Artur Boruc wpuścił "szmatę" i przyczynił się do porażki Bournemouth (WIDEO, SONDA)

psz
W wyjazdowym meczu z Brentford, bramkarz reprezentacji Polski i Bournemouth, chyba przedwcześnie zszedł do szatni. Artura Boruca w doliczonym czasie pierwszej połowy zaskoczył strzałem z rzutu wolnego jeden z zawodników gospodarzy. Polak mógł zachować się o wiele lepiej.

W sobotę zespół Artura Boruca pojechał, jako wicelider, do szóstego w tabeli Brentford. Tam zespół Eddiego Howe spotkał zimny prysznic. Bournemouth straciło trzy bramki, a odpowiedziało tylko jednym trafieniem.

Przy golu na 1:2 mocno zawinił polski golkiper. W drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy, Boruca uderzeniem z rzutu wolnego w sam środek bramki zaskoczył Alex Pritchard. 35-latek skapitulował także po strzałach Jonathana Douglasa (9. minuta) oraz Chris Longa (93. minuta).

Bournemouth spadło na 3. miejsce w tabli Championship, które oznacza grę w barażu o awans do elity. Do końca sezonu pozostało jeszcze 14 kolejek.

Skrót meczu Brentford - Bournemouth (3:1):