Widzew Łódź

0

• Druex-Bytovia - Widzew Łódź 2:0 Druex-Bytovia - Widzew Łódź 2:0 Druex-Bytovia - Widzew Łódź 2:0 Druex-Bytovia - Widzew Łódź 2:0

• Koniec meczu. Drutex-Bytovia wygrała 2:0 z Widzewem Łódź. Dziękuję za uwagę.

• Gospodarze wygrywają zasłużenie. Jest to szósty mecz z rzędu bytowskiego beniaminka bez porażki.

• Drutex-Bytovia na połowie zespołu gości.

• Formela Wchodzi za Surdykowskiego.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Mariusz Kryszak strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

• Kryszak opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Jastrzembski.

• Laskowski ukarany za opóźnianie gry.

• Drutex-Bytovia prowadzi w dzisiejszym meczu już 2:0.

• Wróbel wykorzystał dośrodkowanie Kryszaka.

• Rzut rożny dla Bytovii.

• Laskowski w opałach. Napastnik Widzewa niecelnie.

• Wilczyński po samotnym rajdzie prawą stroną boiska zagrywał do Kryszaka, ale niedokładnie. Obrońcy wybili piłkę.

• Wilczyński ukarany za faul na Batrovićiu.

• Na własnej połowie tylko Laskowski i Bąk. Bytovia prawie cała w ataku.

• Kasperkiewicz ponownie na boisku. Medyk opatrywał mu łokieć.

• Bytovia w ataku.

• Widzew gra w dziewięciu. Kasperkiewicz poza boiskiem jest opatrywany.

• Rybicki zastąpił Zgardę.

• Po niedokładnym podaniu w okolicy własnej bramki Widzew traci piłkę. Dochodzi do niej Wilczyński, który uderza na bramkę Krakowiaka, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

• Obyło się bez interwencji sztabu medycznego. Laskowski wznawia grę od bramki gospodarzy.

• W pobliżu pola karnego Widzewa faulowany Jakóbowski, który leży na murawie.

• Bajić schodzi. W jego miejsce wchodzi Japończyk Shohei Okuno.

• Pewna interwencja Laskowskiego po ataku Widzewa.

• Bytovia przy piłce. Do piłki na prawym skrzydle doszedł Wilczyński, który dośrodkowywał w pole karne Widzewa, ale piłkę złapał Krakowiak.

• Kibice Bytovii krzyczą "Jeszcze jeden" i "My chcemy gola".

• Ukarany Bajić za to, że nie chciał oddać piłki przeciwnikom po gwizdku sędziego.

• Będą kolejne zmiany w Widzewie. Do rozgrzewki oddelegowany Rozwandowicz.

• Przynajmniej teoretycznie Bytovii powinno być teraz łatwiej. Przeciwnicy grają bowiem w dziesiątkę.

• Gooool w Bytowie. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.

• Bytovia uderza z 16 metrów na bramkę Widzewa.

• Ukarany Tadrowski za faul na Jakóbowskim.

• Widzew atakuje. Zdaje się, że Bytovia wciąż szuka sposobu na dzisiejszego przeciwnika.

• Na boisko wszedł Warchoł. Z murawy zszedł Bernhardt.

• Pierwsza zmiana w Widzewie.

• Szykuje się pierwsza zmiana w Widzewie. Wejdzie najpewniej Warchoł.

• W posiadaniu piłki podczas drugiej połowy zdecydowanie goście. Bytovia stara się raczej zaskoczyć przeciwnika ze stałego fragmentu gry.

• Gra prowadzona jest w okolicy środka boiska. W Bytowie wciąż bez zmian. Jest 0:0.

• Janusz Surdykowski przerywa serię podań zawodników Widzewa. Piłkarze w czerwonych koszulkach wciąż jednak przy piłce.

• Zgarda ukarany za faul na Szewczyku.

• Faulowany Bernhardt. Sędzia nie pokazał jednak kartki dla zawodnika Bytovii.

• Pewna interwencja Tomasza Laskowskiego. Widzew wciąż szuka okazji do strzału.

• Czterech zawodników zespołu gospodarze odesłanych do rozgrzewki. Wśród nich Mateusz Michalski i Okuno Shohei.

• Widzew odważniej atakuje, ale wciąż ma problem z przejściem pod bramkę Bytovii.

• Obie drużyny rozpoczęły drugą część meczu w tych samych składach. W zespołach bez zmian personalnych.

• Sędzia Rynkiewicz rozpoczął drugą część meczu.

• Piłkarze Bytovii już na boisku. Za chwilę dołączą do nich zawodnicy Widzewa.

• Drutex-Bytovia - Widzew Łódź 0:0Drutex-Bytovia - Widzew Łódź 0:0Drutex-Bytovia - Widzew Łódź 0:0Drutex-Bytovia - Widzew Łódź 0:0

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Po zagraniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Socha, ale broni Krakowiak.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

• Piłka wybita na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Bytovii. Dośrodkowuje Kryszak.

• Widzew w kontrataku.

• Rzut wolny dla Bytovii. Po zagraniu Kryszaka głową uderza Surdykowski, ale niecelnie.

• Widzew zaczyna "szanować" piłkę rozgrywając ją w środkowej strefie.

• Zgarda próbował uderzyć na bramkę Laskowskiego, ale Marko Bajić wybija piłkę głową. Zagrożenie oddalone.

• Do końca pierwszej połowy pozostało blisko 5 minut. Gra toczy się w większości w środku pola.

• Trener Widzewa Łódź Wojciech Stawowy próbuje udzielać swoim zawodnikom wskazówek, ale bezskutecznie, bo stracił głos od krzyku.

• Gra przyspieszyła. Bytovia stara się utrzymać przy piłce, ale Widzew staje się coraz trudniejszym przeciwnikiem.

• Widzew łódź ma wyraźny problem z tym, by przedostać się z piłką pod pole karny Bytovii.

• Tomasz Laskowski, bramkarz Bytovii wyraźnie nie ma dziś zbyt wiele pracy. Goście mają problem, by przedostać się w okolice pola karnego gospodarzy.

• Tylko w dzisiejszym meczu Bytovia wykonała już osiem rzutów rożnych. przyjezdni ani jednego. W Bytowie wciąż bez bramek.

• Krakowiak wygwizdany przez kibiców Bytovii. Zbyt mocno zaczął od bramki i piłka poza boiskiem.

• Piłka na aucie. Widzew wciąż się broni.

• Kolejny rzut rożny dla Bytovii.

• Piłkarze już ponownie na murawie. Kibice wyraźnie niezadowoleni ze sposobu sędziowania Jarosława Rynkiewicza.

• Na murawie leży Tardowski i szewczyk, którzy zderzyli się w walce o piłkę. Interweniuje sztab medyczny.

• Wróbel uderza głową, ale zbyt lekko. Poza ty sędzia odgwizdał faul. Rozpoczął Krakowiak.

• Piłka poza boiskiem. Kolejny rzut rożny dla Bytovii. Dośrodkowuje Kryszak.

• Trwa walka o piłkę w środku pola.

• W pole bramkowe Widzewa dośrodkowuje Kryszak, ale piłkę łapie Krakowiak.

• Ukarany Kwiek, za faul na Jakóbowskim.

• Piłka uderza wprost w Mandrysza. Gospodarze przejmują piłkę.

• Rzut wolnyz okolic 25 metra dla Widzewa. Uderza Lisowski.

• Wydaje się, że emocje na murawie nieco opadły.

• Zawodnicy miejscowych głośno dopingowani przez grupę kibiców. Z Łodzi najwyraźniej nie przyjechał żaden kibic.

• Widzew dochodzi do piłki. Gospodarze zepchnięci do obrony.

• Sędzia stara się strudzić emocje na boisku. Zawodnikom Bytovii wyraźnie śpieszy się, by zdobyć pierwszą bramkę.

• Kolejny rzut rożny dla Bytovii. Widzew najwyraźniej ma problem z oddaleniem zagrożenia od własnej bramki.

• Drużyna gości w opałach. Seria rzutów rożnych dla Bytovii.

• Maciej Szewczyk silnym uderzeniem próbował zaskoczyć golkipera przyjezdnych, ale niecelnie.

• Kryszak uderzał z rzutu wolnego na bramkę Widzewa, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Faulowany Surdykowski. Kibice domagają się żółtej kartki dla zawodnika przyjezdnych.

• W Bytowie wciąż bez bramek pomimo tego, że gospodarze mieli już kilka okazji do wyjścia na prowadzenie.

• Piłka poza boiskiem. Bytovia w ataku.

• Od bramki rozpoczyna Krakowiak.

• Kryszak dośrodkowuje z rzutu rożnego. Piłkę najpierw uderza Bąk, ale nieskutecznie. Po dobitce Mandrysza sędzia wskazuje na kolejny róg.

• Dawid Kwiek skutecznie zablokowany przez Łukasza Wróbla. Od bramki wznawia Laskowski.

• Nieporozumienie pod bramką przyjezdnych i do piłki dochodzi Jakóbowski. Od bramki zaczął jednak Krakowiak.

• Gospodarze nadal w ataku.

• Rzut rożny dla Bytovii i pierwsza okazja gospodarzy do zdobycia prowadzenia. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę uderza Bajić, ale w poprzeczkę.

• Piłkarze obu zespołów póki co grają zachowawczo. Gra toczy się raczej w środku pola.

• Drutex-Bytovia - Widzew Łódź

• Grę rozpoczął Widzew ubrany na czerwono. Gospodarze w strojach czarnych.

• Sędzia Jarosław Rynkiewicz właśnie rozpoczął mecz.

• Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Łukasz Boyke i mam przyjemność relacjonować dziś spotkanie Drutex-Bytovii z Widzewem Łódź. Piłkarze przygotowują się do wyjścia na boisko. W Bytowie zimno i pochmurno.

• RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści bytwidz na numer 72355 (koszt 2,46 zł).

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - WIDZEW ŁÓDŹ

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Pierwszym sobotnim meczem 30. kolejki będzie starcie drużyn z dolnej części - Bytovii Bytów i Widzewa Łódź. Z uwagi na fakt, że z rozgrywek wycofała się Flota, łodzianie liczą na to, że uda im się utrzymać. Obecnie drużyna Wojciecha Stawowego zajmuje przedostatnie miejsce i ma na koncie dawadzieścia punktów, ale do bezpiecznej pozycji traci ich już dwanaście.

Rywalem Widzewa będzie Bytovia Bytów, która jak na razie plasuje się na bezpiecznej, dwunastej pozycji, mając na koniec trzydzieści cztery punkty.