0

Polonia Bytom

0

• I koniec spotkania! Niewątpliwie z remisu bardziej cieszą się gospodarze!

• W ostatniej minucie gospodarze wręcz tyle we własnym polu karny, ale na razie udanie rozbijają próby.

• W doliczonym czasie cały czas w ataku goście. Szombierki bronią się na własnej połowioe.

• Ofiarnie bronią się w końcówce zawodnicy Szobierek.

• Sędzia przedłużył mecz aż o cztery minuty.

• Jeszcze żółta kartka dla Toszka.

• Wrzutka z kornera i pewnie wyłapał piłkę Michalak.

• Zamieszanie z brakiem piłki. Gra na czas?

• Dynamiczna kontra Szombierek w końcówce i rzut rożny!

• Coraz bliżej do końca spotkania i coraz bardziej prawdopodobny wydaje się być bezbramkowy remis. Czy doczekamy się gola rzutem na taśmę?

• Po dograniu w pole karne z lewej strony padł jak długi Krysian, ale sędzia nie dał się naciągnąć na rzut karny.

• Żółta kartka dla Walesy.

• Trzecia zmiana w Szombierkach. Toszek za Makowskiego

• Kolejna dobra interwencja Wiśniewskiego między słupkami bramki Szombierek.

• Rzut rożny dla Polonii, ale wrzutkę pewnie wyłapał Wiśniewski. Kontra Szombierek przerwana przed polem karnym

• Żółta kartka dla Pączko.

• Ostatnia zmiana w Polonii. Trznadel za Stefańskiego

• Zmiana w Szombierkach. Rosiński w miejsce Szafrańskiego

• Trzecia zmiana w Polonii. W miejsce Zielińskiego wchodzi Cempa.

• Polonia wyprowadzała ładną akcję, ale Stefański za długo czekał z podaniem. Po chwili piłka zagrana do Stefańskiego w pole karne, ale ten nie zdołał jej opanować.

• Im bliżej końca, tym gra wydaje się być coraz bardziej wyrównana. Walka o piłkę toczy się w środku pola, a oba zespoły raz po raz próbują przebić się pod pole karne rywali.

• Ależ okazja Szombierek! Pączko w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza!

• Przekombinowała teraz w ataku Polonii! Było blisko, ale ostatecznie płaski strzał jednego z gości z pola karnego minął lewy słupek bramki.

• Ładny strzał z rzutu wolnego w okienku, ale pewnie wyłapał piłkę bramkarz Polonii!

• Rzut wolny dla Polonii przed polem karnym. Wrzutka w szesnastkę, ale piłka nieatakowana wyszła za linię końcową.

• Druga zmiana w Polonii. Schodzi z boiska Sadowski, w jego miejsce Walesa.

• Kolejny rzut rożny dla Szombierek.

• Żółta kartka dla Krysiana.

• Rzut rożny dla Szombierek z prawego narożnika. Zdołał uderzyć głową na krótkim słupku Ślęzok, ale Michalak był dobrze ustawiony.

• Polonia stara się atakować, ale o wiele lepiej wychodziło jej to przed przerwą. Szombierki mogą złapać wiatr w żagle?

• Zmiana w Szombierkach. Krzykawski wchodzi w miejsce Kulińskiego

• Sadowski ładnie przedarł się lewą stroną i dośrodkował w pole karne, ale piłka nie trafiła do nikogo z jego kolegów.

• Szombierki Bytom - Polonia Bytom

• Pierwsza zmiana w meczu. Za Krzemienia wszedł Kryisan

• Sprytnie wykonany rzut rożny Polonii i uderzenie Grube w okienko na rzut rożny wypiąstkował Wiśniewski!

• Sadowski przyjął piłkę w polu karnym i miał sporo miejsca. Wdał się jednak w drybling i wywalczył tylko rzut rożny.

• Kolejna wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Polonii i ponownie pewnie wyłapał piłkę Michalak.

• Pach wykonał rzut wolny, i zamiast dośrodkowania wyszedł mu strzał, prosto jednak w środek bramki. Bez problemu Michalak.

• Szombierki przejęły piłkę i próbowały wyprowadzić kontrę, ale faulowany był Pach.

• Polonia od początku drugiej połowy w ataku. Po dośrodkowaniu Sadowskiego i interwencji obrońcy o mało nie mielibyśmy bramki samobójczej. Ostatecznie tylko rzut rożny.

• Początek drugiej połowy. Od środka Polonia

• Oba zespoły drugą połowę rozpoczęły bez zmian w składach.

• W derbach Bytomia na razie 0:0. Więcej okazji mieli goście, ale i Szombierki miały swoje szanse. Czekamy na drugą połowę.

• Szombierki były blisko! Po ładnym strzale głową piłkę na rzut rożny sparował bramkarz gości!

• Wrzutka i kolejny korner.

• Rzut wolny dla Szombierek niemal z połowy boiska. Wrzutka w pole karne i jeden z obrońców przeniósł głową piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny.

• Kolejny atak Polonii, ale piłka ponownie wybita z pola karnego po wrzutce z lewej strony.

• Szombierki próbowały wyjść z akcją, ale zostały zatrzymane w strefie środkowej. Gospodarzy mają wyraźny problem z utrzymaniem się dłużej przy piłce.

• "Piłka nożna dla kibiców" - śpiewają co chwilę kibice Polonii zgromadzeni za stadionem.

• Szafrański faulował w środku pola, ale obyło się bez kartki.

• Z prawego narożnika wrzucił piłkę Grube, zablokowali ją obrońcy, poprawił Grube, futbolówka trafiła do Zielińskiego, który też został jednak zablokowany.

• Rzut rożny dla Polonii.

• Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne, obrońcy wybijają na aut

• Żółta kartka dla Kulińskiego za faul taktyczny w środku pola

• Wrzutka na krótki słupek, tam piętką ładnie uderzył Szafrański, ale piłkę zatrzymał całym ciałem bramkarz Polonii, który zwinął się wokół niej w kłębek, nie dopuszczając rywali do dobitki.

• Ładna akcja Szombierek, ale ostatecznie strzał Szafrańskiego zablokowany i rzut rożny

• Krzemień wystawił piłkę Grube przed pole karne, a ten huknął rogalem, ale ponad poprzeczką.

• Po rzucie rożnym główkował Kasprzyk, ale piłkę złapał Michalak.

• Rzut rożny dla Szombierek, chociaż piłka nie wyszła za linię końcową. Kolejna dzisiaj pomyłka sędziego.

• Szombierki mają wyraźne problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

• Strzał z wolnego w mur i mamy rzut rożny.

• Faul przed polem karnym Szombierek. Będzie rzut wolny dla Polonii z około 30 metrów.

• Stefański wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale za długo zwlekał i obrońca wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg!

• Zza stadionu słychać donośny doping kibiców Polonii!

• Polonia domagała się teraz karnego po interwencji rywala w polu karny, sędzia był jednak niewzruszony.

• Krzemień wypuścił prawą stroną Stefańskiego, ale podał za mocno i piłka opuściła boisko.

• Od kilku minuta akcja za akcję, w końcu powinniśmy doczekać się gola. Teraz strzał nad poprzeczką bramki Szombierek.

• Wydawało się, że piłka wpadnie do bramki po ładnej akcji Polonii, ale została wybita z linii! Wydawało się, że mogła ją jednak przekroczyć!

• Żółta kartka dla Wojciecha Mroza, za faul

• Próba ataku gospodarzy w pore zatrzymana przez obrońców Szombierek.

• Co do kibiców, to fani gości zebrali się pod stadionem, w licznej obstawie policji, której ogólnie na stadionie jest bardzo dużo. Na razie jest spokojnie, a przynajmniej nie dochodzą do nas głosy o żadnych incydentach.

• I kolejna okazja gospodarzy! Strzał głową jednak obok bramki Michalaka! Od razu ożywili się też kibice gospodarzy.

• Ależ okazja Szombierek. Po uderzeniu Pączko, piłka zmierzała do bramki, ale ostatecznie spadła na poprzeczkę!

• Rzut wolny dla Szombierek, wrzutka w pole karne, zgranie do tyłu, ale tam nie było żadnego z Zielonych.

• Atak Polonii, w końcu groźnie pod bramką gospodarzy, ale broni Wiśniewski.

• Pierwsze pięć minut pod dyktando gospodarzy, ale przeprowadzili na razie tylko jedną groźną akcję.