0

Chelsea Londyn

0

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i śledzenie relacji! Kłaniam się, Dariusz Kosiński.

• Po pierwszej bardzo ciekawej połowie można było liczyć na emocje w drugiej odsłonie. Tych niestety zabrakło, na murawie nie działo się w zasadzie nic ciekawego, a z bezbramkowego remisu cieszą się tylko gracze Chelsea, którym do zdobycia mistrzostwa Anglii brakuje już tylko sześciu punktów.

• Koniec! Derby Londynu bez bramek!

• Cuadrado zmienia najlepszego dziś gracza Chelsea, Williana.

• Kolejna próba wyprowadzenia akcji przez Hazarda, taktyczny faul Cazorli, żółta kartka.

• Dobra centra w pole karne Chelsea, nikt jej nie przeciął, ależ mogło być groźnie!

• Sędzia dolicza do drugiej połowy cztery minuty.

• Cesca Fabregasa zmienia Kurt Zouma.

• Ramsey zalicza taktyczny faul na Hazardzie, żółta kartka.

• Na murawie leżał John Terry, ale nic mu się nie stało, po chwili wrócił do gry.

• Ramsey centruje, piłkę łapie bramkarz Chelsea.

• Druga zmiana w zespole Arsenalu. Olivier Giroud schodzi z boiska, wchodzi Theo Walcott.

• Welbeck mocno centrował w pole karne, skończyło się klasycznie, na rzucie rożnym dla Arsenalu.

• Ramsey strzelał z dystansu, trafił w Giroud.

• Tak mniej więcej wygląda druga połowa spotkania...

• Coquelin schodzi z boiska, na murawie melduje się Welbeck.

• Dobra akcja Arsenalu, ale Cazorla uderza tragicznie, daleko od bramki.

• Piłkę ręką w polu karnym zagrywał Koscielny - tak, nie ma rzutu karnego, jest rzut rożny.

• Ivanovic sfaulował dziś już po raz kolejny, w końcu zasłużył sobie na kartkę.

• Rozgrzewają się Walcott, Wilshere i Welbeck, niedługo możemy spodziewać się zmiany w zespole Arsenalu.

• Zamieszanie w polu karnym Chelsea, piłka wpada pod nogi Mertesackera, a Niemiec wybitnym snajperem nie jest. To było widać.

• Willian bardzo ostro potraktował Koscielnego, żółta kartka.

• Ofensywna akcja Ozila, kolejny rzut rożny dla Kanonierów, ale znów łatwo radzą sobie z tym goście.

• Didier Drogba strzela zza pola karnego, ale lekko, po ziemi i w sam środek bramki.

• Cazorla centruje, piłkę łapie Courtouis.

• Kolejna dziś centra Monreala, było groźnie, ale radzą sobie z tym obrońcy Chelsea wybijając piłkę na rzut rożny.

• Strzał Ramsey'a zablokowany przez defensorów Chelsea.

• Na murawie leży Coquelin, potrzebuje pomocy medycznej.

• Ozil wbiega wprost w rywala, szybka akcja Chelsea, a Eden Hazard wykopuje piłkę wysoko w trybuny. Obstawiamy ostatni rząd.

• Druga połowa spotkania na razie nie może się rozkręcić, tempo w porównaniu do pierwszej odsłony spadło.

• Monreal próbował centrować, a wyszedł groźny strzał. Gdyby trafił do bramki zaskoczyłby wszystkich, siebie też.

• Obie drużyny rozpoczęły bardzo spokojnie, sporo gry w środku pola.

• Od drugiej połowy za Oscara grać będzie Didier Drogba.

• Wracamy na Emirates! Liczymy, że poziom gry się utrzyma, ale teraz zobaczymy bramki.

• Do przerwy bez bramek. Sędzia mógł podyktować rzuty karne i dla Arsenalu i dla Chelsea, ale zdecydował się na puszczenie gry. Szybkie tempo, niezły mecz, czekamy na drugą połowę.

• Koscielny zablokował Oscara, sędzia kończy pierwszą połowę, na razie na Emirates bez bramek.

• Coquelin niedokładnie, potem faul gracza Arsenalu i długi atak pozycyjny został zakończony.

• Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

• Zamieszanie w polu karnym Chelsea zakończona strzałem Ozila. Piłkę pewnie łapie bramkarz Chelsea.

• Ramsey dobrze centruje po ziemi w pole karne, dobrze ustawiony jednak był John Terry.

• Sanchez mija Maticia w polu karnym, ale bardzo słaby strzał, Chilijczyk nie trafił w bramkę.

• Willian popisuje się cudownym prostopadłym podaniem, a Ramires będąc sam przed Ospiną podaje mu piłkę, trudno nazwać to strzałem!

• A tak podsumowuje pracę sędziego Adam Małecki z radiowej Trójki.

• A tak całą sprawę komentuje nasz redakcyjny kolega, Jakub Seweryn.

• Coquelin przesadził z ostrością ataku na rywala, żółta kartka.

• Cahill zagrywa piłkę ręką robiąc wślizg w polu karnym, sędzia puszcza grę po raz kolejny!

• Oscar w polu karnym zupełnie bez pomysłu, Mertesacker odebrał mu piłkę z taką łatwością jak dziecku lizaka.

• Dobra centra Monreala, ale Giroud pilnowany przez dwóch obrońców nie był w stanie dojść do piłki.

• Sanchez faulowany w środku pola, arbiter dyktuje rzut wolny.

• Sanchez chciał popisać się sztuczką, ale skończyło się na ośmieszeniu się i błędzie technicznym.

• Chociaż Santi Cazorla kopnął swojego rodaka, to Fabregas ewidentnie nie chciał kontynuować akcji, dobra decyzja arbitra.

• Fabregas upada w polu karnym, sędzia dyktuje rzut wolny dla Arsenalu!

• Arbiter spotkania bardzo wysoko postawił dziś poprzeczkę agresji na boisku, rzadko gwiżdże, nie wręcza zawodnikom żółtych kartkek.

• Oscar wraca do gry, skończyło się na chwilowym bólu.

• Oscar potrzebuje pomocy medycznej, Brazylijczyk na chwilę musi opuścić boisko.

• Ospina zdemolował Oscara już po strzale, to mógł być rzut karny.

• Cudowne długie podanie Fabregasa, Oscar przerzucił piłkę nad Ospiną, ale Bellerin zdołał wybić ją sprzed linii bramkowej!

• Gospodarze grają z pierwszej piłki, Ozil i Sanchez wymieniają szybkie podania, a kibice biją brawo. Jest na co popatrzeć.

• Rzut rożny dla Arsenalu. Centra Ozila nie minęła pierwszego w polu karnym Maticia.

• Coquelin faulował Hazarda, znów bez kartki. Arbiter pozwala dziś grać.

• Ostry faul Ivanovicia na Sanchezie, ale obyło się bez kartonika.

• Oscar upada w polu karnym Arsenalu, ale sędzia nie używa gwizdka!

• Dobra centra Cazorli, gdyby Mertesacker dobrze trafił w piłkę byłoby groźnie.

• Dobry początek Arsenalu, goście mają problem z odebraniem im piłki. Teraz strzał Sancheza, będzie rzut rożny bo piłka odbiła się od obrońców Chelsea.

• Centra Cazorli wpada wprost w ręce Courtouisa.

• Sanchez faulowany przez Ivanovicia, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Kanonierzy rozpoczęli spokojnie, dokładnie rozgrywają piłkę i powoli przemieszczają się w stronę pola karnego Chelsea.

• Według twittera Chelsea to jednak Oscar zajmie miejsce w ataku zespołu The Blues.

• Gramy! Michael Oliver gwizdnął po raz pierwszy.

• Minuta ciszy i rozpoczynamy spotkanie, za chwile sędzia gwizdnie po raz pierwszy.

• Wygląda na to, że na pozycji napastnika grać będzie dziś Eden Hazard.

• Użytkownicy serwisu Whoscored.com typowali kto zostanie najlepszym graczem tego meczu. A jak myślą użytkownicy serwisu Ekstraklasa.net?

• Oficjalne konto Chelsea na twitterze przypomina 10. ostatnich spotkań The Blues na Emirates Stadium.

• Arsenal - Chelsea LIVE!

Dla kogo derby Londynu?

W sobotnie popołudnie na kibiców Premier League czeka prawdziwa gratka - derby Londynu. Chelsea, która od początku sezonu zmierza po mistrzostwo Anglii może przypieczętować ligowy triumf na boisku największego rywala, a Kanonierzy nie zamierzają przerwać fantastycznej passy zwycięstw. Czy zespół Jose Mourinho zrobi kolejny ogromny krok w stronę mistrzostwa? A może wygra Arsenal, który do końca sezonu walczyć będzie o drugą lokatę? Będzie się działo!

Arsenal - Chelsea LIVE!

• Co ciekawe, Chelsea zagra dziś bez klasycznego napastnika. Najwidoczniej Didier Drogba nie jest jeszcze w pełni sił i dlatego rozpocznie to spotkanie na ławce rezerwowych.

• Ławka rezerwowych Chelsea: Cech, Filipe Luis, Zouma, Mikel, Loftus-Cheek, Cuadrado, Drogba.

• Ławka rezerwowych Arsenalu: Szczesny, Debuchy, Gibbs, Wilshere, Walcott, Flamini, Welbeck.

• Chelsea Londyn: Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta, Matic, Fabregas, Ramires, Oscar, Willian, Hazard.

• Arsenal Londyn: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis, Giroud.

• Znamy już składy obu drużyn!

• Pierwsze ligowe starcie tych drużyn zakończyło się wygraną Chelsea 2:0. Bramki zdobywali wtedy Diego Costa i Eden Hazard.

• Arsenal nie wygrał z Chelsea od 2010 roku, a Arsene Wenger nigdy nie pokonał Jose Mourinho. Kanonierzy wygrali osiem ostatnich spotkań ligowych z rzędu. Która passa zostanie dzisiaj przerwana?

• RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści arsche na numer 72355 (koszt 2,46 zł).