1

ACF Fiorentina

1

• Dziękuję za wspólnie spędzony czas, Sebastian Chmielak, Dobrej Nocy!

• Spotkanie na San Siro kończy się sprawiedliwym podziałem punktów, AC Milan remisuje 1:1 z Fiorentiną w meczu kończącym ósmą serię spotkań Serie A. Na listę strzelców wpisali się: po stronie gospodarzy De Jong, stan mecz wyrównał IIicić.

• Rzut rożny dla Fiorentiny, ale stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy i Luca Banti kończy spotkanie!

• Piłka zagrywana z rzutu wolnego ląduje w rękawicach bramkarza gości, w polu karnym Fiorentiny roiło się do piłkarzy obydwu drużyn.

• Juan Manuel Vargas przedzierał się lewą stroną pola karnego,ale dośrodkowanie zawodnika Fiorentiny opuściło plac gry.

• Arbiter doliczył 3. minuty.

• Alex strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale uderzenie przeleciało daleko od bramki Neto.

• Lewą stroną po raz kolejny przedzierał się De Sciglio, Włoch wywalczył rzut z autu, a po chwili Torres wywalczył korner.

• Piłkę zagraną w pole karne łapie pewnie Neto.

• Gonzalo Rodriguez ukarany żółtym kartonikiem, zawodnik gości przerwał groźnie zapowiadająca się akcję gospodarzy.

• De Jong, na lewe skrzydło do De Sciglio, ale wybił piłkę defensor gości. Bardzo głęboko cofnęła się Fiorentina.

• Juan Manuel Vargas huknął z dystansu, ale uderzenie lewą nogą przeleciało and bramką gospodarzy.

• Długa akcja gości, ale Cuadrado stracił piłkę.

• Muntari zagrał piłkę na lewe skrzydło De Sciglio, potem piłka ponownie trafiła do Ghańczyka, ale dośrodkowanie zawodnika Milanu złapał Neto.

• Dobre zawody prowadzi dziś Luca Banti. Arbiter spotkania jest niewidoczny.

• Khouma Babacara opuści boisko,a w jego miejsce pojawi się Mila Badejl To ostatnia zmiana w zespole gości.

• Na boisku zobaczymy Fernando Torresa w miejsce Jeremy Meneza.

• De Jong ukarany za przewinie na Cuadrado.

• Atak pozycyjny gości, piłkarze Fiorentiny na połowie Milanu rozgrywają piłkę, ale tracą futbolówkę.

• Do końca kilkanaście minut, czy którąś z drużyn będzie stać na strzelenie zwycięskiej bramki?

• Ilicić do Cuadrado, na prawym skrzydle pojawił się Tomović, k ótry otrzymał piłkę i dośrodkował w pole karne, ale Babacar nie potrafił pokonać Abiattiego, będzie korner dla gości.

• Giacomo Bonaventura na lewej stronie wymieniał piłkę z Muntarim, ale piłkarze z Mediolanu stracili piłkę.

• Fiorentina głęboko się cofnęła, przed polem karnym gości piłkę rozgrywają zawodnicy Milanu, a Fiorentina czeka tylko an przejecie piłki uruchomienie szybkiej kontry.

• AC Milan - FiorentinaAC Milan - Fiorentina

• Gospodarze tracą piłkę, zaczną goście. Kontra Cuadrado przerwana, piłkę przejęli zawodnicy Milanu, ale strzał z około 20. metrów El Shaarawy`ego przeleciał wysoko nad bramką.

• Stephan El Shaarawy otrzymał prostopadłą piłkę i huknął bardzo mocno, ale futbolówka odbiła się do głowy Rodriguez i będzie korner dla gospodarzy.

• Druga roszada w zespole gości, za Fernandeza pojaw i się Juan Manuel Vargas.

• Piłkarze Milanu wymieniają podania pd polem karnym gości, ale lewy defensor wybił piłkę.

• Filippo Inzaghi reaguje, pierwsza zmiana z drużynie Milanu, Giacomo Bonaventura za Andrę Poliego.

• Teraz w posiadaniu futbolówki gospodarze, Muntari podał do zawodnika z nr 92. El Shaarawy nie trafił w światło bramki.

• Goście przejęli piłkę i od defensywy budują własny atak.

• Kontra gości wykończona przez Ilicicia, który uderzeniem w długi róg pokonał Abiattiego!!!!

• Menez wrzucał piłkę, futbolówka trafiła do Alexa, ale środkowy defensor nie potrafił pokonać Neto, który złapał piłkę.

• Marcos Alonso fauluje na lewej stronie boiska blisko własnego pola karnego Poliego. Mediolańczycy będą mieli dobrą okazję ze stałego fragmentu gry.

• 58% do 42% w posiadaniu piłki na korzyść Fiorentiny.

• Akcja gości przerwana faulem Muntariego na Iliciciu. Ghańczyk ukarany żółtym kartonikiem,

• Nigel De Jong na spalonym, od rzutu wolnego rozpoczęli goście.

• Matias Fernandez uderzył z ponad 20. metrów piłka przeleciała nad bramką gospodarzy. Goście grają lepiej niż w pierwszej części spotkania.

• Abate dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę przejęli goście, Fiore wychodzi z kontrą.

• Alberto Aquilani ładnie strzelał z dystansu, ale piłkę wyłapał bramkarz gospodarzy.

• Ależ teraz Abate sprawdził umiejętności gry w powietrzu Abiattiego, bramkarz gospodarzy poradził sobie z piłką.

• Ofensywna zmiana gości, Ilicić jest bardziej ofensywnym zawodnikiem niż Kurtić.

• Na boisku pojawi się Josip Ilicić za Kurticia.

• Jeremy Menez z za pola karnego próbował zaskoczyć Neto, ale broni Brazylijczyk, Francuz mógł podać do Andrei Polego, który był w lepszej pozycji..

• Krótkie wykonanie stałego fragmentu gry, potem piłkę dośrodkował pomocnik gospodarzy, piłka trafiła przed pole karne, tam do futbolówki dopadł Poli, ale strzelił niecelnie.

• Dużo walki w polu karnym, kolejny rzut rożny dla Rossonerich.

• Lewą stroną przedzierał się Menez, dośrodkowanie Francuza zatrzymało się na Tomoviciu, od narożnika rozpoczną gospodarze.

• Fernandez na dalszy słupek, do piłki dopadł Babacar, ale wyjaśniają defensorzy Milanu.

• Rzut wolny dla gości z prawej strony boiska na skraju pola karnego.

• Piłkarze Fiorentiny pogubili się trochę we własnym polu karnym, jednak potrafili wybrnąć z trudnej sytuacji. Po chwili goście odzyskują futbolówkę i budują kolejny atak pozycyjny

• Obie jedenastki rozpoczęły w identycznym zestawieniu.

• Luca Banti gwiżdże po raz pierwszy po przerwie, zaczynamy drugą polówkę, od środka rozpoczęli gospodarze.

• Wracamy na San Siro, zobaczymy czy Montella zdecyduje się do razu na zmiany, bo bez roszad raczej się nie obejdzie.

• Ławka Fiorentiny: Lupatelli, Tatarusanu, Badelj, Basanta, Bernardeschi, Ilicic, Joaquin, Lazzari, Marin, Pasqual, Richards, Vargas.

• ławka rezerwowych gospodarzy: Agazzi, Lopez, Armero, Bonera, Rami, Essien, Saponara, van Ginkel, Bonaventura, Niang, Pazzini, Torres.

• Milan rozgrywa niezłe spotkanie, udokumentowaniem przewagi podopiecznych Inzaghiego była bramka De Jonga, goście grają dosyć niemrawo, Montella musi zareagować, bo gra przyjezdnych nie wygląda dobrze.

• Luca Banti nie doliczył ani minuty, do przerwy Milan prowadzi po trafieniu De Jonga 1:0 z Fiorentiną.

• Cuadrado faulował Abate, Kolumbijczyk musi uważać, bo ma an swoim koncie już żółtą kartkę.

• Honda ruszył prawym skrzydłem, zagrał do Meneza, ale w ostatecznym rozrachunku od bramki zacznie Neto.

• Wolno piłkę rozgrywają goście, piłkarze z Florencji grają zbyt przewidywanie by zaskoczyć gospodarzy.

• Cuadrado stracił piłkę blisko narożnika boiska, a Kolumbijczyk odpowiedział faulem, żółta kartka dla zawodnika gości za przewinienie na Hondzie.

• Atak pozycyjny mediolańczyków, długa piłka zagrana na lewe skrzydło. Potem futbolówkę podawał Muntari w pole karne do Meneza, ale piłkę przejęli goście.

• Wyszedł z bramki Neto, ale staranował Gonzalo Rodrigueza, kapitan gości leży na boisku, mamy przerwę w grze.

• Kapitan Fiorentiny faulował Meneza, od środka zaczną gospodarze.

• Pierwszy korner dla gości, piłka rozegrana na krótko do Cuadrado, ten zagrywa do Kurticia a dośrodkowanie Słoweńca na aut wybił Zapata.

• 58% do 42% jeśli chodzi o posiadanie piłki an korzyść gości.

• Kurtic uderzył z około 20. metra po ziemi, ale strzał Słoweńca przeleciał obok braki Abiattiego.

• Kurtić faulowany przez Meneza, od piłki w okolicy środka boiska zaczną goście.

• Khouma Babacar przedzierał się lewą stroną, ciężko gar się dziś gościom na San Siro.

• Długa piłka do Meneza, Francuz złapany na spalonym.

• Cuadrado do Fernandeza, ale Zapata odebrał w polu karnym piłkę zawodnikowi gości.

• Tempo meczu wzrosło, miejmy nadzieję, że to przełoży się na sytuacje podbramkowe.

• Teraz atakuje Viola, ale straciła piłkę, kontra gospodarzy, Menez na lewym skrzydle, ale Francuz zgubił piłkę.

• Piłkę z rzutu rożnego zagrał Menez, futbolówka trafiła z drugiej strony pola karnego do Muntariego. Ghańczyk główką zagral do De Jonga, a ten główkował w taki sposób, ze pokonał Neto, 1:0!

• Nigel De Jong!!!! 1:0!!!

• De Sciglio przedzierał się lewą stroną, defensor gospodarzy wywalczył rzut rożny.

• Alberto Aquilani zagrywał do Kurticia, ale pomocnik Fiorentiny uprzedzony przez Abiattiego.

• Muntari do El Shaarawy`ego, Włoch obrócił się i pięknie uderzył na bramkę Fiore, ale w górze chorągiewka arbitra bocznego, od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Marcos Alonso opatrywany poza boiskiem, Fiore w dziesiątkę.

• Juan Cuadrado wychodził z kontra z własnej połowy boiska, ale został zastopowany przez zawodnika gospodarzy, będzie rzut wolny dla Violi.

• Piłkarze obydwu drużyn grają falami, teraz dłużej atakują goście.

• Honda sfaulował zawodnika gości, Japończyk zbyt intensywnie pracował łokciem.

• Matias Fernandez zagrał an lewą stronę do Marcosa Alonso, ale z tej akcji nic nie wynikło, od własnej połowy od nowa budują swój atak goście.

• Kolejny atak pozycyjny gospodarzy. Piłka krąży jak po sznurku, ale Milan nie zdobywa terenu.

• Viola nadal bez strzału na bramkę Christiana Abbiatiego.

• Sulley Muntari fauluje Kurticia, od rzutu wolnego zaczną goście.

• Gospodarze po raz kolejny atakowali prawą stroną, ale strzały Abate i Muntariego zablokowane przez gości, nadal przy piłce mediolańczycy.

• Rossoneri od początku dłużej utrzymują się przy piłce, Milan próbuje zdominować mecz.

• Leży na boisku Stephan El Shaarawy, będzie chyba potrzebna interwencja medyków.

• Milan aktywnie od początku wykorzystuje obydwa skrzydła.

• Teraz atak gospodarzy lewą stroną, jednak do piłki nie dopadł Mattia De Sciglio

• Prawym skrzydłem Ignazio Abate, piłka trafiła na lewą stronę boiska do Jeremy Meneza, francuz uderzył niecelnie na bramkę gości.

• Viola całym zespołem na połowie Milanu, strata gości.

• Spokojne tempo początkowych sekund spotkania.

• Pierwszy gwizdek Luci Bantiego, zaczynamy mecz na San Siro!

• Obie jedenastki są już na boisku. Przywitanie kapitanów obydwu drużyn.

• Za kilka minut Luka Banti rozpocznie zawody!

• obsada sędziowska dzisiejszych zawodów:

• Sędzia główny: Luca Banti
    • Sędzia asystent 1: Gianluca Vuoto
    • Sędzia asystent 2: Matteo Passeri
  • Spotkania Milanu z Fiorentiną zawsze dostarczają kibicom wiele emocji. W sześciu poprzednich meczach aż trzykrotnie wygrywali piłkarze Monetlli, dwa razy padł remis, a jeden mecz zakończył się zwycięstwem Milanu. W ostatnim sezonie Fiorentina wygrała w Mediolanie 2:0 po trafieniach Borjy Valero oraz Juana Vargasa, zaś na Stadio Artemio Franchi wygrali Rossoneri 2:0 po bramce Philippa Mexesa oraz Mario Balotelliego.

• Piłkarze Violi mają problem ze zdobywaniem bramek, których jak na razie mają tylko pięć na swoim koncie. To jeden z najgorszych wyników w Serie A jeśli chodzi o ten właśnie aspekt, jedynie Atalanta zdobyła mniej goli.

• Fiorentina z dorobkiem 9 punktów na koncie zajmuje 11. miejsce w tabeli. Podopieczni Vicenzo Montelli w ostatniej kolejce przegrali 0:2 z Lazio Rzym, tym samym przerwając serię pięciu spotkań bez porażki.

• Piłkarze ze stolicy mody mogą poszczycić się serią czterech meczów bez porażki. W ostatniej kolejce Milan pokonał w Weronie Hellas 3:1 po dwóch bramkach Keisuke Hondy oraz samobójczym trafieniu jednego z gospodarzy. To właśnie Japończyk jest obecnie najlepszym graczem w szeregach zespołu "Ile Diavolo".

• Gospodarze spotkania początek kampanii mogą uznać za udany. Po siedmiu meczach Milan plasuje się na 4. pozycji z 14 zdobytymi punktami. Rossoneri dotychczas tylko raz przegrali, a jedynym lepszym zespołem okazał się Juventus Turyn, który pokonał podopiecznych Inzaghiego na San Siro 1:0.

• Witamy serdecznie! Za około 30. minut rozpocznie się ostami mecz 8 kolejki Serie A pomiędzy Milanem, a Fiorentiną.