Bayern Monachium 4 - 0 Olympiakos Pireus

4

3 1 połowa

Olympiakos Pireus

0

• Bawarczycy dominowali przez cały mecz, a gospodarze od 55. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce Badstubera! Bayern-Olympiakos 4:0. To tyle. dziękujemy za uwagę! Dobrej nocy!

• Koniec zawodów. Bayern w pełni zasłużenie pokonuje gości z Grecji.

• Mueller trafia w słupek! Roberto musnął piłkę palcami!

• Bayern bawi się na murawie.

• Coman zgrywa do Muellera, ale ten fatalnie się myli!

• Goście nie wyglądają dziś na murawie Allianz Areny zbyt dobrze. Nie widać różnicy w tym, ze przyjezdni grają w jedenastu.

• Do końcowego gwizdka coraz bliżej. Emocje w tych zawodach już chyba za nami.

• Elabdellaoui schodzi z boiska. Na murawę wbiega Leandro Salino.

• Arsenal prowadzi na Emirates z Dinamem już 3:0.

• Chwilę wcześniej boisko opuścił Costa, a w jego miejsce pojawił się Javi Martinez.

• To jest niesamowite. Czy ktoś jest w stanie zatrzymać zespół z Monachium?

• Mueller zagrywa do Comana, a ten pakuje piłkę do siatki. przy okazji Francuz mocno ucierpiał!

• GOOOOLLL!!! 4:0! KINGSLEY COMAN!

• Hernani zastępuje Pardo.

• Kostas Fortounis zmienia Kasamiego.

• Bawarczycy grają jednego mniej, ale nie widać tego na boisku!

• Milivojević zasłużył na upomnienie. Zawodnikowi gosci zależało, aby przerwać jedynie akcję.

• Bayern dalej panuje na murawie.

• Costa odebrał piłkę rywalowi i popędził w stronę bramki rywali, ale próba przelobowania Roberto nieudana!

• Costa zagrywał z rzutu wolnego tuż obok prawego słupka bramki Roberto!

• Mehdi Benatia zmienia "Lewego". Pep Guardiola dokonuje roszady ustawienia.

• Czy teraz obraz gry ulegnie zmianie?

• Arthur Masuaku strzelał, będzie korner.

• Badstuber powalił przed polem karnym Browna, czerwona kartka!

• Elabdellaoui kończy akcję gości z mizernym skutkiem.

• Vidal tarafia w Browna. Ależ kombinacyjna akcja gospodarzy.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej odsłony! Do przeryw: Bayern-Olympiakos 3:0!

• Ideye Brwon minął Holgera Badstubera, ale szybko z pomocą dotarł Rafinha.

• Mocne uderzenie Luka Milivojevicia, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Boateng zagrał nieodpowiedzialne. Niemiec stracił piłkę i tuż przed polem karnym powalił Browna!

• Costa zagrał w pole karne,a tam futbolówkę łapie Roberto.

• Co z tego, jak kilkanaście sekund później znowu Bayern naciera na bramkę rywali.

• Pierwsza próba pressingu Olympiakosu, Neuer wybił piłkę w aut.

• Na trybunach kibice Bayernu świetnie się bawią, ale nie ma co się dziwić.

• Coman! Francuz dopadł do odbitej piłki i strzelił tuż obok bramki!

• Goście zamknięci przed własnym polem karnym. Neuer mógłby iść do domu.

• Joshua Kimmich zmienia kontuzjowanego Robbena.

• Uderzenie Felipe Pardo zablokowane.

• Cały czas stroną atakującą są mistrzowie Niemiec.

• Robben sygnalizuje zmianę, kontuzja Holendra!

• Arsenal wygrywa z Dinamem 1:0. Bramkę strzelił Mesut Oezil!

• Kasami uderzył z dystansu, ale bardzo bardzo niecelnie.

• Lewandowski zagrał do Muellera, a ten z prawej strony pola karnego uderzył tuż obok prawego słupka bramki Roberto!

• Vidal starł się Kasamim, obaj piłkarze cierpią.

• Grecy bez pomysłu. Czy goście jeszcze się podniosą?

• Lewandowski! Snajper świetnie opanował piłkę, ale z 10. metra nie trafił w światło bramki!

• Olympiakos bez sytuacji bramkowej. Niepodważalna dominacja gospodarzy.

• Robben wyłożył Muellerowi piłkę, jak na tacy, aten z kilku metrów dopełnił formalności!

• GOOOOOLLLL!!! 3:0! THOMAS MUELLER!

• Kingsley Coman uderzał w stronę bramki rywali, piłkę po drodze przejął "Lewy" i z ok. 10. metra trafił na 2:0!

• GOOOOLLL!!! ROBERT LEWANDOWSKIIIIIIIIIIIIIII!!!

• Ogromna przewaga w posiadaniu piłki zawodników z Monachium. (78%-22%)

• "Lewy" niewidoczny.

• Słabo wykonany stały fragment gry

• Thomas Mueller pokazał się z dobrej strony. Niemiec przedzierał się na linii szesnastego metra i uderzył na bramkę, futbolówka odbiła się od jednego z rywali i będzie korner.

• Neuer pewnie interweniuje poza polem karnym.

• Jerome Boateng huknął z dystansu, Roberto wypluł piłkę, a do futbolówki dopadł Costa i wpakował ją do siatki!

• GOOOOOLLLL!!! DOUGLAS COSTA!!!

• Omar Elabdellaoui ładnie podłączył się prawą stroną, zagrał na szesnasty metr do Seby, ale ten złym przyjęciem zaprzepaścił dobra okazję!

• Brown Ideye strzelał na bramkę Manuela Neuera, ale bardzo niecelnie.

• Robben do Roberta Lewandowskiego, ale Polak na spalonym. To nie żart, to było celowe zagranie!

• Robben stracił piłkę i od bramki rozpocznie Roiberto.

• Długa piłka Arturo Vidala do Arjena Robbena, ale jeden z defensorów przyjezdnych wybija futbolówkę.

• Szwed gwiżdże po raz pierwszy, gramy!

• Bayern dziś w jednolitych czerwonych strojach, goście w niebieskich kompletach.

• Za nami hymn Ligi MISTRZÓW. Czy kiedyś doczekamy się fazy grupowej na polskich boiskach?!!

• Jonas Eriksson wyprowadza obie jedenastki!

• Rezerwowi Olympiakosu: Kapíno, Maniátis, Salino, Fortoúnis, Alejandro Domínguez, Finnbogason, Hernâni.

• Powoli na murawie zaczynają pojawiać się piłkarze, którzy zaczynają rozgrzewkę.

• Tak prezentuje się ławka rezerwowych gospodarzy:

• Zakończyły się już dwa spotkania. BATE Borysów zremisowało 1:1 z Bayerem Leverkusen, a Zenit Sankt Petersburg pokonał Valencię 2:0.

• Znamy wyjściowy skład Bawarczyków!

• Przed Allianz Areną tworzą się kolejki.

• Tak przedstawia się zestaw dzisiejszych gier. Dwa spotkania rozpoczęły się o godz. 18.

• W drugim spotkaniu grupy E, Arsenal na Emirates podejmie Dinamo Zagrzeb.

• Aż pięciu zawodników mistrza Niemiec znalazło się w gronie piłkarzy nominowanych do drużyny roku UEFA 2015!

• Witamy serdecznie we wtorkowy wieczór! O 20:45 rozpocznie się jedno z ciekawszych spotkań 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bayern Monachium zmierzy się na Allianz Arena z Olympiakosem Pireus!

• Bayern - Olympiakos LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy obie ekipy pozbawią złudzeń "Kanonierów"?

W jednym z ciekawszych spotkań piątej kolejki Champions League, Bayern Monachium zmierzy się z Olympiakosem Pireus. Jeżeli na Allianz Arenie padnie remis, wówczas Arsenal Londyn oraz Dinamo Zagrzeb mogą zapomnieć o awansie do kolejnej fazy rozgrywek. Czy taki scenariusz jest realny?