Arka Gdynia

0

Flota Świnoujście

1

• Piłkarze Floty świętują w Gdyni! To naprawdę niesamowita seria w tym sezonie 7 meczów zwycięskich i 0 straconych bramek. Piękna bramka Bodzionego dała zwycięstwo na ciężkim terenie czym potwierdzają swoją siłę. Arka musi przemyśleć swoją grę bo osiądą w środku tabeli a nie tego chcą kibice.

• Paweł Pskit kończy mecz! Flota wciąż niepokonana i bez straty gola! Arka Gdynia 0:1 Flota Świnoujście!

• Kolejny rzut wolny dla Arki. Tym razem Szwoch i ponownie, w dużym tłoku, piłkę wybijają obrońcy.

• Za krótkie dośrodkowanie Da Silvy z rzutu wolnego i piłkę wybija obrońca Floty.

• Ostatnia dziś zmiana, Września zastępuje Fryc.

• Zagramy jeszcze 3 minuty.

• Rzut wolny dla Arki dośrodkowywał Szwoch i znowu wybijają obrońcy. Kontra Floty, ale Szlaga pewnie wyszedł z pola karnego i wybił piłkę.

• Znowu, tym razem z rzutu rożnego dośrodkowywał Szwoch i piłkę wybił obrońca.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Szwoch, a piłka odbiła się od obrońcy Floty i mamy rzut rożny.

• Da Silva wywalczył faul na wysokości pola karnego, będzie groźna sytuacja dla Arki.

• Czerwona kartka dla Piotra Kuklisa!

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Niedziela, a w ciężkiej sytuacji próbował kończyć akcję Arifović, ostatecznie od bramki Szlaga.

• Żółta kartka dla Peresa za faul na Arifoviciu.

• Boisko opuszcza bohater Floty Bodziony, zastąpi go Chyła.

• Szwoch mógł mieć dobrą okazję, gdyby tylko przyjął podanie od Górskiego, jednak poślizgnął się w polu karnym.

• Szwoch ze skraju pola karnego chciał dokręcić piłkę w okienko, jednak piłka minęła bramkę.

• Znakomite dośrodkowanie Da Silvy z prawej strony, a głową uderzył Szwoch. Piłka wylądowała na górnej siatce!

• Ofensywna zmiana w Arce, Pruchnik już dzisiaj nie pogra, a zastąpił go Jędrzejowski.

• Zbyt długie podanie do Krajanowskiego, od bramki zacznie Kasprzik

• Górski miał świetną sytuację. Wyprzedził obrońcę, ale uderzył z "fałsza" bardzo niecelnie.

• Mamy pierwszą zmianę we Flocie. Olszara zastępuje Niedziela, były zawodnik Arki.

• Rozkłada ręce Pruchnik, po tym jak sędzia orzekł faul dla Floty.

• Arka na razie jedyne co potrafi wywalczyć to aut. Źle to wygląda.

• Kieruzel posyła piłkę w aut, od linii bocznej zaczną gospodarze.

• Kolejne fatalne dośrodkowanie Da Silvy ląduje za linią końcową.

• Kolejna dobra wrzutka Kuklisa tym razem do Jarzębowskiego, jednak strzał kapitana Arki obok bramki.

• Rzut rożny źle wykonany przez Szwocha, piłka wybita przez obrońców.

• Dośrodkowanie Kuklisa z lewej strony na rzut rożny wybija Opałacz.

• Fatalnie Kuklis, podał piłkę do obrońcy zamiast do kolegi z drużyny.

• Dośrodkowanie Da Silvy mija linię końcową od bramki Kasprzik.

• Fatalny błąd Peresa, piłka trafiła pod nogi Bodzionego, a ten strzelił z pierwszej piłki prawdopodobnie bramkę sezonu. Piłka poleciała w same okienko bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Floty! Bodziony!

• Bardzo odważna zmiana w Arce, obrońcę Detlaffa zmienia napastnik Górski

• Da Silva zatrzymał akcję Floty faulując Opałacza.

• Szwoch znakomicie przyjęciem zmylił obrońcę, jednak zamiast uderzyć wolał dograć do Da Silvy jednak piłkę przejął obrońca.

• Daleki wrzut z autu po stronie Floty, spore zamieszanie w polu karnym Arki, ale wybijają obrońcy.

• Detlaff wywalczył rzut rożny dla Arki. Szwoch szybko rozegrał z Kuklisem, ale ostatecznie piłka w posiadaniu Floty.

• Da Silva znakomicie walczył o piłkę w polu karnym, ale z tej akcji Arka ma tylko aut.

• Uderzenie Bodzionego z woleja obok bramki.

• Kolejne dośrodkowanie Arki, ląduje w rękawicach Kasprzika, po rykoszecie.

• Ależ sytuacja dla Floty! Słupek ratuje Szlagę, który strącił piłkę instynktownie na słupek. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bodziony, a głową uderzał Udarević!

• Rzut wolny dla Floty, przy linii końcowej boiska po faulu Krajanowskiego.

• Faul Szwocha w ataku, zbyt mocno odskoczyła mu piłka

• Dobra interwencja Detlaffa i bez rzutu rożnego dla Floty.

• Dobry strzał Krajanowskiego z 18 metrów, ale w środek bramki.

• Bodziony fauluje Wallace'a a ma już na koncie żółtą kartkę, upiekło mu się jednak.

• Rzut wolny dla Floty, na środku boiska, faulowany Jasiński przez Kuklis.

• Drugą połowę rozpoczęła Flota.

• W przerwie zmiana w ekipie Arki. Boisko opuszcza Tomasik, a w jego miejsce Kuklis.

• Pierwsza połowa rozczarowała pod względem sytuacji, w zasadzie ani Arka ani Flota nie mieli 100% sytuacji. Jedynie Wrzesień mógł wpisać się na listę strzelców w 4. minucie. Jak na razie 0:0 jednak jak wiadomo, w Gdyni wszystkie bramki padały w drugich połowach, więc miejmy nadzieję, że tak będzie też tym razem.

• Koniec 1. połowy! Arka Gdynia 0:0 Flota Świnoujście po pierwszych 45. minutach

• Minuta doliczona do czasu gry 1. połowy.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Tomasik, jednak bezbłędni są w powietrzu obrońcy Floty.

• Rzut rożny dla Arki po akcji Krajanowskiego.

• Żółta kartka dla Pruchnika, za bliźniaczą z 27 minuty sytuację.

• Arifović fauluje w starciu z Brodzińskim, na połowie Arki.

• Detlaff dośrodkował z lewej strony wprost w ręce Kasprzika.

• Spore zamieszanie w polu karnym! Aż trzech zawodników Arki walczyło o piłkę, na szczęście dla Floty Kasprzik był na posterunku i wyłapał piłkę.

• Dośrodkowanie Tadrowskiego, wyłapuje Kasprzik.

• Opałacz znakomicie interweniuje dzisiaj na swojej stronie, tym razem zatrzymał atak Szwocha.

• Daleki wrzut z autu w wykonaniu Tomasika, piłkę wybił obrońca na nogę Jarzębowskiego, jednak ten nie zdołał oddać strzału.

• Kontratak Arki, nie dał się powstrzymać Krajanowski na prawym skrzydle, a jego dośrodkowanie było groźne, tyle że połapali się w nim obrońcy i wybili piłkę, nie dopuszczając Da Silvy do strzału.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bodziony, jednak znakomicie interweniował Tadrowski.

• Krajanowski fauluje na lewym skrzydle, będziemy mieli rzut wolny dla Floty.

• Opałacz wywalczył aut dla Floty.

• Zbyt późno zdecydował się na zagranie do Marcusa, Tomasik, w dodatku, zrobił to bardzo niecelnie.

• Arka dominuje w dzisiejszym meczu, jednak nie stwarza sobie sytuacji. W tym sezonie, w Gdyni, wszystkie bramki padały w drugiej połowie, czy to jakiś omen?

• Peres wrócił na boisko.

• Wznowiliśmy grę i po chwili Krajanowski faulował zawodnika Floty.

• Leży na boisku Wallace, nie wiadomo czy będzie mógł dalej kontynuować grę.

• A na trybunach: "Gdyńska Arka aeaeao!"

• Rzut wolny dla Arki po faulu na Detlaffie. Wrzucał Pruchnik, jednak piłkę wybili obrońcy.

• Bardzo daleki wrzut z autu Jasińskiego, piłka przeleciała ponad 40 metrów, jednak wylądowała za linią końcową, od bramki Szlaga.

• Da Silva nie zdołał się obrócić z piłką po podaniu Szwocha i piłkę przejęła Flota.

• Dośrodkowanie Września z prawej strony, jednak Arifović przegrał pojedynek o górną piłkę w polu karnym.

• Zablokowane dośrodkowanie Opałacza z lewej strony.

• Uderzenie Da Silvy, bardzo mocne, ale mało precyzyjne.

• Faul Tomasika w ataku. Flota zacznie akcję od własnej połowy.

• Seria autów dla Arki, ale żaden bez efektów.

• Z rzutu wolnego uderzał Pruchnik, jednak za słabo by zaskoczyć Kasprzika.

• Fauluje Udarević, Da silvę, 25 metrów od bramki Kasprzika. Groźna sytuacja dla Arki.

• Piękne uderzenie głową przez Jarzębowskiego, ale piłka przelatuje minimalnie obok bramki!

• Żółta kartka dla Bodzionego za faul na Szwochu.

• Dobre dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego, na głowę Peresa, ale piłka przelatuje ponad bramką.

• Faul Opałacza na Krajanowskim, na prawej stronie, rzut wolny na wysokości pola karnego.

• Była szansa na kontrę dla Arki, jednak Szwoch przegrał pojedynek z Opałaczem.

• Faul Jarzębowskiego na połowie Floty, w walce o górną piłkę.

• Złe dośrodkowanie Pruchnika z rzutu rożnego. Piłka w posiadaniu Floty.

• Z wolnego dośrodkowywał Tomasik, a piłkę na rzut rożny wybił Kieruzel.

• Rzut wolny dla Arki, po faulu na Da Silvie z prawej strony.

• Nie doszedł Detlaff do bardzo mocnego podania na lewej stronie.

• Żółta kartka dla Olszara za faul na Tadrowskim, na połowie Arki.

• Z rzutu rożnego po interwencji Szlagi dośrodkowywał Bodziony, jednak bramkarz Arki pewnie piąstkuje.

• Ależ fatalny błąd Szlagi! Mocny kąśliwy strzał z lewej strony, bramkarz Arki odbił piłkę wprost pod nogi napastnika gości, na całe szczęście obronił dobitkę nogą. Rzut rożny dla Wyspiarzy.

• Z narożnika boiska dośrodkowywał Tomasik, jednak piłkę głową wybił obrońca Floty.

• Pierwszy rzut rożny w meczu dla Arki.

• Dobre dośrodkowanie Szwocha z lewej strony, jednak nie doszedł do piłki Krajanowski w polu karnym.

• Arka wyprowadziła pierwszy atak, jednak znakomicie piłkę odebrał Niewiada.

• Losowanie wygrał kapitan Floty, więc mecz od środka rozpoczęli Arkowcy.

• Paweł Pskit wyprowadza obie jedenastki na murawę. Zaczynamy!

• Wciąż rozgrzewają się piłkarze na murawie, niecałe 15 minut do pierwszego gwizdka!

• Znamy już składy. W Arce jedna niespodzianka, od 1. minuty na boisko wbiega Marcus da Silva, w wyjściowej 11 nie zobaczymy Piotra Kuklisa. Z kolei we Flocie warto zwrócić uwagę, w kontekście tego meczu, na Ensara Arifovicia, który w zeszłym sezonie rozwiązał kontrakt z Arką. Od tamtej pory strzela gole dla Floty. W Gdyni przeciwko Arce wpisał się na listę strzelców, czy tym razem powtórzy ten wyczyn?

• Czy zobaczymy dzisiaj na boisku Piotra Kuklisa? Trener Nemec stwierdził, że jest to zawodnik potrafiący kreować grę, jednak wszystko zależy od jego treningu i formy. Problem pojawia się gdy zadamy pytanie gdzie miałby zagrać Kuklis? Na skrzydle czy w środku pola. Oto co sam zainteresowany ma do powiedzenia:

Zarówno na skrzydle jak i na rozegraniu mogę pokazać na co mnie stać. Chcę zagrać w sobotnim meczu, jestem głodny gry. Pokażę się na treningach, a decyzja należy do trenera.
  • Petr Nemec o Flocie:

Uważam, że Flota niczym nie zaskakuje, tam jest po prostu dobry klimat, a mieli także dobry los, grali tylko z beniaminkami, mecze z lepszymi przeciwnikami są przed nimi. Co więcej, tam nie ma presji, gra się inaczej niż w Gdyni
  • Dzisiaj Arka mierzy się z niepokonanym po 6 kolejkach liderem, Flotą Świnoujście. Dla trenera żółto-niebieskich, Petra Nemeca, jest to podróż sentymentalna, trenował Flotę przez ponad 4 lata. Jednak w Gdyni zapewniają, że nie interesuje nikogo nic innego jak zwycięstwo. Czy uda się Arce przełamać zwycięską passę Wyspiarzy? Przekonamy się już dzisiaj!