0

Paris Saint-Germain

3

• Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór, dobranoc!

• Koniec meczu! PSG wgrywa na stadionie Ludwika II 3:0 po dwóch trafieniach Cavaniego oraz bramce Lavezziego. Świetny mecz mistrza Francji!

• Di Maria do Cavaniego, ale ten nie przejął piłki, która ląduje u Subasicia.

• Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• PSG pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, kolejne trzy oczka wędrują na konto graczy Blanca. Paryżanie dziś zasłużyli na zwycięstwo, a Monaco bez argumentów.

• PSG rządzi i dzieli na murawie, podopieczni Blanca są w bardzo dobrej formie na początku sezonu.

• Argentyńczyk podwyższa prowadzenie paryżan. Di Maria kapitalnie zagrał na wolne pole do Lavezziego, a ten huknął nie do obrony!

• 0:3!!! Lavezzi!

• Wszystko wskazuje na to, że PSG dziś wywiezie kolejny komplet oczek.

• A w ekipie Monaco Pasalić za Silvę.

• Verratti opuszcza plac gry, a na murawę wbiega Marquinhos.

• Serge Aurier teraz strzelał, ale bardzo zepsuł swoje uderzenie, od bramki zacznie Subasić.

• Mimo strzelonych dwóch bramek nadal przewagę w grze mają goście z Paryża.

• Za Zlatana zobaczymy Lavezziego.

• Bernardo Silva pociągnął Monaco do przodu, ale jego koledzy źle rozegrali piłkę w polu karnym PSG.

• Cavani wykorzystał kapitalną prostopadłą piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał Subasicia.

• 0:2!!! Cavani!!!

• Di Maria zagrał mocno w pole karne do Ibrahimovicia, ale ten nie opanował piłki.

• Ivan Cavaleiro melduje się w miejsce Lemara.

• David Luiz powstrzymywał nieprzepisowo rywala, będzie żółta kartka.

• Di Maria znowu zagrywał w pole karne, tym razem skutecznie w defensywie zawodnicy Monaco.

• Di Maria zagrał prostopadle do Cavaniego, a ten głowa trafił prosto w Subasicia!

• A za Lucasa widzimy Angela Di Marię.

• Guido Carillo zmienia El Shaarawy`ego

• Paryżanie stracili piłkę, ale po chwili ją odzyskali.

• PSG w tym sezonie jeszcze nie straciło bramki, także zadanie gospodarzy jest obecnie bardzo trudne.

• Zlatan żonglował i zagrał prostopadle, ale znów piłka u Subasicia.

• Matuidi!!!! Zawinął an długi róg, ale broni Subasić!

• Monaco musi teraz zagrać odważniej, jeśli chce odrobić straty.

• Napastnik PSG głową zakończył ładną akcję gości, mistrz Francji na prowadzeniu!

• 0:1!!! Cavani!!!!

• El Shaarawy kolejny rajd zakończył stratą.

• Posiadanie piłki: 65% do 35% na korzyść podopiecznych Blanca.

• Lemar dośrodkował w pole karne, ale nikt do futbolówki nie dopadł.

• Gospodarze wyglądają bardzo dobrze na początku drugiej połowy, oby to zwiastowało bramkami.

• Będzie kontra paryżan, a jednak nie. Monaco w natarciu.

• No i gospodarze wywalczyli teraz korner.

• El Shaarawy!!! Były zawodnik Milanu otrzymał piłkę na szesnastym metrze, ale w bramce dobrze zachował się Trapp!

• Obraz gry się nie zmienia PSG dłużej przy piłce.

• Oba zespoły do drugiej odsłony przystąpiły bez zmian.

• Monaco szybko straciło piłkę i atak pozycyjny buduje PSG.

• Tym razem od środka gospodarze, zaczynamy drugie 45 minut.

• Piłkarze wracają na murawę.

• PSG jest zespołem lepszym, ale nie na tyle, aby przypieczętować swoją przewagę bramkę.

• Arbiter nie dolicza ani minuty, do przerwy na stadionie Ludwika II bez bramek.

• Maxwell zagrał w pole karne a tam Cavani uderzył nieczysto piłkę, która minęła bramkę gospodarzy.

• Monaco teraz całym zespołem się broni.

• Veratti, Motta wyskoczyli do piłki. Zawodnicy PSG przeszkodzili sobie tylko.

• Maxwell wywalczył korner po drugiej stronie boiska.

• Znów Trapp nie ma nic do roboty.

• Zlatan na korner odbija futbolówkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry.

• Matuidi znowu przewinił pod polem karnym.

• Długi atak pozycyjny gospodarzy, Lemar, ale po chwili stracił piłkę.

• Podopieczni Benoita Bastiena w ostatnich minutach częściej przebywają na połowie paryżan.

• Nic z tego, Trapp bezrobotny.

• Uwa Elderson Echiejile po krótkim rozegraniu wrzucił w pole karne, z narożnika rozpoczną zawodnicy Monaco.

• Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

• Motta wybił piłkę dośrodkowywaną w pole karne PSG.

• Blaise Matuidi ostro potraktował jednego z rywali, będzie rzut wolny dla Monaco.

• Lucas tym razem uderzył niecelnie, tuż obok bramki!

• Dosyć spokojne tempo dzisiejszych zawodów, czy doczekamy się bramek?

• Ibrahimović próbował lobować Subasicia, ale Szwed zrobił to bardzo niechlujnie.

• Kolejne, nie udane zagranie Monaco. PSG starało się uruchomić szybka kontrę, jednak defensorzy gospodarzy byli na posterunku i wybili piłkę.

• Cały czas przy piłce paryżanie.

• Cavani uderzył po akcji Zlatana. Po drodze Lucas nie trafił w piłkę, a Urus ładnie uderzył płasko, ale broni Subasić!

• PSG od razu bardzo wysoko atakują pressingiem. Bardzo dobrze mistrzowie Francji się prezentują na murawie.

• Podopieczni Laurenta Blanca dyktują warunki gry na murawie. Gospodarze rzadko dłużej utrzymują się przy piłce.

• El Shaarawy szarpnął zbiegł do środka i uderzył z linii pola karnego, ale został przyblokowany. Dlatego uderzenie było dosyć słabe.

• Motta podał kapitalnie do Lucasa, ale ten źle uderzył i nie pokonał w sytuacji sam na sam Subasicia!

• Po 16. minutach widzieliśmy zaledwie jeden strzał, to za mało, jak na hit kolejki...

• Indywidualna akcja Martiala, ale i on nie potrafił przebić się przez defensywę PSG.

• Zawodnicy z Księstwa słabo rozegrali stały fragment gry. Potem Lemar odebrał futbolówkę, ale po chwili paryżanie ponownie byli w posiadaniu piłki.

• Luiz niepotrzebnie faulował 25 metrów przed bramką.

• Gospodarze ruszyli z kontrą, ale Stephan El Shaarawy został zatrzymany i stracił piłkę.

• Subasić nie został zmuszony do interwencji.

• Serge Aurier został obsłużony kapitalnym podaniem, na prawa stronę, a ten dośrodkował w pole karne. Gospodarze wybijają piłkę na korner.

• Teraz to goście dłużej utrzymują się przy piłce. Maxwell dośrodkował w pole karne, którą pewnie łapie Subasić.

• Zlatan Ibrahimović!!! Szwed obrócił się z piłka i uderzył tuż obok bramki!

• Moanco dziś w domowych strojach: biało-czerwonych, a PSG w ciemnoniebieskich kompletach.

• Gospodarze rozpoczęli z animuszem. Dwie wrzutki w pole karne wybija raz Thiago Silva, raz David Luiz.

• Ciekawa sytuacja na początku spotkania, David Luiz wybił piłkę, gdyż futbolówka była "uszkodzona". Gra wznowiona nową piłką.

• Od środka zaczynają goście, gramy!

• Obie jedenastki wychodzą już na murawę, za kilka minut zaczynamy!

• Obie ekipy czekają już w tunelu prowadzącym na murawę stadionu Ludwika II.

• Monaco zremisowało z Lille (0:0) i z Toulose (1:1), oraz wygrało z Nice (2:1). Obraz przeciętności uzupełnia odpadnięcie z Ligi Mistrzów po dwumeczu z Valencią (2:1 i 1:3).

• PSG wygrało wszystkie trzy mecze w Ligue 1, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Podopieczni trenera Laurenta Blanca pokonali kolejno Lille (1:0), Gazalec Ajaccio (2:0) i Montpellier (1:0).

• Rezerwowi PSG: Sirigu – Stambouli, Marquinhos, Di María, Lavezzi, van der Wiel, Rabiot

• Tak prezentuje się ławka rezerwowych gospodarzy:

• znamy już skład gospodarzy:

• Witamy serdecznie, za 50 minut rozpocznie się hit Ligue 1, w którym Monaco podejmie PSG!