Aston Villa

1

Manchester United

1

• Kończy się długa seria wygranych z rzędu meczów w wykonaniu Czerwonych Diabłów. Dziś podopieczni Louisa Van Gaala tylko remisują na wyjeździe z Aston Villą i zwiększa się ich strata do drugiego Manchesteru City - teraz wynosi ona siedem oczek. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec! Aston Villa remisuje z Manchesterem United!

• Kolejna nieudana wrzutka Ashley'a Younga z prawej strony, znów spokojnie łapie piłkę Guzan

• Bacuna! Ależ to był strzał z dystansu, piłka poleciała minimalnie za wysoko!

• Długie zagranie w kierunku Di Marii od Carricka, ale Argentyńczyk skiksował i złapał piłkę Guzan

• Delph oddał strzał z dystansu, a De Gea złapał piłkę. Choć z małymi problemami.

• Długie zagranie z głębi pola do Falcao, jednak za wysokie. Łapie piłkę Brad Guzan

• I Argentyńczyk wchodzi na boisko, zmieniając Robina Van Persiego

• Długie podanie w kierunku Van Persiego z głębi pola, ale ten był na spalonym. Tymczasem do wejścia szykuje się Angel Di Maria

• Gabriel Agbonlahor faulował Matę na własnej połowie

• Uspokajają teraz nieco grę gospodarze, którzy długo wymieniają podania

• Van Persie! Rooney oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od Okore, a Holender złożył się do przewrotki. Piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Ashley Young świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a Kolumbijczyk oddał bardzo ładny strzał głową i Guzan nie był w stanie skutecznie interweniować!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Radamel Falcao, 1:1!

• Juan Mata! Świetny strzał sprzed pola karnego, jednak Guzan łapie piłkę na dwa razy!

• Naciskają Czerwone Diabły, czy zdołają wyrównać?

• Brad Guzan! Po pięknym podaniu Rooney'a sam na sam z bramkarzem wyszedł Van Persie i Holender przegrał ten pojedynek!

• De Gea! Świetna interwencja po strzale głową Benteke!

• Phil Jones stracił piłkę w środkowej strefie i przejął ją Benteke. Belg najpierw popędził w stronę bramki, a potem podał do Delpha, ale jego strzał został zablokowany

• Ta zmiana u gości oznacza zapewne, że Michael Carrick wróci na swoją nominalną pozycję, do środka pomocy, a Tyle Blackett zajmie jego miejsce w obronie

• I zaczynamy drugą połowę!

• I od razu Czerwone Diabły przeprowadzają zmianę. Blackett wchodzi za Fletchera

• Manchester United dłużej utrzymywał się przy piłce, wymienił ogromną liczbę podań, ale nic z tego nie wynikało. Aston Villa była dużo bardziej konkretna, potrafiła stworzyć sobie groźniejsze okazje i prowadzi po pięknym trafieniu Benteke, Czy gości stać na odwrócenie losów tego pojedynku? Przekonamy się po przerwie

• Vlaar faulował Rooney'a na własnej połowie boiska

• Fabian Delph bardzo dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, Benteke wygrał pojedynek z Evansem, zakręcił Irlandczykiem i popisał się cudownym strzałem w okienko. 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ależ trafienie Benteke, 1:0 dla Aston Villi!