0

Olimpia Grudziądz

3

• Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:3 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:3 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:3

• Sędzia główny kończy spotkanie w Bytowie. To już piąty mecz zespołu beniaminka I ligi bez gola. To jednocześnie 11 porażka czarno-biało-czerwonych w I lidze. Drutex-Bytovia pozostaje w kryzysie, bo wygląda na to, że zmiana trenera nic nie dała.

• Drutex-Bytovia próbuje atakować, ale próby kończą się przed polem karnym przeciwników.

• Kibice Bytovii już zaczynają opuszczać stadion.

• Sędzia główny doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Przy piłce Olimpia. Bytovia pozostaje bezradna.

• Głośny doping kibiców obu zespołów. W Bytowie 0:3 dla Olimpii Grudziądz.

• Piłkarze Drutex-Bytovii chociaż biegają po boisku, to daje się odnieść wrażenie, że czekają już tylko końca meczu. Olimpia wciąż szuka okazji do podwyższenia prowadzenia.

• Na murawie leży Łabędzki, który potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Zmiana w Olimpii Grudziądz. Smoliński wchodzi za Aleksandra.

• Nowy trener Drutex-Bytovii wyraźnie zaniepokojony przy linii bocznej tym, co dzieje się na boisku.

• Czy piłkarzom beniaminka z Bytowa uda się zaliczyć honorowe trafienie? Póki co nic na to nie wskazuje. Warunki gry dyktują przyjezdni.

• Olimpia w ataku. Uderza Popović, ale piłka przeleciała tuż obok bramki Drutex-Bytovii. Mogło być już 0:4.

• W Bytowie nadal 0:3.

• Bytovia wciąż ogrywana przez przyjezdnych. Zespół gości kontroluje przebieg spotkania.

• Kamil Kurowski zastąpi Adama Banasiaka.

• Zmiana w Bytovii. Chojnacki zastępuje Bazułę.

• Drutex-Bytovia bezradna. Wydaje się, że zespół nie ma pomysłu na grę w dzisiejszym meczu.

• Zmiana w zespole przyjezdnych. Kaczmarek zastąpił Szczota.

• Na bramkę przyjezdnych uderza Szewczyk, ale piłka trafia w poprzeczkę.

• Banasiak znalazł się sam na sam z Pawłowskim i oddał techniczny strzał. Piłka odbiła się jeszcze od lewego słupka wpadła do siatki

• Olimpia Grudziądz prowadzi już 0:3. Strzela Banasiak.

• Kolejna zmiana w Bytovii. Formela zastąpi Pietronia.

• Zmiana w Drutex-Bytovii. Mąka wchodzi za Jasińskiego.

• Wyraźnie niezadowolenie kibiców Drutex-Bytovii z gry zespołu gospodarzy.

• Szykują się zmiany w Drutex-Bytovii. Trener Tomasz Kafarski wyraźnie zdenerwowany przy linii bocznej boiska.

• Piłka trafia w mur ustawiony z piłkarzy Bytovii. Wznawia Wojciech Pawłowski spod własnej bramki.

• Rzut wolny dla Olimpii Grudziądz.

• Bytovia nie odpuszcza. Piłkarze pomimo straty dwóch bramek dzielnie walczą o piłkę, przy której nie utrzymują się zbyt długo.

• Kilka świetnych podań grudziądzan, pierwszy strzał Popovica obronił Pawłowski, ale przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia

• Olimpia Grudziądz strzela drugą bramkę.

• Piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki Olimpii Grudziądz. Najpierw uderzał Jakóbowski, a później Bazuła, ale niecelnie.

• Szczot uderza z dystansu na bramkę Pawłowskiego, ale ten pewnie ją łapie.

• Po przerwie Drutex-Bytovia atakuje coraz odważniej. Piłkarze Olimpii Grudziądz próbują walczyć o piłkę.

• Składna akcja Bytovii. Wojciech Wilczyński dośrodkował do Pawła Bazuły, ale ten nie trafia w piłkę przed bramką przyjezdnych.

• Inicjatywę w grze wyraźnie przejmują gospodarze głośno dopingowany przez grupę kilkudziesięciu kibiców.

• Drutex-Bytovia uderza z dystansu, ale piłka przelatuje tuż obok słupka Michała Wróbla.

• Przy linii bocznej leży Maciej Szewczyk, który jest opatrywany przez medyków.

• Faulowany Jakóbowski w środku boiska. Przy piłce zawodniczy w biało-czerwonych strojach.

• Łukasz Wróbel wznawia grę z rzutu wolnego. Piłkę przejął Jakóbowski, ale futbolówka poza boiskiem.

• Akcje Bytovii są konstruowane zbyt wolno, bo obrońcy Olimpii szybko wracają na własne pozycje. W ataku zespół przyjezdnych.

• Póki co w zespołach bez zmian. Przy piłce Drutex-Bytovia.

• Arbiter rozpoczął drugą część meczu.

• Piłkarze ponownie wybiegli na murawę.

• Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1 Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1

• Więcej z gry w pierwszej części meczu mieli przyjezdni. Gospodarze nie stworzyli praktycznie żadnego niebezpieczeństwa pod bramką zespołu gości.

• Sędzia kończy pierwszą cześć meczu.

• Rzut wolny dla Bytovii. Dośrodkowywał Mariusz Kryszak, ale piłka przeleciała ponad bramką Olimpii.

• Cały zespół Drutex-Bytovii na własnej połowie. Drużyna próbuje przejąć piłkę, przy której z powodzeniem utrzymują się zawodnicy Olimpii.

• Rozpaczliwe próby Byovii przedarcia się pod bramkę zespołu gości kończą się niepowodzeniem.

• Kolejny atak Bytovii bez rezultatu. Od własnej bramki rozpoczyna Michał Wróbel.

• Faulowany Bielawski. Przy piłce zespół gości.

• Wybija Bucko na rzut rożny.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowuje Kryszak.

• Przyjezdni próbują strzelać na bramkę Pawłowskiego. Popović podał do Banasiaka, ale piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.

• Wilczyński nieprzepisowo zatrzymał Banasiaka.

• Faulowany Łukasz Wróbel. Rozpoczynają gospodarze.

• Główkował Michał Pietroń, ale wysoko nad poprzeczką.

• Rzut rożny dla Bytovii. Dośrodkuje Kryszak.

• Olimpia Grudziądz wciąż prowadzi 0:1. Piłkarzom gospodarzy nie pomaga nawet głośny doping miejscowych kibiców.

• Kontra Bytovii. Szewczyk zagrał do Jakóbowskiego, ale piłka przeleciała tuż obok bramki przyjezdnych.

• Olimpia Grudziądz w natarciu. Drutex-Bytovia stara się rozpaczliwie oddalać zagrożenie z własnej połowy. Od bramki rozpocznie Wojciech Pawłowski.

• Przy piłce goście. Kibice Drutex-Bytovii śpiewają "jesteśmy z wami".

• Fantastyczny strzał Popovica z rzutu wolnego wylądował pod poprzeczką bramki Bytovii!

• Bytovia traci bramkę. Popović uderzył z dystansu wprost do bramki.

• Pietroń fauluje Banasiaka. Rzut wolny dla gości.

• Rzut wolny dla Olimpii po nieprzepisowym zatrzymaniu Popovicia. Bytovia odzyskuje piłkę, która ląduje poza boiskiem.

• Piłkę odzyskują przyjezdni, którzy konstruują kolejną akcję.

• Mocne uderzenie Szczota z dystansu na bramkę gospodarzy, ale Pawłowski był dobrze ustawiony. W ataku Drutex-Bytovia.

• Od bramki zaczyna bramkarz Bytovii. Wciąż gorący doping w sektorze kibiców Olimpii Grudziądz.

• W Bytowie zaczął padać deszcz ze śniegiem.

• Drutex-Bytovia walczy o piłkę. Dośrodkowuje Bielawski, ale wybija Pawłowski.

• Rzut wolny dla Olimpii w pobliżu bramki Bytovii. Dośrodkowuje Banasiak, ale zagrożenie oddala Michał Pietroń odbijając piłkę głową.

• Więcej z tego spotkania ma Olimpia. Wydaje się, że bramka dla przyjezdnych jest tylko kwestią czasu.

• Bardzo dokładne podania zespołu przyjezdnych. Bytovia wciąż się broni. Grę wznowi Wojciech Pawłowski, bramkarz gospodarzy.

• Piłkę poza boisko wybija Łukasz Wróbel. Bytovia wciąż się broni.

• Gra wciąż toczy się na połowie Drutex-Bytovii. Zawodnicy Olimpii Grudziądz wyraźnie przewidują podania czarno-biało-czerwonych.

• Bytovia ma trudności z utrzymaniem się przy piłce.

• Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz. Od bramki ponownie rozpocznie Pawłowski.

• Piłka poza boiskiem. Od bramki zaczyna Pawłowski.

• Nieporozumienie w zespole Bytovii. Wojciech Wilczyński zagrał piłkę do obrońców zespołu gości.

• Kibice obu zespołów głośno dopingują piłkarzy.

• Olimpia w natarciu i niepewna interwencja Wojciecha Pawłowskiego.

• Stoperzy goście wybijają piłkę. Rzut rożny dla Bytovii.

• Faulowany Szewczyk. Rzut wolny dla Byowii. Dośrodkowuje Kryszak.

• Rozpoczęli goście w biało-zielonych strojach. Piłkarze Olimpii wciąż przy piłce. Gra toczy się w środku boiska.

• Mecz właśnie się rozpoczął. Kibice przywitali nowego szkoleniowca Drutex-Bytovii oklaskami.

• Mecz rozpocznie się za niespełna kwadrans

• Przed godziną nad Bytowem przeszła ulewa, której towarzyszyły obfite opady śniegu. Płyta boiska na stadionie miejskim przy ulicy Mickiewicza jest więc solidnie zmoczona. Trwa rozgrzewka piłkarzy obu zespołów.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Tomasz Kafarski został nowym trenerem Bytovii

Mecz w Bytowie zapowiada się bardzo ciekawie. Miejscowa Bytovia już nie z Pawłem Janasem, a Tomaszem Kafarskim na ławce trenerskiej, zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Gospodarze spotkania potrzebują punktów, aby wydostać się ze strefy spadkowej, gdyż na ten moment zajmują piętnastą pozycję.

- Ten tydzień jest ciężki dla zespołu Bytovii, bo drużyna musiała pożegnać się ze szkoleniowcem, który dość długo ich prowadził. Jest nowy trener, każdy ma czystą kartę, nowe nadzieje oraz krótki czas, żeby się ze sobą poznać i złapać wspólny język. Czas pokaże, wszystkiego dowiem się po ostatnim gwizdku sędziego – powiedział przed meczem Tomasz Kafarski.

Z kolei goście chociaż do drugiej Wisły tracą jedenaście punktów, nie mają zamiaru się poddawać i chcą walczyć o awans do Ekstraklasy.

- Widać, że po ostatnim zwycięstwie z Wigrami zawodnicy są pełni entuzjazmu i zdają sobie sprawę, że trzeba postarać się kontynuować zwycięską passę. Wszyscy są naładowani, to na pewno cieszy i napawa optymizmem - powiedział z kolei trener Olimpii.