• KONIEC! Bytovia Bytów wygrywa z Miedzią Legnica 2:1!

• Miedzierski uderzał głową, ale trafił prosto w rękawice Oszmańca.

• Surdykowski pudłuje strzał oddany zza pola karnego.

• Sędzia doliczył cztery minuty na regulaminowego czasu gry.

• Z rzutu rożnego dośrodkowuje Kakoko, defensorzy Bytovii bez problemu radzą sobie w wybiciem piłki.

• Miedzi trudno będzie o zwycięstwo. Nie dość, że potrzebują co najmniej dwóch goli, to jeszcze będą kończyli w dziesiątkę.

• Grzegorz Bartczak ukarany drugą żółtą i jednocześnie czerwoną kartką.

• Zmiana w Miedzi, Midzierski zastąpi Tanżyne.

• W tym spotkaniu jeszcze nic nie jest przesądzone! Miedź ma do końca meczu nieco ponad kwadrans na to, by doprowadzić do wyrównania.

• Goooooool!! Wojciech Łobodziński!!!

• Rzut karny dla Miedzi!!

• Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

• Jakóbowski strzela trzeciego gola dla Bytovii, ale sędzia dopatruje się spalonego i nie uznaje go!

• Bartoszewicz zdecydował się na oddanie strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• Daniel Mąka ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Bytovii, Krzysztof Bąk zastąpi Wilczyńskiego.

• Kolejna zmiana w Miedzi, Kakoko wejdzie za Keaona Daniela.

• Kolejna świetna akcja Surdykowskiego mogła zakończyć się golem, jednak Andrzej Bledzewski tym razem stanął na wysokości zadania.

• Zmiana w Miedzi, Szymański zastąpi Feruge.

• Gooooool! Janusz Surdykowski!!!!

• Mamy drugą zmianę w Bytovii, Mandrysz zastąpi Kryszaka.

• Goście próbują doprowadzić chociażby do wyrównania na każdy sposób. Przed chwilą niezłą wrzutką popisał się Keon Daniel, ale piłkę wyłapał golkiper Bytovii.

• Wojciech Łobodziński ukarany żółtą kartką.

• Radosław Bartoszewicz ukarany żółtą kartką.

• Strzał Kryszaka sprzed pola karnego, piłka trafia jednak prosto w ręce Bledzewskiego.

• Miedź ruszyła do ataku, najpierw Mateusza Oszmańca próbował pokonać Cierpka, który nieznacznie się pomylił, a następnie Łobodziński, ten z kolei uderzał ponad poprzeczkę.

• Łukasz Wróbel nie pomylił się i pewnie pokonał Andrzeja Bledzewskiego.

• Gooooool!!! Łukasz Wróbel!!!!

• Mamy rzut karny dla Bytovii po faulu Bartczaka!

• . Grzegorz Bartczak ukarany żółtą kartką.

• Ciekawa akcja gości, Łobodziński zagrał w kierunku Szczepaniaka, a ten dosłownie "wszedł" z piłką w pole karne, jednak trafił prosto w bramkarza.

• Dobra interwencja Bledzewskiego po dośrodkowaniu Bytovii.

• Wracamy po krótkiej przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bytovia bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

• Marcin Kikut ukarany żółtą kartką.

• Sędzia o minutę przedłużył pierwszą połowę.

• Kontuzjowany Marko Bajić nie może kontynuować gry. Zastąpi go Michał Pietroń.

• Niezłe dośrodkowanie Bartczaka, ale bardzo niecelnie głową uderzał Łobodziński.

• Miedź bardzo dobrze wygląda dziś w defensywie. Piłkarze Bytovii nie potrafią nawet zagrozić bramce przyjezdnych od kilku minut.

• Baijć ucierpiał w starciu z rywalem i będzie opatrywany.

• Strzał Cierpki zza pola karnego, Oszmaniec niepewnie, ale w końcu broni.

• Jasina skutecznie zablokował dośrodkowanie Kikuta.

• Na boisku zarysowuje się nam coraz bardziej wyraźna przewaga Miedzi, jednak goście nie potrafią jak na razie przekuć tej przewagi na gola.

• Po faulu na Łobodzińskim mieliśmy rzut wolny dla Miedzi, piłkę zagrywał Keon Daniel , ale obrońcy rywala poradzili sobie w tej sytuacji.

• Chris Jastrzębski ukarany żółtą kartką.

• To mogła być niezła szansa Bytovii, ale Jakóbowski w ostatecznej fazie rozegrania akcji źle zagrał do jednego ze swoich partnerów.

• Strzał Łobodzińskiego z dystansu tylko mija bramkę Oszmańca.

• Ależ szansa Bytovii! Lafrance niefortunnie stracił piłkę, w mig przejął ją Surdykowski, popędził na bramkę Miedzi i w sytuacji sam na sam z Bledzewskim nie zdołał pokonać golkipera gości.

• Kolejny rzut rożny dla Miedzi nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Strzał Woźniczki został zablokowany przez bytowskich defensorów.

• Piłka odbiła się po rykoszecie, uderzał ją Kamil Juraszek, ale nie zaskoczył w żaden sposób golkipera Miedzi.

• Adrian Woźniczka ukarany żółtą kartką.

• Uderzenie Kamila Juraszka z ostrego kąta, pewnie broni Bledzewski.

• Szansa Miedzi! Keon Daniel dośrodkowywał w pole karne Bytovii, Oszmaniec piąstkował futbolówkę, w całej tej sytuacji jeszcze Łobodziński próbował uderzać przewrotką, ale trafił obok słupka.

• Łobodziński wywalczył rzut wolny dla Miedzi.

• Dużo fauli jak na początek spotkania. Przed momentem w środku pola nieprzepisowo zatrzymany był Jastrzembski.

• Obecnie na placu gry lepiej prezentują się legniczanie, którzy nie mają większych problemów by zamknąć swoich rywali na ich własnej połowie.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu wykonała Miedź, jednak goście nie popisali się skutecznością i nawet nie zagrozili bramce Bytovii.

• Wróbel sfaulował Ferugę, rzut wolny dla Miedzi.

• Świetne, mocne uderzenie Wilczyńskiego z dystansu obronił Bledzewski popisując się kapitalną interwencją.

• Bartczak faulował rywala, gospodarze mieli rzut wolny, ale zupełnie pogubili się przy próbie egzekwowania tego stałego fragmentu gry.

• Bardzo spokojny początek spotkania w Bytowie. Jak na razie częściej przy piłce utrzymują się goście z Legnicy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Miedzi: A.Ptak, I.Brożyna, Y.Kakako, D.Lenkiewicz, T.Miedzierski, P.Szymański, P.Wichłacz.

• Rezerwowi Bytovii: T.Laskowski,K.Bąk, M.Pietroń, P.Kuklis, A.Wojach, R.Mandrysz, D.Gołębiewski.

• Z kolei Bytovia radzi sobie nieznacznie lepiej od swoich dzisiejszych rywali, bowiem plasuje się na 13. pozycji z dorobkiem "oczek".

• Po fatalnym początku sezonu piłkarze Miedzi z pewnością są głodni sukcesu i zagrają dziś o pełną pulę. Drużyna, która przed rozpoczęciem sezonu była wymieniana w gronie faworytów do awansu do Ekstraklasy, radzi sobie aktualnie poniżej oczekiwań i jesienią wywalczyła 12 punków , co daje jej dopiero 16. miejsce.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bytovia - Miedź LIVE! Bytowianie pójdą za ciosem?

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki 1. ligi, w którym Bytovia Bytów zagra z Miedzią Legnica.