West Bromwich Albion

2

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Gol strzelony przez Ideye:

• Nie możemy narzekać na to spotkanie. Cztery gole, ładne akcje podbramkowe oraz emocje do ostatniego gwizdka. To świetna zapowiedź piłkarskiej niedzieli, która przecież dopiero się zaczęła

• Koniec! Remis na Turf Moor!

• Kightly znów dośrodkował z lewej strony boiska, ale znów wybili piłkę z własnej szesnastki goście

• Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

• Ings dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy West Bromu poradzili sobie z tym zagrożeniem

• Ależ było blisko gola! Sessegnon naciskał tak mocno Keane'a, że ten zagrał piłkę pod nogi Berahino, ale jego strzał z bliskiej odległości fenomenalnie obronił Heaton!

• To mogła być bramka! Po kiepsko wykonanym rzucie rożnym przez gospodarzy West Brom wyprowadził kontrę. Morrison dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym w ostatniej chwili powstrzymany został Berahino!

• Michael Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a McAuley wybił piłkę na rzut rożny

• Żółta kartka dla Dawsona

• Powtórki pokazały, że zanim nastąpił faul po dośrodkowaniu Mee, we własnym polu karnym ręką zagrał McAuley. Burnley powinno mieć jedenastkę!

• Mee dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym gości jednego Fletchera faulował Barnes

• I ostatnia zmiana u gości. James Mirrison wchodzi za Calluma McManamana

• Jones oddał strzał z dystansu, jednak został zablokowany

• Wciąż utrzymują się przy piłce podopieczni Sama Dyche'a, jednak robiąc to tak daleko od bramki West Bromu, nie będą mogli jej zagrozić

• To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę uderzył jeden z piłkarzy Burnley, a sprzed linii bramkowej piłkę wybił Lescott!

• Nieco dłużej teraz przy piłce utrzymują się teraz gospodarze, ale nie potrafią przebić się przez defensywę West Bromu

• Lescott oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zrobił to za lekko i Heaton spokojnie złapał piłkę

• Sessegnon próbował dośrodkować z prawej strony boiska i został zablokowany przez Mee. Aut dla gości

• Saido Berahino zaatakował indywidualnie, oddał strzał z okolic szesnastego metra, a piłka dość wyraźnie minęła bramkę

• Podobna sytuacja z końcówki pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Brown Ideye poradził sobie spokojnie z obrońcami i strzałem głową pokonał bramkarza! Jak odpowiedzą gospodarze?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ideye doprowadza do wyrównania!

• Gole strzelane przez gospodarzy:

• To była naprawdę bardzo dobra pierwsza połowa! Burnley dominowało, ale kiedy wydawało się, że na przerwę zejdzie z dwubramkowym zapasem, to goście odpowiedzieli trafieniem Brunta. To gwarantuje nam ogromne emocje w drugiej połowie

• I teraz arbiter kończy pierwszą połowę!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego to właśnie Brunt poszybował najwyżej i precyzyjnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trafienie kontaktowe Chrisa Brunta!

• Trippier chciał dośrodkował z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez Brunta. Aut dla gospodarzy

• Boyd kapitalnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Danny Ings wyskoczył najwyżej i pięknym strzałem głową pokonał Bena Fostera!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Danny Ings i jest już 2:0!

• Znów dość spokojnie przy piłce utrzymują się piłkarze Burnley i robią to głównie w środkowej strefie boiska

• Tymczasem od kilku minut nad murawą unosi się coraz gęstsza mgła

• Z zawodnikiem Burnley już wszystko w porządku, możemy wracać do gry

• Marney doznał jakiegoś urazu i leży na murawie

• Trippier dośrodkował w pole karne rywala, ale zrobił to kiepsko i piłka wyszła na aut bramkowy

• Nieco spokojniejszy fragment meczu. Przy piłce są gospodarze, ale rozgrywają ją dość daleko od bramki przeciwnika

• To powinien być gol! Fletcher świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, a z bliskiej odległości głową przestrzelił Lescott!

• Ben Mee faulował na własnej połowie boiska McManamana

• Tak jest, Berahino wchodzi za Anichebe

• Szykuje nam się pierwsza zmiana w meczu. Gotowy do wejścia na boisko jest już Saido Berahino. Wynika to z urazu Victora Anichebe, który ewidentnie utyka

• Danny Ings próbował teraz zaatakować indywidualnie, ale stracił piłkę na wysokości pola karnego przeciwnika

• To powinna być druga bramka dla gospodarzy! Boyd dośrodkował z prawej strony boiska, a Marney będąc kompletnie niepilnowanym w szesnastce, wyraźnie przestrzelił!

• Arfield zagrał piłkę w pole karne, Ings zgrał futbolówkę do środka, a tam Barnes uprzedził obrońcę i pokonał goalkeepera West Bromu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ashley Barnes i jest 1:0 dla Burnley!

• Scott Arfield! Potężny strzał sprzed pola karnego, Foster paruje piłkę na poprzeczkę!

• Długie zagranie od Fostera do Anichebe, jednak ten był na pozycji spalonej

• Darren Fletcher, który został ściągnięty do West Bromu z Manchesteru United, nie dość że dziś debiutuje w nowym klubie, to robi to jeszcze w roli kapitana

• I już mamy pierwszy strzał na bramkę. Ings przymierzył sprzed pola karnego, ale przestrzelił

• Zaczynamy relację live ze spotkania Burnley - West Bromwich Albion. Właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek!