Polonia Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Polonia Warszawa

1

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1

• Koniec spotkania. Polonia Warszawa remisuje 1-1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bramki zdobywali Adam Czerkas oraz Wiktor Żytek z rzutu karnego.

• Wyrównanie z rzutu karnego! Bramkę zdobywa Wiktor Żytek.

• Ostatnia zmiana w zespole Polonii.

• Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry. Nie zanosi się na zmianę wyniku.

• Ponownie jeden z zawodników gości zostaje upomniany żółtą kartką.

• Trzecia zmiana w zespole Polonii. Tomaszewski zajmie miejsce Lemanka.

• Zawodnik gości ukarany kartonikiem za nieprzepisowe zagranie.

• A jednak jeszcze jedna zmiana w zespole gości. Wchodzi Dolot za Matysiaka.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza zdobywca bramki - Adam Czerkas. Wchodzi Marcin Kruczyk.

• Pierwsza zmiana w zespole Polonii. Dawid Klepczyński wchodzi za Adama Grzybowskiego.

• Jeden z zawodników Polonii wymaga interwencji sztabu medycznego. Adam Grzybowski o własnych siłach opuszcza boisko.

• Zmiana w zespole gości. Stańdo za Jardela.

• Mamy bramkę! Pierwszym bohaterem dzisiejszego wieczoru został Adam Czerkas! Polonia wychodzi na prowadzenie!

• Kolejna zmiana w zespole Lechii. Schodzi Prusinowski, wchodzi Król.

• Po raz kolejny Stańczyk, ależ było gorąco pod bramka Lechii!

• Po raz kolejny Polonia bardzo blisko! Niestety znów niecelnie. Długo każą czekać zawodnicy obu zespołów na akcję zakończoną sukcesem.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole gości. Schodzi Potakowski, wchodzi Wiejak.

• Jak na razie zawodnicy prześcigają się w ilości upadków na murawę. Stańczyk blisko, ale znów Holewiński na posterunku!

• Ależ blisko Polonia! Jednak bramkarz gości ratuje sytuację.

• Rozpoczynamy II połowę spotkania, miejmy nadzieję ciekawszą i obfitującą w bramki.

• Za nami pierwsza połowa spotkania. Chaos, brak porozumienia - tak można ja najlepiej opisać.

• Kosiec bardzo blisko zdobycia bramki, ale rozminął się nieco z piłką...zdarza się nawet najlepszym...podobno...

• Nie zapowiada się aby którakolwiek z drużyn przed końcem pierwszej połowy zmieniła wynik spotkania. Blisko był Tyburski, jednak akcja została przerwana.

• Zawodnik Polonii ukarany kartonikiem za niebezpiecznie wyglądający faul.

• Po raz kolejny Polonia blisko zdobycia bramki, ale również po raz kolejny można zacytować tekst znanej piosenki "znowu w życiu mi nie wyszło...".

• Jak na razie na boisku panuje chaos, zawodnicy obu drużyn mają duży problem z porozumiewaniem się między sobą. Emocje tylko na trybunach, gdzie kibice serdecznie pozdrawiają rywali zza miedzy.

• Zawodnik Polonii przytrzymywany za koszulkę przez zawodnika Lechii.

• Po raz kolejny Stańczyk blisko zdobycia bramki. Ktoś chyba zapomniał o regulacji celowników przed meczem.

• Kolejna akcja Polonii zakończona niepowodzeniem.

• Lechia w natarciu, tylko nieporozumienie pomiędzy zawodnikami gości ratuje Polonię przed stratą bramki.

• Polonia - Lechia

• Zatrzymana akcja Marcina Stańczyka, było blisko zmiany wyniku spotkania.

• Mateusz Gliński przez chwilę leżał na murawie trzymając się za kostkę, jednak wygląda na to, że wszystko jest w porządku.

• Mateusz Matysek po chwili spędzonej obok sztabu medycznego powraca na murawę.

• Lechia blisko zdobycia pierwszej bramki, jednak zagrożenie zostało oddalone

• W składzie Polonii widać drobne zmiany od poprzedniego spotkania przeciwko GKP Targówek, na boisku m.in. Adam Grzybowski, o którym mówiło się, że opuści szeregi Czarnych Koszul

• Pogubili się zawodnicy Czarnych Koszul, zespół gości zażegnał niebezpieczeństwo.

• Mamy rzut rożny dla Polonii.

• Adam Czerkas bardzo blisko zdobycia pierwszej bramki!

• Dwóch zawodników zderzyło się ze sobą, jednak po dłuższej chwili obaj wstali z murawy.

• Na razie spokojnie zawodnicy gospodarzy rozgrywają piłkę między sobą, kibice zachęcają do zwycięstwa gorącym dopingiem.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Rezerwowi Polonii: Paweł Błesznowski, Dawid Klepczyński, Filip Kowalczyk, Marcin Kruczyk, Grzegorz Arłukowicz, Aleksander Tomaszewski, Piotr Augustyniak