Borussia Moenchengladbach 4 - 2 Sevilla FC

Borussia Moenchengladbach

4

Sevilla FC

2

• Sevilla pogrzebała swoje szanse na dalszą grę w Lidze Mistrzów. To tyle. Dziękujemy za uwagę! DOBRANOC!

• Arbiter kończy ten szalony mecz! Borussia była dziś zespołem lepszym i zasłużenie wygrała. Byliśmy świadkami kapitalnego widowiska!

• GOOOL!! BANEGA pewnie z 11. metra!

• Krychowiak wywalczył rzut karny. Kapitalna akcja Polaka!

• Korb również ukarany kartką.

• Bardzo szybkie tempo ostatnich minut. Czy to nie koniec strzelania na Borussia Park?

• Nico Elvedi zmienia Johnsona.

• Drmić ostro potraktował Krychowiaka! Żółta kartka dla Szwajcara.

• Mariano zmienia Coke.

• Niemiec kapitalnie przymierzył z dystansu po ziemi. Rico bez szans!

• GOOOOL! LARS STINDL!

• Llorente wypatrzył Vitolo, a Hiszpan muśnięciem piłki ogrywa Sommera!

• GOOOOL! VITOLO!

• Roszada w drużynie gospodarzy. Za Dahouda pojawi się Marvin Schulz.

• Raffael przejmuje piłkę od Stindla i bez problemów pokonuje Rico. Goście na łopatkach!

• GOOOOL! RAFFAEL!

• Pierwsza próba Llorente, ale strzał Hiszpana broni Sommer.

• Fernando Llorente melduje się w miejsce Gameiro.

• Juve nadal prowadzi 1:0 z City.

• Rico zatrzymuje Raffaela! Brazylijczyk przedarł się przez blok obronny gości, ale nie potrafił pokonać golkipera rywali!

• Korner dla przyjezdnych, ale Andaluzyjczycy nie mają pomysłu na sforsowanie bloku obronnego gospodarzy.

• Johnson trafił w samo okienko bramki Sevilli! Ależ bramka!

• GOOOOL! FABIAN JOHNSON!!!

• Gamiero z ostrego kąta próbował zaskoczyć Sommera, ale bez skutku!

• Krohn-Dehli zmienia N'Zoziego.

• Konoplyanka zagrał prostopadle przed bramkę rywali, a tam Gameiro minął się minimalnie z piłką!

• Mecz na Borussia Park może się podobać. Obydwa zespoły starają się atakować.

• Akcja za akcję. Najpierw Gameiro został zablokowany, a po drugiej stronie Dahoud uderzył wysoko nad bramką.

• Zagranie w pole karne do Gameiro, ale piłka do Francuza nie dociera.

• Xhaka uderzył bardzo mocno z za pola karnego, a Rico z trudem broni bombę!

• Kilka dośrodkowań przyjezdnych, ale nic z tego nie wynika.

• Banega zacentrował w pole karne. Tam najwyżej wyskoczył Krychowiak. Polak uprzedził Sommera, ale piłka przeleciała nad bramką!

• Mahmoud Dahoud faulował przeciwnika przed własnym polem karnym. Pierwsza kartka dla gospodarzy.

• Michael Krohn-Dehli podał do Banegi. Zawodnik Sevilli uderzył z szesnastego metra prosto w bramkarza rywali.

• Oba zespoły przystąpiły do drugiej części bez zmian.

• Oscar Wendt uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Arbiter kończy pierwszą odsłonę! Do przerwy: Borussia M.-Sevilla 1:0!

• M'Gladbach finalizuje akcję strzałem, ale bardzo niecelnym.

• Podopieczni Unaia Emery'ego zmusili Borussię do gry defensywnej. Czy goście zdołają wyrównać stan rywalizacji?

• Gospodarze zamknięci we własnym polu karnym, ale centry przyjezdnych nie są zbyt dokładne.

• Vitolo zablokowany, będzie korner.

• Kevin Gameiro zagrywa w pole karne, ale wprost w Sommera.

• Coke finalizował bardzo składną akcję Sevilli, ale zrobił to fatalnie. Piłka minęła o grube metry bramkę rywali.

• Goście dopuszczają do dużej liczby strzałów Borussii.

• W równolegle rozgrywanym meczu grupy D, Juventus prowadzi 1:0 z Manchesterem City.

• Ever Banega przekroczył przepisy,a arbiter każe zawodnika gości żółtym kartonikiem.

• Kolejny piłkarz M'Gladbach uderzył z za szesnastki, ale niecelnie.

• Dwa rzuty rożne przyjezdnych, jednak Sevilla nie oddała żadnego strzału.

• Konoplyanka szarżował lewą stroną i Ukrainiec wywalczył rzut rożny.

• Granit Xhaka zagrał przed bramkę rywali. Stindl wykazał się największym sprytem w polu karnym i z kilku metrów trafił na 1:0!

• GOOOOL! LARS STINDL!!!!

• Johnson zgrał piłkę do Stindla. Niemiec technicznie próbował pokonać bramkarza gości z kilkunastu metrów, ale ten broni!

• Raffael znowu strzelał. Brazylijczyk kopnął piłkę z 17. metra, ale Rico pewnie broni.

• Andreas Christensen przerwał kapitalną kontrę przyjezdnych. W przeciwnym wypadku napastnik rywali stanąłby oko w oko z Sommerem.

• Grzegorz Krychowiak powstrzymał nieprzepisowo Raffaela. Następnym razem to będzie żółta kartka.

• Raffael dogrywa do Larsa Stindla, a ten z przewrotki przeniósł piłkę nad bramką.

• Dwukrotnie z narożnika zagrywał Raffael, ale gospodarze nie zagrozili bramce Rico.

• Kolejna szansa Sevilli. Przyjezdni wymienili kilka podań w polu karnym Borussii. Ostatecznie piłka trafiła do Yevhen Konoplyanka, a Ukrainiec z kilku metrów trafia wprost w Sommera!

• Goście pakują futbolówkę do siatki, ale arbiter przerywa grę. Na pozycji spalonej jeden z Andaluzyjczyków.

• Josip Drmić zastępuje Ibrahimę Traore. Kontuzja zawodnika gospodarzy.

• Dosyć wyrównane spotkanie, czekamy na pierwszą bramkę.

• Sevilla nie zagroziła bramce Yanna Sommera.

• Goście zbliżyli się pod bramkę "Źrebaków" i wywalczyli rzut rożny.

• Napastnik Borussii wypatrzył Fabiana Johnsona, a ten huknął na bramkę rywali! Broni jednak Rico! Pierwsza bardzo dogodna sytuacja bramkowa!

• Raffael po raz drugi sprawdził Rico, tym razem z prawej strony pola karnego.

• Gospodarze wywalczyli pierwszy korner, ale nie zagrozili bramce gości po stałym fragmencie gry.

• Raffael uderzył bardzo mocno z ok. 30 metrów, broni jednak Rico.

• Przyjezdni grają w białych strojach, a Borussia w granatowych kompletach.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

• Damir Skomina wyprowadza obie jedenastki na boisko!

• Ławka rezerwowych gości: Soria, Escudero, Ferreira, Iborra, N'Zonzi, Immobile, Llorente

• ławka rezerwowych gospodarzy: Sippel, Schulz, Jantschke, Elvedi, Hazard, Drmic, Hrgot

• Oba zespoły już się rozgrzewają.

• Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania na Borussia Park.

Borussia Moenchengladbach - Sevilla LIVE! Ostatni dzwonek dla drużyny Krychowiaka

• Natomiast w zestawieniu przyjezdnych zobaczymy od pierwszej minuty reprezentanta Polski, Grzegorza Krychowiaka!

• Znamy już skład gospodarzy!

• Tak prezentuje się Borussia Park, arena dzisiejszych zawodów.

• Witamy w zimny, środowy wieczór. Miejmy nadzieję, ze mecz Borussia Moenchengladbach - Sevilla dostatecznie nas rozgrzeje! Pierwszy gwizdek arbitra za 120 minut! liczymy na dobry występ Grzegorza Krychowiaka!