• Rzut wolny dla Stomilu po faulu Korta.

• Trzy minuty doliczone.

• Tempo trochę spadło - czyżby oba zespoły nastawiły się na utrzymanie wyniku?

• Klichowicz na spalonym.

• Żółta kartka dla Wróbla.

• Za bardzo cofnęli się gospodarze - wykorzystali do olsztynianie. Strzał Szymonowicza "z fałsza" znalazł drogę do bramki.

• GOOOL! Szymonowicz! 1:1!

• Kort zmienia Jastrzembskiego.

• Znów Bieszczad w roli głównej - broni na raty strzał Szymonowicza.

• Bieszczad dwukrotnie ratuje Bytovię! Stomil coraz bliżej wyrównania!

• Okazja Stomilu do wyrównania! Olbrzymie zamieszanie kończy się jednak po myśli gospodarzy! Goście "cisną".

• Klichowicz zastępuje Jakóbowskiego.

• Bieszczad efektownie wybija piłkę po dośrodkowaniu jednego z graczy Stomilu.

• Zmiana - schodzi Wełna, za niego Trzeciakiewicz.

• Bieszczad dobrze piąstkuje piłkę do dośrodkowaniu jednego z rywali.

• Opałacz ostro faulował rywala - żółta kartka.

• Dobrze w defensywie Tomasz Wełna, który powstrzymał Kryszaka. Przerwa w grze, bo gracz Bytovii ucierpiał.

• Trochę więcej dzieje się po przerwie - spotkanie nam się rozkręciło.

• Centrostrzał Mariusza Kryszaka i... SŁUPEK! Bytovia była blisko drugiego gola!

• Teraz Wełna fauluje Surdykowskiego - bez kartki jednak.

• Surdykowski faulował Wełnę - żółta kartka.

• Pierwsze minuty dla gości - zmiany wprowadziły trochę ożywienia w grze ekipy Mirosława Jabłońskiego.

• ... i Kujawa za Meschię.

• Dwie zmiany w drużynie gości: Nishi za Chałasa...

• Wracamy do gry.

• Sędzia Paweł Pskit kończy pierwszą połowę. Na razie 1:0 dla gospodarzy.

• Chomiuk zdecydował się na strzał - uderzenie było jednak niecelne.

• Strzelał Łukasz Wróbel! Niewiele brakowało - minimalnie nad bramką.

• Bytovia złapała wiatr w żagle. Stomil trochę oszołomiony.

• Piłkę fatalnie stracił Meschia, przejął ją Jakóbowski, który dograł do Jastrzembskiego, a ten wykończył akcję gospodarzy. Bytovia - Stomil 1:0!

• GOOOL! Jastrzembski!

• Dobra akcja Stomilu, ale piłka nieco za mocno zagrana do Chałasa i z planu gości nic nie wyszło.

• Strzelał Surdykowski! Minimalnie obok bramki.

• Faulowany Kryszak. Żółta kartka dla Wełny.

• Spotkanie nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Emocji niewiele. Oby z czasem było lepiej.

• Dobrą akcję konstruował Stomil, ale skończyło się na spalonym Meschii.

• Żółta kartka dla Mandrysza.

• Mijają kolejne minuty. Dobrych akcji brak.

• Kryszak z wolnego... Łapie piłkę Skiba.

• Szewczyk ograł dwóch rywali i w końcu został powalony przez Suchockiego. Żółta kartka.

• Kryszak faulował Meschię. Rzut wolny dla gości.

• Gra bardzo szarpana, co chwilę piłka wychodzi poza boisko. Miejmy nadzieję, że jakość spotkania z czasem się poprawi.

• W pierwszych fragmentach aktywniej prezentują się gospodarze. Na razie jednak bez zagrożenia pod bramką Stomilu.