Benfica Lizbona

0

Chelsea Londyn

1

• Cieszą się angielscy kibice,ale ciekawie zapowiada się spotkanie rewanżowe na Stanford Bridge. Benfika zagrała bardzo dobra druga połowę, ale to The Blues trafili do siatki Artura po asyście Torresa. Roberto Di Matteo wraca do Londynu z tarczą, tym bardziej, że wygrał w Portugalii dość eksperymentalnym składem i ustawieniem. Zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO i życzę miłego wieczoru. Tomasz Kozimala

• Koniec spotkania!

• Ostania minuta spotkania. Kibice powoli opuszczają stadion

• Rodrigo! Źle sobie jednak przyjął piłkę i ta mu odskoczyła, a zaraz potem znalazła się w rękach golkipera gości

• Tymczasem Real prowadzi w Nikozji już 3:0. Druga bramka Benzemy

• Aż 5. minut dolicza włoski arbiter do regulaminowego czasu gry!

• Końcówka spotkania, Benfika atakuje, ale bezskutecznie. Jardel ma kontuzję mięśnia, a Jorge Jesus nie może już dokonać zmiany. Byc może gospodarze zakończą to spotkanie w "10"

• Real prowadzi już 2:0 z Apoelem

• Mata chciał przerzucić Artura, ale również spudłował

• Nolito! Minimalnie uderzył nad poprzeczką Cecha!

• W Chelsea Sturridge zastępuje Kalou

• W drużynie gospodarzy Nolito zastępuje Garcię

• Farreira schodzi z placu gry z powodu urazu, zastępuje go Bosingwa

• Tymczasem Real również wygrywa 1:0 z APOELEM w Nikozji

• Na murawie leży Pereira

• Garcia ukarany żółtą kartką

• Atakuje Banfika, a bramkę strzela Chelsea. Futbol jest nieobliczalny...

• GOOOOOOOOOOOOL!!!! Torres wspaniale ograł stopera Benfiki z prawej strony i Kalou z łatwością pakuje piłkę do siatki Artura!!!

• Terry wspaniale interweniuje i gdyby nie on do sytuacji sam na sam z Cechem doszedłby Oscar Cardozo!

• ...oraz Rodrigo za Cesara

• Dwie zmiana Benfiki: Matić za Aimara....

• Zmiana w ekipie gości za Meirelesa wchodzi Lampard!

• Żółty kartonik dla Luisao

• Wspaniała i interwencja Cecha po strzale głową Jardela!!!

• Kłopoty pod własną bramką mają gracze The Blues i seria rzutów rożnych dla gospodarzy!

• Słabo wykonany ten rzut wolny, jednak piłka pod nogami stoperów Benfiki i Witsel po rykoszecie strzela nad bramką Cecha. Niewiele brakowało!

• Stały fragment gry dla gospodarzy. Paulo Ferreira faulował na 40. metrze gracza Benfiki

• Wcześniej jednak jak pokazują powtórki ręką w swoim polu karnym zagrywał Terry

• Błąd obrońców Benfiki!!! Mata jednak po ograniu golkipera gospodarzy trafia w słupek!!!

• Lewa noga Bruno Cesar! Niedokładnie jednak i nad bramka Cecha

• Pereira dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale niecelnie i piłkę z łatwością złapał Artur

• Benfika zamknęła teraz Chelsea na ich połowie i stara się strzelić bramkę

• Cardozo! Uderzył niemal z miejsca. Fantastycznie interweniuje Cech i wynik nie uległ zmianie

• Maxi Pereira szarpie z prawej strony, ale nie dał się oszukać Ashley Cole

• Próba Kalou. Po wrzutce Torresa uderzył nad bramką Artuta

• Ok. 30. metrów do bramki Artura po faulu gracza gospodarzy, ale David Luiz uderza w mur Benfiki!

• Bruno Cesar strzelał zza pola karnego! Z łatwością broni Cech. Ale to juz ostatni dzwonek dla The Blues, bo Benfika rozkręciła się i bardzo dobrze gra pod bramką Cecha

• Gaitan świetnie sobie radzi ze stoperami Chelsea. Najpierw wywalczył rzut rożny, później strzelał na bramkę Cecha, ale ten świetnie broni

• Piłkę broni David Luiz!!! niesamowita sytuacja, po dalekim wyrzucie z autu w pole karne do piłki dopada Cardozo, ale z linii bramkowej broni Luiz!!!

• Brzydki faul Davida Luiza i ok. 35 metrów do bramki Cecha, jednak niecelne dośrodkowanie i aut dla Benfiki

• Wracamy na Estadio Da Luz. Drugą połowę rozpoczęli gospodarze!

• Wyrównane spotkanie na Estadio Da Luz. Miejmy nadzieję na więcej emocji i przede wszystkim na bramki w drugiej połowie. Gospodarze meczu nieźle sobie radzą z atakami Chelsea i sami potrafią stworzyć groźne sytuacje pod bramką Chelsea, ale Anglicy są nieobliczalni, więc czeka nas wiele emocji!

• Włoski arbiter kończy pierwszą połowę! Nie było zagrożenia Benfiki pod bramką Cecha, a ja zapraszam serdecznie na druga odsłonę meczu!

• Kalou faulował blisko własnej bramki Bruno Cesara i będzie niebezpiecznie pod bramką The Blues!

• Maxi Pereira wpadł w pole karne Chelsea, ale wspaniale interweniuje David Luiz! Korner dla gospodarzy

• Oscara Cardozo! Strzał głową po dośrodkowaniu zza pola karnego wylądował jednak nad poprzeczką Cecha!

• Chelsea ma rzut rożny, ale słabo wykonany i piłkę mają gracze Jesusa

• Kartka dla gracza Benfiki. Ukarany Cesar

• Rzut wolny dla The Blues.Niebezpiecznie pod bramka Artura

• Torres! Świetnie przyjął piłkę, ale strzelił fatalnie nad poprzeczką gospodarzy!

• Coraz śmielej sobie poczynają sobie gracze Jorge Jesusa, brakuje dokładności i skuteczności w zagraniach

• Cardozo!! Mogło być 1:0. Zagranie ze środka pola nad głowami obrońców Chelsea, ale Paragwajczyk strzela minimalnie obok słupka Cecha!!

• Żółta kartka dla Meirelesa za faul taktyczny w środku pola

• Rozkręcił nam się ten mecz. Futbolówka wędruje z bramki do bramki. Jednak ani jedna druzyna ani druga nie potrafi póki co oddać strzału w światło bramki przeciwnika

• Zawodzący w Londynie Torres stara się aktywnie dogrywać piłkę do kolegów w polu karnym. Jednak póki co świetna gra obrońców gospodarzy

• The Blues mają kłopoty z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• Ręka Kalou i niedaleko do bramki Cecha. Dośrodkowanie w pole karne Chelsea, ale nikt z zawodników Benfiki nie doszedł do futbolówki

• Cardozo do Cesar'a, ten jednak nie dobiegł do piłki

• Pierwsza akcja Kalou, ale stracił piłkę i ta wędruje pod nogi obrońców gospodarzy

• Rozpoczęli goście!

• Hymn Ligi Mistrzów już za nami i za moment zaczynamy!

• Zawodnicy The Blues oraz Orłów z Lizbony już na murawie. Pierwszy gwizdek włoskiego arbitra za niespełna 5. minut!

• Już za niespełna 10. minut będziemy świadkami spektaklu na Estadio Da Luz w stolicy Portugalii. Dla gospodarzy przejście do kolejnej rundy będzie sporym sukcesem, gdyż po raz ostatni zawodnicy tego zespołu w fazie pucharowej grali w sezonie 2005/2006.

• Dziś szkoleniowiec portugalskiej drużyny nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Ezequiela Garaya i napastnika Yannicka Djalo. Natomiast w ekipie Roberto Di Matteo zabraknie Ivanovicia- strzelca decydującej bramki z Napoli

• W tegorocznej rywalizacji Champions League The Blues nie wygrali jeszcze ani razu na wyjeździe. Z kolei ekipa Jorge Jesusa nie kapitulowała na swoim obiekcie w czasie dotychczasowych rozgrywek. Zatem czy dziś Londyńczycy odczarują portugalską twierdzę, czy też Benfica podtrzyma dobrą passę?

• Zapraszam jednocześnie do typowania wyników tego meczu i życzę podczas tego wieczoru wiele emocji!

• Witam Państwa serdecznie z relacji LIVE meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów. Dziś na Estadio Da Luz miejscowa Benfica Lizbona podejmie Chelsea London. Na śledzenie relacji minuta po minucie zaprasza Tomasz Kozimala