograł do Łukasza Siedlika, a ten po ominięciu golkipera, wpakował piłkę do siatki. Szybkie prowadzenie sprawiło, że Wisłoka mogła kontrolować boiskowe wydarzenia.

Podkarpacki 3-ligowiec w starciu z drugą drużyną Korony Kielce był skuteczny do bólu; W 67. minucie Dariusz Kamiński wykorzystał dogranie Tomasza Palonka, który na placu gry pojawił się zaledwie kilka minut wcześniej, i dębiczanie prowadzili dwoma golami.

20-letni Palonek dał bardzo dobrą zmianę, bo do asysty dołożył również trafienie (młody napastnik dołożył nogę po podaniu Kamila Rębisza) i ostatecznie Wisłoka ograła na wyjeździe Koronę II 3:0.

Korona II Kielce - Wisłoka Dębica 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Siedlik 3, 0:2 Kamiński 67, 0:3 Palonek 80.

Korona II: Drej - Kośmicki, Malec, Dziubek ż, Seweryś, Turek, Cukrowski, Sowiński, Piróg, Konstantyn, Turek. Trener Sławomir Grzesik.

Wisłoka: Libera - Król, Makowski, Partyka (59 Palonek), Rębisz, Łanucha (84 Fedan), Prokop ż, Kamiński ż (84 Lubera ż), Sojda, Siedlik (70 Zygmunt), Pawlak (59 Cabała). Trener Dariusz Kantor.