1

Polonia Warszawa

2

• Koniec spotkania. Polonia Warszawa pokonała Arkę w Gdyni 2:1.

• Niewiele dzieje się na boisku w Gdyni, oba zespoły czekają już na końcowy gwizdek.

• Łatwa strata Baruchyana, który przy linii bocznej źle przyjął piłkę.

• Jednak niespodziewanie Arka stworzyła znakomitą sytuację, której z najbliższej odległości nie wykorzystał Szwoch! To powinien być remis!

• Gdynianie kompletnie nie mają pomysłu jak zaskoczyć dobrze zorganizowany zespołów Polonii.

• GOOOOLLL!!! 2:1 dla Polonii!! Łukasz Trałka dostał piłkę zagraną piętką przez Daniela Sikorskiego i pięknym strzałem w samo okienko pokonał bramkarza!

• Dośrodkowanie Jeża w ostatniej chwili wybili defensorzy Arki.

• Wycofanie Tosika do Weisa i Czarne Koszule wywalczyły rzut rożny.

• Jeż i Baruchyan są głównymi dyrygentami Polonii w środku pola. Jak na razie prezentują się bardzo dobrze.

• W ostatniej chwili zabrzmiał gwizdek sędziego, bowiem Cani byłby sam na sam z bramkarzem.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu dla Brzyskiego, za faul w ataku.

• Wysoki pressing Arki nie przekłada się po przerwie na częste odbiory, jak to miało miejsce w pierwszej połowie.

• Inicjatywa zdecydowania po stronie przyjezdnych. Gracze Polonii szanują piłkę, wymieniając między sobą dużo podań.

• Podwójna zmiana w Arce: na boisko wchodzą Mateusz Szwoch i Krystian Żołnierewicz. Do szatni kierują się Mikołajczak i Jarun.

• Ależ sytuacje stworzyli teraz poloniści! Najpierw Baruchyan uderzył prosto w bramkarza, a kilkanaście sekund później Cani nie trafił w bramkę z najbliższej odległości!

• Michał Gliwa zastępuje w bramce Adriana Lisa.

• W ostatniej chwili zablokowany Brzyski, który był już gotowy do oddania strzału.

• Blisko 3000 kibiców przyciągnął na stadion dzisiejszy sparing. Miejscowi od początku głośno dopingują swój zespół.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Radzewicza, ale lewy obrońca gospodarzy uderzył prosto w bramkarza!

• Bardzo niedokładne zagranie Kokoszki, które trafiło wprost pod nogi zawodnika Arki. Całą sytuację faulem zatrzymał Jeż.

• Teraz Tomasz Brzyski próbował mocnym strzałem zaskoczyć Szromnika, ale uderzenie niedokładne.

• Techniczne uderzenie Roberta Jeża, po plecach jednego z obrońców Arki wychodzi na rzut rożny.

• Początek drugiej połowy.

• Skład Arki Gdynia w II połowie: Szromnik - Jagodziński, Brodzińśki, Jarun, Radzewicz - Kowalski, Benat, Ziętarski, Flis - Słowiński, Jankowski.

• Skład Polonii Warszawa w II połowie: Lis - Mynar, Baszczyński, Sadlok, Brzyski - Jeż, Trałka, Wies, Pazio, Baruchyan - Sikorski.

• Koniec pierwszej połowy. Arka Gdynia remisuje z Polonią Warszawa 1:1.

• Uderzenie Wszołka z główki przechodzi obok bramki gospodarzy.

• Poloniści rozpoczynając od bramkarza, budują kolejny atak.

• Bonin minął kilku zawodników gdynian, odegrał do Bruno, lecz Brazylijczyk stracił piłkę.

• Teraz to gdynianie rozgrywają futbolówkę.

• Zmiana bramkarza w Polonii: Sebastiana Przyrowskiego zastępuje Adrian Lis.

• Testowany Patryk Jędrzejowski zakręcił Cotrą na prawej stronie, dośrodkował w pole karne, ale piłka w rękawicach Przyrowskiego.

• Do końca o piłkę zagraną tuż przy linii końcowej powalczył Wszołek.

• Zdecydowanie wyrównało się spotkanie na boisku w Gdyni. Po początkowej przewadze arkowców, teraz to zawodnicy Polonii są stroną dominującą.

• GOOOOOLLL!! Jest wyrównanie! Wszołek ograł obrońców rywala i umieścił piłkę w siatce.

• Teraz na próbę uderzenia z dystansu zdecydował się Kokoszka... ponownie bez rezultatu.

• Paweł Wszołek dostał piłkę od Radka Mynara, jednak nie był w stanie skierować piłki w światło bramki.

• Ładna indywidualna akcja Piotra Kuklisa, ale były pomocnik Widzewa nie miał szansy na oddanie strzału.

• Poloniści zdają się dochodzić do głosu. Coraz lepiej wyprowadzają piłkę z własnej połowy i krok po kroku zdobywają teren. Gospodarze skupieni w głównej mierze na szybkich kontrach.

• Próbował rozruszać kolegów z zespołu Grzegorz Bonin, ale jego uderzenie pozostawimy bez komentarza.

• Solidnie prezentuje się w defensywie Arka. Goście nie są w stanie oddać celnego uderzenia na bramkę strzeżoną przez Macieja Szlagę.

• Bardzo dużo strat notują zawodnicy z Warszawy. Przed chwilą w prosty sposób zgubił piłkę Bruno Coutinho.

• GOOOOLLLL dla gospodarzy! Po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Omar Jarun wyprowadził Arkę na prowadzenie!

• Bardzo niecelne uderzenie ze stałego fragmentu gry. Strzelał aktywny Radzewicz.

• Od pierwszych minut dłużej przy piłce utrzymują się podopieczni Petra Nemeca.

• Dośrodkowanie w pole karne autorstwa Marcina Radzewicza nie sprawiło łopotu bramkarzowi Czarnych Koszul.

• Początek spotkania!

• Rezerwowi w Polonii: Gliwa, Lis, Trałka, Baszczyński, Jeż, Sikorski, Weis, Pazio, Trałka, Baruchyan, Brzyski.

• Rezerwowi w Arce: Szromnik, Strzelecki, Żołnierewicz, Jagodziński, Benat, Budziński, Kowalski, Czoska, Zientarski, Surdykowski, Flis, Słowiński, Szwoch.

• Z kolei w barwach Polonii w wyjściowym składzie wszystkie nazwiska znane z rundy jesiennej.

• Oczy kibiców Arki z pewnością najbardziej przykuwa nazwisko Ryotaro Nakano. Pozostali nowi piłkarze, którzy pojawili się w Gdyni to: Rafał Jankowski, Michał Jagodziński, Patryk Jędrzejowski oraz Tomasz Mikołajczak.

• Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną Polonii Warszawa.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Witamy w relacji na żywo ze sparingu rozgrywanego na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni, gdzie miejscowa Arka zagra z Polonią Warszawa.