Arka Gdynia

3

Dolcan Ząbki

1

• Piłkarze Arki świętują razem z kibicami swoje drugie ligowe zwycięstwo! Mają powody do radości, Arka zagrała dobry mecz i w końcu wykorzystała swoje sytuacje. Arka dzisiaj była zespołem po prostu lepszym i 3 punkty zdecydowanie się jej należały!

• Sędzia Łukasz Bednarek kończy mecz! Arka pokonuje Dolcan 3:1!

• Kibice Arki już świętują! "Que sera sera Areczka 3 punkty ma!"

• Żółta kartka dla Arifovicia, za faul taktyczny.

• Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry drugiej połowy.

• Dobrze o piłkę walczy Arifović.

• Zawodnicy Arki bronią się prawie całą jedenastką.

• Trzecia zmiana w Arce, boisko opuszcza bohater meczu Kowalski, w jego miejsce Ensar Arifović.

• GOOOOOOOOOL! 3:1 dla Arki! Kowalski wykonując rzut rożny znakomicie zauważył Kuklisa przed polem karnym. Skrzydlowy Arki zagrał do pomocnika Arki, a ten uderzył z pierwszej piłki i strzelił bramkę!

• Po strzale Kowalskiego i rykoszecie piłka o mało co nie wylądowała za kołnierzem bramkarza.

• Znakomita okazja dla Arki! Kowalski zagrał świetną piłkę wzdłuż bramki Humerskiego, jednak Ivanovski nie sięgnął piłki nogą!

• Dobry strzał Charzewskiego. Czubkami palców odbija Juszczyk. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale zawodnika Dolcana, piłka przelatuje ponad bramką.

• Znakomita okazja Flisa! Młody napastnik otrzymał prezent od obrońcy Dolcana, jednak jego strzał minimalnie obok bramki!

• Co raz groźniej robi się pod bramką Arki. Gospodarze wyraźnie się cofnęli.

• Słabe dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu rożnego.

• Druga zmiana w Arce. Boisko opuszcza Niedziela, w jego miejsce Kuklis

• GOOOOOOOOOL! 1:2! Gol kontaktowy dla Dolcana. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego fatalny błąd popełnił Łągiewka, który przedłużył głową piłkę do Ciesielskiego. Ciesielski dopełnił formalności strzałem z 2 metrów.

• Kibice skandują nazwisko Wojciecha Wilczyńskiego, który został przesunięty do drużyny rezerw. Zdaniem kibiców niesłusznie.

• Dośrodkowanie Kowalskiego na krótki słupek, tam niecelnie główkował Flis.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Osoliński, w jego miejsce Pulkowski.

• Fatalny kiks Juszczyka.

• Bardzo złe dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego.

• Blisko pola karnego faulowany Kowalski.

• Zmiana w Arce. Z boiska schodzi młodzieżowiec Słowiński, w jego miejsce, młodzieżowiec Flis.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie wybija Łągiewka.

• Ładna techniczna sztuczka Grzelaka. Dośrodkowanie obrońcy Dolcana wybite przez Łągiewkę na rzut rożny.

• Kowalski zauważył wysuniętego bramkarza Humerskiego i spróbował strzału ze znacznej odległości, niecelnie.

• Za mocne podanie na lewą stronę do Niedzieli.

• Ivanovski wyprzedził obrońców i miał sytuację sam na sam, jednak sędzia orzekł, że Macedończyk był na spalonym.

• Ivanovski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola. Niepotrzebny faul.

• Kibice Arki przy okazji wydarzeń sportowych pamiętają również o tych historycznych. Fani wywiesili transparent w związku ze zbliżającą się rocznicą agresji Związku Radzieckiego na Polskę.

• Odegranie Ivanovskiego do Kowalskiego, ten drugi zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, strzał niecelny.

• Kowalski wywalczył rzut rożny dla Arki.

• W polu karnym pada Piesio! Gwizdek sędziego milczy, wydaje się, że Piesio chciał naciągnąć arbitra na rzut karny.

• Bardzo niecelny strzał Grzelaka zza pola karnego.

• Boisko opuszcza również kapitan Piotr Kosiorowski, w jego miejsce Michał Zapaśnik.

• Podwójna zmiana w drużynie Dolcana. Boisko opuszcza Sierpina, w jego miejsce Charzewski.

• Słowiński zdecydował się na indywidualną akcję zamiast dogrywać prostopadłą piłkę do Ivanovskiego. Ostatecznie młody napastnik podał do Niedzieli, który oddał groźny strzał na bramkę Humerskiego.

• Bardzo niecelne dogranie Ivanovskiego w pole karne, piłka w rękach Humerskiego.

• Benat sfaulowany przez Bazlera.

• Faul Niedzieli na Kosiorowskim, blisko pola karnego. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry wybite przez obronę Arki.

• Kontra Arki zatrzymana przez Grzelaka.

• Kolejny strzał z dystansu, tym razem Kosiorowski, kolejna dobr ainterwencja Juszczyka.

• Groźny strzał Bazlera zza pola karnego, z problemami Juszczyk.

• Zablokowane dośrodkowanie z lewej strony Bartłomieja Niedzieli. Rzut rożny dla Arki, słabo wykonany.

• Żółta kartka dla Korkucia za faul na Niedzieli.

• Dobre podanie Osolińskiego w kierunku Sierpiny, piłkę pewnie chwyta jednak Juszczyk.

• Rozpędzonego Ivanovskiego powstrzymał Grzelak.

• Na trybunach minuta ciszy, w związku z rocznicą śmierci jednego z kibiców.

• Spiker poinformował, że drugi gol dla Arki został zakwalifikowany jako bramka samobójcza. Nieszczęśliwym strzelcem Tomasz Wełna.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

• Piłkarze wyszli już na murawę, za chwilę początek drugiej połowy.

• W przerwie kibiców czeka tradycyjny konkurs. Wylosowani fani Arki, muszą trafić piłką z połowy boiska do małej bramki ustawionej w normalnej bramce. Do wygrania są cenne nagrody.

• Arka prowadzi po pierwszej połowie z Dolcanem Ząbki 2:0. Trzeba przyznać, że mecz jest dosyć wyrównany, ale minimalnie lepiej gra Arka. No i przede wszystkim Arka wykorzystała swoje sytuacje bramkowe, w przeciwieństwie do Dolcana. Piłkarze schodzą do szatni. 15 minut przerwy dla zawodników i kibiców!

• Sędzia Łukasz Bednarek kończy pierwszą połowę spotkania. Arka prowadzi 2:0.

• Dobre dośrodkowanie Krajanowskiego i ekwilibrystyczny strzał głową Benata, obok bramki.

• Bardzo niecelny strzał Benata.

• Sędzia główny dolicza minutę do czasu gry pierwszej połowy.

• Tomasz Wełna po raz kolejny ostro fauluje. Rzut wolny dla Arki na lewej stronie boiska.

• Łągiewka poślizgnął się na piłce, chwile po nim ten wyczyn powtórzył Świerblewski.

• Strzał Sierpiny po rykoszecie wprost w ręce Juszczyka.

• Obrońcy Dolcana wybijają dośrodkowanie Radzewicza.

• Błąd Łągiewki który przegrywa pojedynek główkowy i do tego fauluje.

• Źle wykonany rzut rożny przez Arkę. Szybka kontra Dolcana i znakomite długie podanie do Grzegorza Piesio. W porę wraca Krajanowski i przerywa akcję.

• Sporo walki w środku pola i mnóstwo pozycji spalonych po stronie Dolcana.

• Dość dziwna decyzja sędziego. Piłkarz Dolcana ewidentnie zagrał piłkę ręką, jednak Łukasz Bednarek pokazuje: gramy dalej.

• Piłkarze ustawiają się w polu karnym, rzut wolny dla Arki. Dośrodkowanie Kowalskiego jednak do nikogo.

• Kowalski faulowany na prawej stronie boiska.

• Mlody Słowiński znakomicie uderzył z około 24 metrów. Piłka odbija się od poprzeczki!

• Radzewicz pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki.

• Kibice Arki świetnie się bawią i dopingują swoją drużynę!

• Kosiorowski mocno wstrzelił piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Jednak nie było żadnego z partnerów. Chwilę później Sierpina zagrał piłkę wzdłuż bramki Arki, a nogą nie sięgnął piłki Piesio.

• Świerblewski w sytuacji sam na sam! W ostatniej chwili wślizgiem odbiera mu piłkę Mazurkiewicz!

• Kolejna pewna interwencja Łągiewki, który przeciął podanie.

• Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

• Słowiński "wsadzony na stołek" przez Tomasza Wełnę, wolny dla Arki.

• Dobra akcja Dolcana, w polu karnym Świerblewski chciał dogrywać do Piesio, jednak znakomicie przeczytał to Łągiewka.

• GOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Arki! Znakomicie z rzutu wolnego dośrodkował Kowalski, a Mirko Ivanovski głową wpakował piłkę do siatki! Ostatecznie trafienie zaliczono jako samobójcze.

• Kapitan Dolcana ukarany żółtą kartką za faul na Niedzieli.

• Nieuznany gol dla Arki! Sędzia dopatrzył się faulu Mirkoi Ivanovskiego na bramkarzu. Strzelał Radzewicz.

• Benat dobrze dośrodkował w pole karne, jednak obrońcy Dolcana na posterunku.

• Dośrodkowanie Radzewicza ze stałego fragmentu gry wybite przez obrońców. Arkowcy faulem powstrzymują kontrę gospodarzy.

• Ręką blisko pola karnego zagrywał Grzelak, rzut wolny dla Arki.

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki! Znakomicie zachował się młody Słowiński, który otrzymał dogranie na dobieg od Kowalskiego. Młody napastnik Arki, z głową dograł do Benata, który wpakował piłkę do pustej bramki!

• Bardzo niecelny strzał Ivanovskiego po odegraniu od Niedzieli.

• Wysokim pressingiem podchodzą Arkowcy pod pole karne rywala.

• Fatalny błąd Juszczyka! Bramkarz Arki wyszedł do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego i minął się z nią, strzał zawodnika Dolcana, minimalnie obok bramki!

• Znakomita okazja dla gości! Świerblewski w sytuacji sam na sam uderzył ile sił w nogach, jednak pewnie interweniował Juszczyk!

• Ivanovski zatrzymany przez obrońcę Dolcana. Aut dla Arki szybko wykonany, dobry rajd Niedzieli lewą stroną, ale podanie w pole karne zablokowane przez obrońcę.

• Piękne uderzenia Grzegorza Piesio! Juszczyk sięga piłki końcami palców!

• Bardzo pewna interwencja Radzewicza w obronie.

• Wybiciem piłki w trybuny musi ratować się Łągiewka.

• Niepilnowanych dwóch graczy Dolcana! Sędzia odgwizduje pozycję spaloną!

• Dośrodkowanie Sierpiny z rzutu rożnego pewnie wypiąstkował Juszczyk.

• Prosty błąd Kasperkiewicza i Piesio wywalczył rzut rożny dla gości.

• Znakomicie w polu karnym Mirko Ivanovski, zgubił obrońcę, jednak nie potrafił celnie dograć do kolegi z drużyny.

• Zablokowane dośrodkowanie Osolińskiego w polu karnym.

• Po dobrej prostopadłej piłce, na minimalnym spalonym zawodnik Dolcana, Świerblewski.

• Dośrodkowanie Radzewicza, wybite przez obrońców na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Mazurkiewicz.

• Faulowany Kowalski, blisko pola karnego.

• Pierwszy strzał w meczu, bardzo niecelny, uderzał Słowiński.

• Bardzo pewna interwencja Mazurkiewicza, który powstrzymał szarżującego lewą stroną zawodnika Dolcana.

• Losowanie wygrał kapitan Arki- Sławomir Mazurkiewicz. Mecz rozpoczynają goście.

• Piłkarze wyszli już na boisko. "Rota" rozbrzmiewa z głośników! Za chwilę rozpocznie się mecz!

• Piłkarze zakończyli właśnie rozgrzewkę, do meczu pozostało około 10 minut.

• Na stadion wybrali się chyba tylko najwytrwalsi kibice. :) pogoda nie rozpieszcza gdyńskich fanów piłki nożnej.

• Obydwaj trenerzy dokonali roszad względem poprzednich ligowych jedenastek. Ciekawe z jakim efektem.

• Chwilę później na płycie boiska, pojawili się gospodarze- zespół Arki Gdynia. Arkowcy zostali przywitani gromkimi oklaskami.

• Jako pierwsi na rozgrzewkę wyszli goście- zawodnicy Dolcana Ząbki.

• Ze stadionu miejskiego w Gdyni, wita Państwa Adam Kamiński. Do meczu pozostała godzina. W międzyczasie zapraszam do przeczytania zapowiedzi meczu na naszym portalu!