Arka Gdynia

1

Olimpia Grudziądz

1

• 3850 Widzów oglądało jak Arka rozgrywa swój chyba najsłabszy mecz w tym sezonie. Gdynianie remisują 1:1 ze słabą Olimpią i znacznie utrudniają sobie walkę o awans. Z smutnej dziś Gdyni żegna się z Państwem Adam Kamiński, do usłyszenia wkrótce!

• Sędzia Tomasz Kwiatkowski kończy mecz! Niespodzianka w Gdyni, Arka remisuje z Olimpią!

• Kartka dla Tomasika za faul taktyczny.

• Ostatnia dziś zmiana, boisko opuszcza Dziedzic, a na boisko wbiega Cieciura.

• Kolejny zawodnik Olimpii lezy na boisku i ma skurcze.

• Sędzia dolicza 4 minuty, 4 minuty nadziei dla Arki.

• Żólta kartka dla Jarzębowskiego za faul w srodku pola. To jest po prostu TEATR, zawodnik Olimpii pozoruje kontuzję by opóźnić grę. Ale gdy przybiegły nosze, wstaje i chodzi jak zdrów.

• Fatalne zagranie Radzewicza. Strata.

• Gra jest bardzo szarpana, zawodnicy Olimpii ciągle stopują grę i kradną cenne sekundy.

• Zmiana w Arce, boisko opuszcza Flis, a w jego miejsce Niedziela.

• O dziwo nagle zawodników Olimpii zaczęły łapać skurcze...

• Żółta kartka dla Cieśliskiego za blokowanie Szlagi i w efekcie opóźnianie gry.

• Jarun kładzie się na zawodniku Olimpii i mamy faul.

• Rzut wolny dla Olimpii, dośrodkowanie pewnie wybija Szlaga.

• Olimpia broni się całą jedenastką, a prawie cała drużyna Arki atakuje.Gdynianie nie chcą remisu, liczy się tylko zwycięstwo.

• Arkowcom nagle zaczęło zależeć na prowadzeniu gry, szkoda że tak późno.

• Na boisko wbiega Jędrzejowski, w zamian za Kowalskiego. Czy Jędrzejowski strzeli 3 bramkę w swoim trzecim występie?

• To musiał być gol! Po Dośrodkowaniu Kowalskiego z rzutu wolnego głową uderzał Ivanovski, piłka odbiła się od dwóch słupków, a Mazurkiewicz nie trafił na pustą bramkę z 5 metrów!

• Zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Ruszkul, a w jego miejsce Kryszak.

• Fatalne krycie podczas rozegrania tego rzutu wolnego. Piłka trafia do Dziedzica, ten w sytuacji sam na sam trafia w słupek, a Tomasik chcąc wybić niefortunnie trafia do własnej bramki.

• GOOOOOOOOOOL! 1:1! Fatalny błąd zawodników Arki. Gol samobójczy Piotra Tomasika!

• Rzut wolny dla Olimpii 30 metrów od bramki Arki, zanosi się na dośrodkowanie.

• @RafaAG: Myślę że po dzisiejszym meczu, wielu kibiców się z Tobą zgodzi. Surdykowski zagrał fatalnie.

• Rzut rożny dla Arki bez rezultatów, kontrę Olimpii zatrzymuje faulem Jarzębowski.

• Do narożnika boiska powoli zmierza Radzewicz, kolejna szansa dla Arki.

• Jarun fatalnie podaje piłkę do Tomasika, jednak Dziedzic nie potrafił wykorzystać błędu obrońcy Arki. Ostatecznie wszystko wyjaśnia Mazurkiewicz.

• Przy linii bocznej leży Tomasik.

• Czy wejście Ivanovskiego rozrusza grę Arki? Zapraszam do komentowania.

• Radzewicz technicznie dośrodkował w pole karne, jednak znakomicie powrócił jeden z obrońców, który powalczył o piłkę z Pruchnikiem.

• Dobrze rozegrany "róg". Kolejne niezłe dośrodkowanie zaliczył Radzewicz, jednak strzał z woleja Pruchnika został zablokowany.

• Ivanovski wywalczył rzut rożny.

• Boisko opuścił Surdykowski, a w jego miejsce Ivanovski. Kibice śpiewają: "Dziękujemy" :), to był fatalny występ Surdykowskiego.

• Zapowiadana zmiana, boisko opuszcza Białek, którego zastępuje Grischok, były gracz Widzewa.

• Szykują nam się zmiany, prawdopodobnie na boisko wejdzie Paul Grischok, a w drużynie Arki Ivanovski.

• Pusta "Górka"...

• Jarzębowski protestuje u sędziego, twierdzi że był faulowany. Tomasz Kwiatkowski jest głuchy na jego protesty.

• Ruszkul fauluje Tomasika blisko linii środkowej.

• Radzewicz założył "siatkę" Kowalskiemu, jednak kapitana gości wsparł kolega z drużyny i naprawił jego błąd.

• Fatalnie Arka rozegrała akcję i w efekcie strata...

• Sędzia dopatrzył się faulu Tomasika na Ruszkulu, moim zdaniem bezpodstawnie.

• Na pierwszym w tym meczu spalonym Janusz Dziedzic.

• Zbyt mocne podanie od Flisa do Radzewicza, jednak Wróbel znakomicie wychodzi z bramki i wybija piłkę. Inaczej mielibyśmy groźną sytuację sam na sam.

• Małe przemeblowanie w zespole Arki, występujący dotychczas na lewej pomocy Radzewicz, cofnął się do obrony, zmieniając Tomasika. Z kolei Tomasik zmienił stronę z Kowalskim, który teraz gra na lewym skrzydle.

• Ładna kombinacyjna akcja Arki, jednak zbyt wolny Surdykowski zaprzepaszcza wysiłki kolegów.

• Dobre kręcone dośrodkowanie z rzutu wolnego Jakuba Kowalskiego wybijają obrońcy gości.

• Radzewicz powstrzymany przez Stańka, dobrym wślizgiem.

• Dobry rajd Ruszkula prawą stroną, ale dośrodkowanie wybija czujny Mazurkiewicz.

• Dośrodkowuje Radzewicz, ale strzał głową Pruchnika nie był skierowany nawet obok bramki. Fatalne uderzenie.

• Rożny dla Arki, po złej interwencji jednego z obrońców Olimpii.

• No to zaczynamy! Bez zmian w obu zespołach.

• Zawodnicy wybiegają już na murawę, za chwilę rozpocznie się druga połowa!

• Zawodnicy schodzą z boiska i udają się do szatni. Szczególnie razi dzisiaj nieskuteczność Arki, a w szczególności Janusza Surdykowskiego. Olimpia stworzyła sobie tylko jedną sytuację. Zapraszam na kwadrans przerwy, przyda się chwila oddechu! Do usłyszenia.

• Sędzia Kwiatkowski kończy pierwszą połowę. Do przerwy Arka prowadzi z Olimpią 1:0.

• 1 minuta doliczona, tymczasem z trybun kibice głośno wyrażają swoją dezaprobatę dla pracy arbitra, który nie zauważył że Pruchnik leży na boisku.

• Surdykowski sam na sam! Napastnik Arki zamiast strzelać przyjął piłkę i zmarnował idealną okazję!

• Żółta kartka dla Kowalskiego, za faul na Abramowiczu.

• Strzał Tomasika głową zablokował obrońca. Rzut rożny znowu źle wykonany, kontra Olimpii.

• Słabo rozegrany rzut rożny, a kontra Olimpii powstrzymana faulem przez Kowalskiego.

• Dośrodkowanie Surdykowskiego zablokowane, rzut rożny.

• Kowalski powstrzymany przez Abramowicza, który lepiej zagrał ciałem i osłonił piłkę.

• Ależ to była szansa dla Arki! Dośrodkowanie Tomasika niemalże idealnie na głowę Surdykowskiego, a ten nie trafia w piłkę, wyręczyli go obrońcy i mamy rzut rożny.

• Kolejny błąd Krajanowskiego, tym razem zagrał piłkę wprost pod nogi zawodnika Olimpii.

• Nasilają się opady śniegu, warunki nie sprzyjają grze w piłkę.

• "Kto nie skacze, ten z zarządu, Hej!" :)

• Przerwa w grze, na boisku leży Staniek.

• Kowalski pada przed polem karnym, jednak sędzia pokazuje, że nic nie było. Ależ ochotę do grania ma dzisiaj Kowalski. Jest dosłownie wszędzie.

• Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego z prawej strony wybite w ostatniej chwili przez obronę.

• Znakomite dośrodkowanie Jakuba Kowalskiego z rzutu wolnego, na długi słupek, gdzie znalazł się Sławomir Mazurkiewicz. Pewne uderzenie głową i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Sławomir Mazurkiewicz!

• Rzut wolny dla Arki tuż przy polu karnym Olimpii

• Radzewicz uderza na bramkę, ale pewnie broni Wróbel!

• Surdykowski hamuje akcję Arki, przyjmując piłkę którą powinien od razu odegrać.

• Olimpia nie może wyjść z własnego pola karnego, oblężenie bramki gości. Arkowcy strzelają raz po raz jednak najczęściej blokują obrońcy.

• Ależ zamieszanie w polu karnym gości po tym rzucie rożnym! Piłkę w ostatniej chwili ciałem zablokował obrońca i czym prędzej wybił futbolówkę.

• Dobre dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu wolnego wybijają obrońcy, rzut rożny.

• Rzut wolny dla Arki 35 metrów od pola karnego gości, faulowany Pruchnik.

• Przepiękny rajd Frańczaka, jego podanie minęło Szlagę a piłkę w ostatniej chwili wybił Jarzębowski.

• Krajanowski popełnia błąd przy linii bocznej, aut dla Olimpii. Bardzo źle wykonany i przy piłce znowu Arka.

• Ambitnie o piłkę walczy Kowalski, jednak Kłus bardzo dobrze odebrał mu piłkę.

• Piłka spłatała figla Marcinowi Stańkowi,, obrońca Olimpii musiał wybić piłkę.

• Krajanowski w pojedynku z Abramowiczem. Obrońca gospodarzy faulował Abramowicza i rzut wolny dla gości.

• Tomasik wywalczył aut dla Arki.

• Arka buduje przewagę, choć piłkarze Arki w większości podają niecelnie.

• Frekwencja na "Torach", przy okazji widać stan murawy.

• Dużo walki w środku pola, warunki nie sprzyjają kombinacyjnej grze.

• Wstrzelenie Tomasika w pole karne wybija Kowalski, kapitan gości.

• Strata Jaruna na połowie Olimpii jednak szybka kontra zatrzymana przez zawodników Arki faulem.

• Boisko w Gdyni jest lekko zaśnieżone, jednak podgrzewana murawa powinna sobie z tym poradzić.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukaranym Janusz Białek.

• To powinien być rzut karny! Jakub Kowalski mija obrońców Olimpii, uderza ale wprost w rękę Macieja Dąbrowskiego. Sędzia jednak nie wskazuje na jedenastkę i nakazuje grać dalej. Poważny błąd arbitra... jak słusznie zauważyli kibice Arki z Warszawy

• Zostali pod bramką Olimpii Arkowcy. Strzał Pruchnika został zablokowany i będzie kolejny korner.

• Niezły strzał Janusza Surdykowskiego sparowany na rzut rożny przez Michała Wróbla.

• Sektor "Górka" pusty, a pozostałe miejsce również nie wypełnione do końca. Protest i zimowa aura nie sprzyjały dziś wysokiej frekwencji.

• Zaczynamy!

• Szybko poradzili sobie w Gdyni z atakiem zimy. Murawa jest cały czas nagrzewana i biały puch już znika z piłkarskiej areny. Murawa jest w dobrym stanie.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Cieciura, Ratajczak, Kryszak, Domżalski, Grischok, Suler, Zaniewski

• Ławka rezerwowych Arki: Iwanowski, Jędrzejowski, Bochenek, Kasperkiewicz, Benevente, Niedziela, Szromnik

• Pada śnieg, murawa jest biała. Piłkarze będą dziś chyba grać pomarańczową piłką.

• Witamy z Gdyni, gdzie przywitała nas dziś iście zimowa aura.