Celta Vigo

1

Sevilla FC

1

• Mecz na Estadio Balaidos kończy się remisem 1-1. Taki wynik to zdecydowanie mentalne zwycięstwo Sevilli, która przez blisko 3/4 meczu grała ze stratą jednego gracza. To tyle z Galicji, zapraszamy na relację z meczu Granada-Real Madryt!

• Strata Marino, Bongonda zagrywa do Guidettiego, ale świetnie z bramki wyszedł Sergio Rico.

• Trzy minuty dolicza arbiter.

• Sevilla wychodziła z kontrą, ale stoperzy Celty na posterunku. I ponownie biegniemy pod pole karne Sevilli.

• Wrzutka Wassa z rzutu wolnego, Rami wybija piłkę głową na rzut rożny.

• Celta napiera, Sevilla tylko wybija piłkę. Ekipa z Galicji co i rusz próbuje dośrodkowań w pole karne.

• Sevilla robi typową "obronę Częstochowy". Defensorzy andaluzyjskiej ekipy wybija piłkę byle dalej, Celta walczy o pełną pulę.

• Celta ciągle w natarciu, szanują piłkę, Sevilla praktycznie nie rusza się z własnej połowy.

• Sergio Rico z kartką za opóźnianie gry.

• Celta bardzo blisko prowadzenia! Strzał Aspasa z niczego, rykoszet, piłka minimalnie mija słupek.

• Escudero faulował Beauvue'a, za co dostał żółty kartonik.

• Daniel Carrico wybija piłkę z pola karnego po wrzutce Carlesa Planasa.

• Kevin Gameiro zmieni Fernando Llorente. Przeciętny występ Hiszpana.

• Daniel Wass mocno wstrzeliwuje piłkę w pole karne, Beauvue pakuje ją do siatki!

• Claudio Beauvue! 1-1!

• Zmiana w Sevilli Jose Antonio Reyes opuszcza boisko, w jego miejsce Ever Banega.

• A za Jonny'ego wchodzi Guidetti.

• Podwójna zmiana w Celcie. Marcelo Diaz zmienia Nemanję Radoję.

• Kolejna próba z dystansu, jednak Rico bez problemu wyłapuje piłkę.

• Jewhen Konoplianka opuszcza boisko. Na murawę wchodzi Vitolo.

• Konoplianka był osamotniony na połowie rywala, zdecydował się na uderzenie z połowy boiska, by przelobować Alvareza, jednak strzał niecelny.

• Nemanja Radoja huknął z dystansu. Sergio Rico sparował piłkę przed siebie.

• Dobry pomysł Daniela Wassa, który uruchomił na prawej stronie Jonny'ego, ale prawy obrońca nie zdołał dobiec do piłki.

• Claudio Beauvue zmarnował kapitalną okazję! Piłka wylądowała mu pod nogami na piątym metrze od bramki, a ten przestrzelił!

• Jose Antonio Reyes leży na murawie, będzie potrzebna pomoc medyków.

• Carles Planas wszedł ofensywnie z lewej strony, uderzył wzdłuż linii bramkowej, ale znowu niecelny strzał.

• Kolejna próba z dystansu, Jonny niecelnie.

• Pierwszy strzał w tej połowie, Nemanja Radoja posłał piłkę ponad bramką. Celta wciąż bez celnego strzału w tym meczu.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Sevilla mimo grania od 25. minuty w dziesięciu wygrywa z Celtą do przerwy po trafieniu Carrico. Mecz przeciętny, oczekiwaliśmy od niego więcej, mało strzałów i sytuacji bramkowych, sporo fauli. Oby w drugiej połowie było lepiej. Wracamy za kwadrans.

• Wrzutka z rogu, strzał piłkarza Sevilli wyblokowany, ale dobiega do piłki Carrico i pokonuje Sergio Alvareza z piątego metra od bramki.

• Carrico na 1-0 dla Sevilli! Goście strzelają w osłabieniu!

• Zmuszony do interwencji Sergio Alvarez. Strzał po koźle Mariano wybroniony.

• Kolejna kartka, Iago Aspas ukarany żółtkiem. On również nie zagra z Barcą! Niesamowicie osłabia się Celta.

• Llorente wdał się w drybling, a jako że on mistrzem zwrotności nie jest, musiało się to skończyć stratą.

• Sporo szanowania piłki, sporo podań, ale strzałów jak na lekarstwo.

• Daniel Carrico znakomicie złożył się do przewrotki, jednak strzał niecelny.

• Jewhen Konoplianka słusznie ukarany za przytrzymywanie rywala.

• Nieudana wrzutka Mariano, który podłączył się do akcji ofensywnej.

• Bongonda był zahaczany, chyba zbyt pochopna decyzja arbitra. Faktem jest, że Bongonda nie zagra w kolejnym meczu.

• Bongonda otrzymuje kartkę za symulowanie.

• Federico Fazio dostaje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska. Sevilla gra w 10!

• Kolejna próba Daniela Wassa z dystansu. Tym razem mocno przestrzelił.

• Fazio dobrze zatrzymuje atak Celty, piłka poza boiskiem.

• Daniel Wass spróbował uderzenie wewnętrzną częścią stopy zza pola karnego. Piłka minimalnie mija słupek.

• Nieudany drybling Claudio Beauvue.

• Festiwal wrzutek Sevilli. Pewnie interweniują stoperzy Celty.

• Wrzutka na Llorente, dobrze interweniuje Sergi Gomez.

• Theo Bongonda znalazł się na prawej stronie, mocno uderzył lewą nogą, piłka leci ponad bramką.

• Po intensywnym początku mamy chwilę oddechu. Celta rozgrywa atak pozycyjny.

• Sergi Gamez nie zagra za tydzień z Barcą na Camp Nou.