Bytovia Bytów

2

Zawisza Bydgoszcz

2

• CO ZA KOŃCÓWKA MECZU! ZAWISZA W DOLICZONYM CZASIE GRY ZDOBYŁ GOLA I ZREMISOWAŁ Z BYTOVIĄ!!

• GOOOOL!! PATEJUK!!!

• Gdyby nie Łukasz Wróbel, Bytovia mogłaby stracić gola w samej końcówce. Świetne zawody rozgrywa dziś ten zawodnik.

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w Bytovii, Szewczyk zastąpi Klichowicza.

• Opałacz głową wycofał piłkę do Bieszczada, bytowianie grają na czas i chcą dowieźć korzystny wynik do końca.

• Zmiana w Zawiszy, w miejsce Lewickiego pojawi się Gajewski.

• Poczobut dobrze zagrał do Klichowicza, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

• Jakub Łukowski zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale ta trafiła tylko w mur.

• Wojciech Wilczyński został ukarany żółtą kartką.

• Jakub Smektała został ukarany żółtą kartką.

• Ależ emocje na stadionie w Bytowie. Między zawodnikami obu drużyn dochodzi do wielu spięć, sędzia musiał pokazać w krótkim czasie trzy żółte kartki.

• Mica został ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Klichowicz został ukarany żółtą kartką.

• Dawid Kort został ukarany żółtą kartką.

• Za kontuzjowanego Macieja Konę wejdzie Vasil Panayotov.

• Mica faulowany przez Poczobuta.

• Kontra Bytovii, ale Michał Jakóbowski zbyt wcześnie zdecydował się na strzał i piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Maciej Kona nie podnosi się z murawy. Obecnie przy linii bocznej jest mu udzielana pomoc medyczna.

• Bytovia obejmuje prowadzenie! Fantastyczne podanie Korta, Janusz Surdykowski przyjął piłkę i strzelał na krótki róg, bez szans był w tej sytuacji Łukasz Sapela.

• GOOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!!

• Prostopadłe podanie Kony do Patejuka, gdyby nie interwencja defensorów Bytovii rezerwowy Zawiszy mógłby znaleźć się w sytuacji sam na sam z Bieszczadem.

• Zbyt lekki strzał Drygasa, Bieszczad bez problemu wyłapał piłkę.

• Zmiana w Zawiszy, za Kamińskiego wejdzie Patejuk.

• Łukasz Wróbel mógł strzelić bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale uderzał niecelnie.

• Janusz Surdykowski wywalczył rzut wolny dla gospodarzy.

• Groźne uderzenie Jakuba Łukowskiego, ale Bieszczad po raz kolejny w tym meczu popisał się bardzo dobrą interwencją.

• Nieporozumienie Surdykowskiego z Mandryszem. Błąd graczy Bytovii wykorzystali goście i przechwycili piłkę.

• Zapowiadało się na dobrą akcję Bytovii, ale futbolówkę źle przyjął Jakóbowski.

• GOOOL! ŁUKASZ WRÓBEL WYKORZYSTUJE JEDENASTKĘ!!

• RZUT KARNY DLA BYTOVII!!

• Piłkę źle przyjął WIlczyński i przechwycił ją Mica.

• Mica chciał zagrywać prostopadle do Łukowskiego, ale dobrze w tej sytuacji spisał się Wilczyński i wywalczył aut dla Bytovii.

• Poczobut zdecydował się na oddanie strzału, który w ostatniej chwili zablokował Drygas. Piłkarz Zawiszy ucierpiał w tej sytuacji, gdyż piłka uderzyła go w brzuch.

• Klichowicz faulował Wełnickiego, rzut wolny dla gości.

• Opałacz krótko rozegrał do Korta, ale ten przy próbie oddania strzału został zablokowany.

• Z kolei za Kryszaka wszedł Jakóbowski.

• W przerwie za Chomiuka zameldował się na placu gry Mandrysz.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Zawisza prowadzi z Bytovią 1:0!

• Kamil Surdykowski mógł strzelić dla Bytovii gola, ale nie zdołał dostawić nogi do piłki świetnie zagranej przez Korta.

• Zbyt łatwa strata Bytovii, Kamiński prostopadle zagrał do Łukowskiego, ale przed stratą gola uchronił gospodarzy świetnie spisujący się w tym spotkaniu Łukasz Wróbel.

• Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kryszaka, futbolówka powędrowała wysoko na bramką.

• Kamiński podawał do Łukowskiego, ale znów bydgoszczan uprzedził Bieszczad.

• Krzysztof Nykiel szukał swojej szansy w polu karnym bytowian, ale futbolówkę w porę przechwycił Bieszczad.

• Dośrodkowanie Jakuba Łukowskiego do Drygasa, ten odda groźny strzał na bramkę Bytovii, ale świetną interwencją na linii popisał się Gerard Bieszczad.

• Smektała faulowany na skrzydle przez Korta. Sędzia dyktuje rzut wolny dla przyjezdnych.

• Adrian Chomiuk przez chwilę nie podnosił się z murawy, ale na szczęście jest już gotowy do gry.

• Kor górą zgrał piłkę do Klichowicza, ale zagrożenie pod własną bramką zażegnał Łukasz Nawotczyński.

• Wojciech Wilczyński wychodził na bardzo dobrą pozycję, ale niepotrzebnie sfaulował Smektałę. Piłkę rozgrywają teraz bydgoszczanie.

• Kapitalne podanie Drygasa do Lewickiego, ale ten znów został złapany na spalonym.

• GOOOL! KAMIL DRYGAS WYKORZYSTAŁ RZUT KARNY!

• Jakub Łukowski próbował przedrzeć się na pole karne Zawiszy, ale sfaulował go Chomiuk.

• RZUT KARNY DLA ZAWISZY!!

• Co za szansa Bytovii! Fantastyczny, potężny strzał Adriana Chomiuka, ale piłka powędrowała nad poprzeczką!

• Dobre przyjęcie piłki przez Chomiuka, ale już po chwili futbolówkę odebrał mu Krzysztof Nykiel.

• Jeszcze kilka minut temu w Bytowie padał deszcz. Teraz na szczęście przez ciemne chmury powoli przebija się słońce.

• Fantastyczne podanie Drygasa na wolne pole do Kamińskiego, ale ten trochę pogubił się w polu karnym rywali i dał sobie odebrać piłkę Łukaszowi Wróblowi.

• Chomiuk po linii zagrał do Klichowicza, ten oddał strzał na bramkę Zawiszy, który w ostatniej chwili zablokował Tomasz Wełnicki.

• Mariusz Kryszak dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale zbyt mocny uderzył piłkę. W efekcie grę od własnej bramki wznowił Sapela.

• Poczobut wycofał piłkę do Kryszaka i przy okazji został sfaulowany przez Drygasa.

• Smektała zgrał piłkę w pole karne, tam przyjął ją Lewicki, ale piłkarze Bytovii z problemami, ale poradzili sobie w tej sytuacji.

• Poczobut nieźle zgrał piłkę do Korta, ale ten pilnowany przez przeciwników nie miał komu odegrać. Futbolówkę przejęli goście z Bydgoszczy.

• Ładna, dwójkowa akcja Kora i Klichowicza, zagrożenie pod bramką Zawiszy zażegnał Tomasz Wełnicki.

• Dośrodkowanie Kryszaka, ale dobrze piąstkował Sapela. Piłkę ponownie przejęli jeszcze gospodarze, ale koniec końców nie zdołali stworzyć groźnej sytuacji pod bramką rywali.

• Piłkarze Zawiszy wymieniają się podaniami na własnej połowie i czekają na dobry moment, aby ruszyć z kontratakiem.

• Ładne zagranie Mateusza Klichowicza wzdłuż bramki, ale Łukasz Sapela nie zdołał dopiec do piłki.

• Gooool i nie ma gola! Szymon Lewicki trafił do siatki rywala, ale sędzia odgwizdał spalonego!

• Groźnie pod bramką Bytovii! Mica przedarł się w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę z własnej jedenastki wybił Łukasz Wróbel.

• Kamil Drygas niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił futbolówkę na rzecz rywali. Swoją akcję konstruują teraz bytowianie.

• Złe przyjęcie piłki Korta, ale dobrze w tej sytuacji zaasekurował go Poczobut.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz! Od środka zaczęli gospodarze.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bytovia - Zawisza LIVE! Bydgoszczanie celują w pozycję lidera.

• Rezerwowi Zawiszy: Węglarz - Ciechanowski, Stawarczyk, Panajotow, Patejuk, Gajewski, Alawerdaszwili.

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Kożans, Szewczyk, Jastrzembski, Mandrysz, Lisowski, Jakóbowski.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bytovia Bytów - Zawisza Bydgoszcz!