Bytovia Bytów

3

Dolcan Ząbki

2

• Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)

• Drutex-Bytovia zasłużenie dziś wygrała to spotkanie. W zespole widać nową jakość. Drużyna wygrała pierwszy mecz tej wiosny w wielkim stylu strzelając aż trzy bramki. Dziękuję za uwagę.

• Sędzia kończy mecz.

• Faulowany Formela. Kibice domagają się żółtej kartki dla zawodnika przyjezdnych.

• Cudem broni Laskowski po dośrodkowaniu gości z rzutu rożnego.

• Oba zespoły na połowie Bytovii. Goście w ataku.

• Sędzia główny doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Od bramki zaczyna Laskowski.

• Klepczarek uderza z dystansu, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

• jeszcze trzy minuty do końca regulaminowego czasu gry. Drutex-Bytovia broni się na własnej połowie.

• Niesamowite emocje na stadionie miejskim w Bytowie. Dolcan Ząbki przegrywa 3:2 z Bytovią Bytów. Przyjezdnym wyraźnie się śpieszy.

• Trzecia zmiana w zespole gości. Bartlewski zastąpił Bajdura.

• Druga zmiana w zespole gości. Tarnowski zastąpił Świerblewskiego.

• Surdykowski strzelił na 3:2. Bytovia prowadzi na własnym boisku!

• Piłkę na wapnie położył Janusz Surdykowski.

• Ukarany Leszczyński. rzut karny dla Bytovii.

• Formela wyrównuje na 2:2.

• Zmiana w drużynie gości. Osoliński zastąpił Grzegorza Piesio.

• Maciej Szewczyk ukarany żółtą kartką.

• Janusz Surdykowski za słabo podał do Bąka przed bramką przyjezdnych. piłkę wybili obrońcy.

• Wyróżniający się Artur Formela i Paweł Buzała, którzy składną akcją próbowali zaskoczyć Leszczyńskiego. Ten jednak pewnie broni.

• Coraz więcej nerwów w grze. Doszło do przepychanki wśród zawodników. Sędzia stara się studzić emocje.

• Kryszak zastąpił kulejącego Piątka.

• Bąk próbował wykorzystać dośrodkowanie, ale nieskutecznie. Piłka przeleciała obok słupka bramki Leszczyńskiego.

• Piesio ukarany żółtą kartką.

• Samotny rajd Janusza Surdykowskiego przy linii bocznej, ale akcja została przerwana.

• Bytovia wciąż walczy o piłkę. Gra prowadzona jest na połowie gospodarzy.

• Trener Kafarski stawia na atak.

• Buzała zastąpił Jasińskiego.

• Formela zastąpił Bajićia

• Szykują się zmiany w Bytovii. Do wejścia na plac gry gotowy Formela i Buzała.

• Dolcan coraz pewniej atakuje i coraz dłużej utrzymuje się przy piłce. Drutex-Bytovia zepchnięta do obrony.

• Sędzia odgwizduje każde, nawet najmniejsze przewinienie miejscowych. Kibice gospodarzy są niezadowoleni z takiego zachowania arbitra.

• Drutex-Bytovia musi szybko zacząć odrabiać straty, by nie przegrać tego spotkania.

• Faulowany Szewczyk podczas kontry.

• Mandrysz ukarany żółtą kartką.

• Tomasz Laskowski był bezradny. Bytovia przegrywa na własnym boisku 1:2.

• Szymon Matuszek wyprowadza zespół na prowadzenie po rzucie rożnym.

• Główkuje Janusz Surdykowski, ale wprost w ręce bramkarza przyjezdnych.

• Rzut rożny dla Bytovii. Dośrodkuje Mąka.

• Z autu Jasiński.

• Kibice domagają się czerwonej kartki dla któregoś z zawodników gości, by uspokoić grę.

• Michał Jakóbowski uderzony w twarz. Goście dziś dużo faulują.

• Przy własnej bramce faulowany Jasiński. Potrzebna interwencja medyków.

• Kolejny rzut rożny dla Bytovii. Zbyt krótkie zagranie Mąki, a przyjezdni oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Druga część meczu bez zmian w obu składach.

• Rzut rożny dla Bytovii. Piłkę w pole karne wrzucał Mąka, ale zagrożenie zostało oddalone.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę. Przy piłce Bytovia.

• Piłkarze ponownie wybiegają na boisko. Za chwilę rozpocznie się druga część tego emocjonującego pojedynku.

• Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1 Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1 Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1 Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1

• Sędzia kończy pierwszą część meczu. Gra jest raczej wyrównana, choć na początku spotkania zdecydowanie dominowała na boisku Bytovia.

• Bytovia głośno dopingowana przez grupę ok. 50 kibiców. Sędzia dolicza minutę.

• Przy piłce wciąż miejscowi.

• Bytovia próbuje sforsować obronę gości. Gra toczy się na połowie Dolcan Ząbki.

• Ukarany Grzelak, który faulował Mandrysza.

• W Bytowie wciąż 1:1. Gra toczy się w środku pola.

• Zamieszanie pod bramką przyjezdnych. Swoje umiejętności strzeleckie próbował potwierdzić Surdykowski, ale wprost w ręce Leszczyńskiego.

• Mariusz Kryszak, Michał Pietroń Paweł Buzała oddelegowani przez trenera Kafarskiego do rozgrzewki.

• O włos od straty bramki przez Bytovię. Kolejną skuteczną interwencję zaliczył Tomasz laskowski.

• Rzut rożny dla gości. Piłkę w pole karne Bytovii wrzucił Piesio.

• Walka o futbolówkę na połowie Drutex-Bytovii. Do końca pierwszej części spotkania pozostało 10 minut.

• Goście przejęli piłkę i wyprowadzili kontratak, ale piłkę na aut wybił Krzysztof Bąk.

• Rzut wolny dla Bytovii. Z połowy boiska dośrodkowuje Mąka, ale niedokładnie. Piłka poza boiskiem.

• Bytovia odzyskuje piłkę. Gra toczy się na połowie przyjezdnych.

• Atakuje Dolcan.

• Na listę strzelców wpisał się ex bytowianin Daniel Gołębiewski. W Bytowie remis 1:1.

• Piłkę do bramki Laskowskiego po zamieszaniu przed bramką wbija Gołębiewski.

• Piłka odbija się od muru.

• Rzut wolny w pobliżu pola karnego Bytovii. Do uderzenia przygotowuje się Łuszkiewicz.

• Na bramkę Leszczyńskiego uderzał Szewczyk, ale piłka wysoko nad poprzeczką bramki przyjezdnych.

• Ukarany Długołęcki za faul na Michale Jakóbowskim.

• Piłkarze Drutex-Bytovii przełamią złą passę? Wyraźnie widać, że w zawodników Tomasza Kafarskiego wstąpiły nowe siły.

• Ukarany Adrian Łuszkiewicz.

• Po 610 minutach gry Drutex-Bytovii udało się zdobyć upragnioną bramkę.

• Eksplozja radości na trybunach zespołu gospodarzy. To pierwszy gol czarno-biało-czerwonych tej wiosny.

• GOOOOL w Bytowie. Strzela Jakóbowski.

• Dolcan się broni. Bytovia szuka swojej szansy na zdobycie bramki.

• Nieporozumienie na linii Jakóbowski - Mąka. Piłkę tuż przed bramką Leszczyńskiego przejmuja obrońcy przyjezdnych.

• Gra toczy się w środku boiska.

• Mąka zderzył się z Świerblewskim. Zaczynają goście, ale uderzenie było zbyt mocne. Piłka daleko od bramki. Zaczyna Laskowski.

• Gospodarze odzyskali piłkę i ruszyli do ataku. Mąka ponownie mógł zdobyć bramkę, ale Leszczyński okazał się skuteczniejszy.

• Dolcan odpowiedział szybką kontrą. Z dystansu uderzał Gołębiewski, ale tuż nad poprzeczką bramki Laskowskiego.

• Janusz Surdykowski niedokładnym strzałem z dystansu próbował zaskoczyć golkipera przyjezdnych, ale piłka przelatuje tuż obok słupka.

• Z rzutu wolnego przy linii bocznej boiska grę wznawia Grzelak, ale obrońcy Bytovii oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

• Gospodarze atakują. Jakóbowski dośrodkował do Mąki, ale ten doszedł do piłki zbyt późno. Leszczyński był szybszy.

• Przy piłce gospodarze. Przyjezdni starają się raczej zaskoczyć przeciwników.

• W Bytowie wciąż bez goli.

• Kontra miejscowych. Próbował dośrodkowywać Mąka, ale piłka wybita na rzut rożny.

• Bardzo dobra interwencja Tomasza Laskowskiego po wrzutce z autu w pobliżu bramki gospodarzy. Ponownie strzela Piesio, ale tuż nad poprzeczką.

• Po szybkiej kontrze gości w boczną siatkę bramki Tomasza Laskowskiego uderza Grzegorz Piesio.

• Bytovia gorąco dopingowana przez grupę ok. 500 kibiców od początku meczu.

• Miejscowi byli blisko by zdobyć pierwszą bramkę tej wiosny. Piłkę po zamieszaniu we własnym polu karnym łapie Rafał Leszczyński.

• Jakóbowski próbował dośrodkować, ale goście wybili na rzut rożny.

• W odróżnieniu od ostatniego spotkania w Bytowie zespół miejscowych gra zdecydowanie lepiej. Wyraźnie widać, że zespół Tomasza Kafarskiego ma pomysł na grę w dzisiejszym spotkaniu.

• Gra toczy się na połowie zespołu przyjezdnych. Bytovia w natarciu.

• Mecz właśnie się rozpoczął. Gospodarze w czarnych strojach. Zespół gości w strojach czerwonych.

• Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki

• Piłkarze gotowi do wyjścia na boisko. Spiker przedstawia kibicom składy obu zespołów.

• Kiedyś zła passa musi się skończyć - komentuje przed meczem z Dolcanem Ząbki prezes Drutex-Bytovii Janusz Wiczkowski, który przekonuje, że dzisiejszy mecz musi być tym "na przełamanie".

• Trwa rozgrzewka obu zespołów. W Bytowie pochmurno, ale chwilami słonecznie. Spotkanie rozpocznie się za kwadrans.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - DOLCAN ZĄBKI

Wisła Płock - Dolcan Ząbki

Na inaugurację 26. kolejki 1. ligi Bytovia Bytów zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Gospodarze spotkania nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, jeśli chcą utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Kafarskiego zajmują piętnastą pozycję, a do bezpiecznego Chrobrego tracą cztery "oczka".

Do Bytowa przyjedzie Dolcan, który w tym sezonie nie ma szans walczyć o najwyższe cele. Ząbczanie plasują się na siódmej lokacie, do Ekstraklasy raczej już nie awansują, a i widmo spadku nie zagląda im w oczy.

Przed tygodniem obie drużyny zgodnie zanotowały bezbramkowe remisy - Bytovia z GKS-em Katowice, a Dolcan z Wigrami.