3

3 1 połowa

Manchester United

0

• Arsenal w drugiej połowie nieco spuścił z tonu, ale jego triumf i tak jest w stu procentach zasłużony. Goście gubili się przez większą część meczu jak dzieci we mgle i odebrali zasłużoną lekcję pokory. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• I koniec! Arsenal wysoko ograł Manchester United

• Poprzeczka! Mogło być 4:0, ale minimalnie pomylił się Chamberlain!

• Mata przymierzył sprzed pola karnego, ale nie trafił w światło bramki

• To mogła być bramka dla gości! Cech świetnie zatrzymał Schweinsteigera!

• Mata dośrodkował z lewej strony boiska, a Cech spokojnie chwycił piłkę

• Ashley Young zaatakował lewą stroną boiska, ale został zatrzymany przez Bellerina

• Cech! Świetna interwencja po strzale Rooneya sprzed pola karnego!

• Arbiter daje znak i wracamy do gry

• Nokaut w pierwszych minutach sprawił, że goście z Manchesteru do samej przerwy nie potrafili się otrząsnąć. Jeśli szybko, na początku drugiej połowy nie będą potrafili zdobyć gola, to Arsenal spokojnie dowiezie tę wygraną do końca

• Koniec pierwszej połowy

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Cech! Bramkarz Arsenalu wygrał sytuację sam na sam z Martialem!

• Długo rozgrywają piłkę w ostatnich minutach Kanonierzy, ale robią to tak czytelnie i powoli, że Arsenal nie musi czuć się zagrożony

• Walcott oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka wyraźnie minęła bramkę de Gei

• Rooney oddał strzał sprzed pola karnego, Cech spokojnie złapał piłkę

• Bellerin zagrał w pole karne, ale piłka minęła linię końcową

• To powinien być gol! Sanchez dośrodkował z lewej strony boiska, a Ramsey fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

• Young faulował Ramseya i dostał za to żółtą kartkę

• Sanchez z łatwością minął trzech obrońców United, huknął jak z armaty sprzed pola karnego i nie dał szans de Gei! 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alexis Sanchez, 3:0!

• Depay wstrzelił piłkę w pole karne rywali, ale ci spokojnie sobie poradzili i ją wybili

• Bardzo, bardzo dużo niedokładności widać teraz w grze gości. Young starał się rozegrać akcję lewą stroną boiska, ale wykopał piłkę na aut

• Arsenal spokojnie prowadzi teraz grę. Goście są zupełnie pogubieni

• United starają się rozgrywać akcje ofensywne, ale na razie zupełnie im to nie wychodzi.

• Teraz już nie brakuje im dokładności, co za początek Kanonierów! Oezil najpierw asystował przy golu Sancheza, teraz sam wpakował piłkę do bramki po akcji Walcotta! Jak odpowiedzą goście, czy w końcu się obudzą?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Już 2:0, Oezil!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alexis Sanchez, 1:0!

• Arsenal od początku meczu ma wyraźną przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować. Brakuje mu dokładności w kluczowych momentach

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne United, de Gea wypiąstkował piłkę

• Sanchez zagrał w pole karne, w kierunku Walcotta, ale ten został zatrzymany przez jednego z rywali

• Pan Anthony Taylor daje znak i STARTUJEMY!

• Obie ekipy już powoli wychodzą na boisko, początek dosłownie za chwilkę!

• Arsenal nie najlepiej spisuje się w tym sezonie na własnym boisku. Z czterech zwycięstw w tym sezonie, tylko jeden odniósł na Emirates

• A teraz Arsenalu: Ospina, Debuchy, Gibbs, Giroud, Oxlade-Chamberlain, Chambers, Campbell

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Najpierw gości: Romero, Jones, McNair, Schneiderlin, Valencia, Fellaini, Wilson

• W zeszłym sezonie na Emirates Manchester wygrał 2:1, ale jego głównym bohaterem był David de Gea, który kilkoma fenomenalnymi interwencjami zapewnił to zwycięstwo swojej ekipie. W tamtym meczu zagrał również Wojciech Szczęsny

• United nie przegrali dodatkowo czterech ostatnich ligowych meczów na Emirates. Do tej porze, w erze Premier League, drużyna z czerwonej części Manchesteru nie potrafiła nie przegrać pięciu kolejnych spotkaniach na boisku Arsenalu

• Obie ekipy grały w środku tygodnia w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły pokonały przed własną publicznością, 2:1, Wolfsburg, a Kanonierzy przegrali 2:3 z Olympiacosem

• Manchester United na papierze zdaje się być faworytem tego pojedynku. Przed tą kolejką podopieczni Louisa van Gaala byli liderem tabeli z sześcioma oczkami przewagi nad Arsenalem.

• Witamy! Zapraszamy na kolejny zaplanowany na dziś hit angielskiej Premier League. Już za około pół godziny Arsenal podejmie Manchester United!