Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 - 1 Olimpia Olsztynek

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

6

Olimpia Olsztynek

1

• Koniec meczu. Finisparkiet Drwęca rozbiła 6-1 Olimpię Olsztynek po golach Domżalskiego, Kostkowskiego, Wieczorka, Millera, Kajcy i Głowińskiego. Honorowego gola dla gości zdobył Konrad Rusiecki. Za relację dziękuje Adam Wielgosiński.

• Paweł Alancewicz ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym.

• Dominik Głowiński! 6-1! Katastrofalny błąd bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk i praktycznie sam ją sobie wpakował do bramki.

• Arbiter dolicza dwie minuty.

• Michała Millera zmienia Miłosz Małachowski.

• Okres gry bardzo bezbarwnej. Ani jednym, ani drugim zbytnio się nie chce.

• Dominik Głowiński trafia w słupek!

• Jarosława Wieczorka zmienił Dominik Głowiński.

• Sebastianowi Czapie zabrakło centymetrów, by zdobyć gola. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Sebastian Czapa wkręcił w ziemię obrońcę, po czym cofnął piłkę w kierunku Grzegorza Domżalskiego, którego uprzedził defensor rywala z interwencją.

• Hubert Słomiński zmienia Marcina Kajcę.

• Sebastian Czapa otrzymuje żółtą kartkę za faul w polu karnym przeciwnika.

• Prostopadłe zagranie między obrońców, Rusiecki miał przed sobą tylko golkipera i nie pozostało mu nic innego, jak trafić do siatki.

• Konrad Rusiecki zmniejsza stratę. 5-1.

• Kamil Stankiewicz trafia do siatki, ale gol niezaliczony, spalony.

• Wrzutka z prawej strony boiska, Filip Francuz niecelnie główkuje.

• Marcin Kajca miał Grzegorza Domżalskiego, któremu mógł wyłożyć piłkę na pustą bramkę, jednak zagrał indywidualnie i trafił wprost w bramkarza.

• Sebastian Czapa zmienia Adriana Świątka.

• Rzut wolny w okolicach dwudziestego metra, Marcin Kajca świetnie przymierzył.

• Marcin Kajca na 5-0! Pogrom.

• Zejer za mocno zagrał w kierunku Francuza. Dośrodkowanie tego drugiego niecelne, od bramki wznowi Kamil Czapla.

• Drwęca spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Zawodnicy Olimpii próbują zawiązać pressing, ale nic z tego.

• Wrzutka Marcina Kajcy w kierunku Adriana Świątka zbyt mocna.

• Karola Narojczyka zmienia Paweł Duch.

• Za Cezarego Sobolewskiego wchodzi Konrad Rusiecki.

• Aż trzy zmiany w drużynie gości. Za Sebastiana Kowalskiego wchodzi Mateusz Zejer.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, akcję zamykał Marcin Kajca, który głową zgrał piłkę do Millera.

• Michał Miller na 4-0!

• Strzał Michała Millera z kilku metrów broni Rafał Miara.

• Michał Miller wyłożył "patelnię" Jarosławowi Wieczorkowi, ale w ostatniej chwili wrócił obrońca i wyjaśnił sytuację.

• Prostopadłe podanie do Adriana Świątka. Napastnik Drwęcy źle przyjął piłkę i ją stracił.

• Arbiter rozpoczął drugą połowę gry.

• Do przerwy Drwęca Nowe Miasto Lubawskie prowadzi z Olimpią Olsztynek aż 3-0 po golach Domżalskiego, Kostkowskiego i Wieczorka. Gospodarze zdecydowanie zdominowali rywali i wszystko wskazuje na to, że na trójce się nie skończy.

• Marcina Wronkę zmienia Artur Szymula.

• Akcja dwa na dwa. Atak Drwęcy przerwany przez niecelne podanie Domżalskiego do Świątka.

• Kolejna składna akcja. Obrona Olimpii została rozklepana, Wieczorek miał otwartą drogę do siatki.

• Jarosław Wieczorek na 3-0!

• Adrian Świątek miał znakomitą sytuację do podwyższenia wyniku. Uderzał dwoją prawą, stosunkowo gorszą nogą i piłka po jego strzale minęła słupek.

• Pierwszy strzał Olimpii w tym meczu. Zza pola karnego uderzał Mateusz Różowicz.

• Kamil Czapla zmuszony do interwencji poza polem karnym, jednak wszystko w granicach przepisów. Było gorąco pod bramką Finishparkietu Drwęcy.

• Za nami okres nudnej gry w środku pola. Żadna z ekip nie była w stanie wypracować sobie przewagi.

• Adrian Kuciński był sam na sam z bramkarzem, jednak chorągiewka arbitra powędrowała w górę - spalony.

• Piłka w siatce Finishparkietu Drwęcy po strzale Pawła Alancewicza. Arbiter nie uznał jednak bramki ze względu na pozycję spaloną.

• Faul Arkadiusza Kucińskiego na wysokości pola karnego. To może być groźna sytuacja dla Olimpii.

• Dośrodkowanie w pole po ziemi Marcina Kajcy wybite przez obrońców na rzut rożny.

• Kolejna próba z dalszej odległości, tym razem Jarosława Wieczorka.

• Strzał z dystansu Marcina Kajcy. Piłka o centymetry minęła bramkę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i rosły stoper zdobywa gola głową.

• Damian Kostkowski i mamy 2-0!

• Zawodnicy przyjezdnych długo rozgrywali akcję, by zagrać długie podanie do Mateusza Różowicza, który był na spalonym.

• Kapitalna okazja Grzegorza Domżalskiego. Na drodze do bramki stał tylko bramkarz, a pomocnik uderzył wprost w niego.

• Krótki okres gry, kiedy Olimpia utrzymuje się przy piłce. Zawodnicy Finishparkietu Drwęcy nie kwapią się do jej odbioru.

• Prostopadłe podanie od Marcina Kajcy do Adriana Świątka, temu zabrakło kilkunastu centymetrów do pokonania bramkarza gości.

• Składna akcja po wyrzucie piłki z autu i kapitan biało-niebieskich, Grzegorz Domżalski, strzela pierwszego gola!

• Wysoki pressing Drwęcy skutkuje rzutem z autu na wysokości szesnastego metra od bramki rywala.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska, Adrian Świątek główkuje, ale niecelnie.

• Pierwsza akcja Drwęcy zakończona niecelnym podaniem. Do piłki nie doszedł Arkadiusz Kuciński.

• Mamy pierwszy gwizdek!

• W zeszłej kolejce Finishparkiet Drwęca pokonała na wyjeździe Huragan Morąg 1-0 po golu z rzutu karnego Marcina Kajcy. Olimpia zaś przegrała 2-1 z ŁKSem Łomża.

• Przed własną publicznością debiutuje dziś bramkarz Finishparkietu Drwęcy, Kamil Czapla, który niegdyś był bramkarzem Lecha Poznań.

• To spotkanie będzie rewanżem za finał wojewódzkiego Pucharu Polski z zeszłego sezonu. Wówczas w karnych wygrała Olimpia.

• Arbitrem głównym dzisiejszego meczu jest Patryk Kępka. Asystować mu będą Jarosław Wilga i Krzysztof Kapela.

• Znamy podstawowe składy obu ekip. Ławka rezerwowych Finishparkietu Drwęcy: Paprocki, Głowiński, Słomiński, Małachowski, Marcfeld, Folc, Czapa. Ławka rezerwowych Olimpii: Macoch, Szymula, Zejer, Duch, Rusiecki, Żórański.

• Dzień dobry! Rozpoczynamy relację z meczu III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek.