Asysta już w debiucie. Obiecujący początek Makuszewskiego w Portugalii [WIDEO]

krk
Maciej Makuszewski zadebiutował w lidze portugalskiej
Maciej Makuszewski zadebiutował w lidze portugalskiej Tomasz Bołt / Polska Press
Maciej Makuszewski w sobotni wieczór zadebiutował w lidze portugalskiej. Polak wyszedł na boisko w podstawowym składzie i asystował przy bramce Claro. Jego Vitoria Setubal zremisowała z Maritimo 1:1.

Makuszewski na murawie przebywał do 69. minuty. Wówczas zastąpił go Ricardo Dani. Były kapitana Lechii kilka minut przed przerwą przeprowadził dynamiczny rajd prawą stroną boiska i idealnie zacentrował do Claro, który głową pokonał bramkarza gości. Kilka chwil po zejściu z boiska polskiego skrzydłowego jego drużyna straciła prowadzenie.

Wypożyczony z Lechii piłkarz swoją radością podzielił się z kibicami. "Dziś zadebiutowałem w Vitória! Wynik 1:1. Pierwszy mecz zaliczam do udanych ponieważ udało mi sie go skończyć z asystą!" - napisał Makuszewski na Facebooku.