Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Dolcan Ząbki

Chojniczanka Chojnice

1

Dolcan Ząbki

1

• Zagranie ręką Lisowskiego i Dolcan będzie miał okazję na zdobycie bramki. Niestety fatalny strzał głową zawodnika Dolcanu i sędzia kończy mecz!

• Rzut wolny dla Dolcanu. Kądzior wrzuca, ale Gołębiewski fauluje w ataku.

• Ładne zagranie Gołębiewskiego, który próbował strzelać z woleja. Był blisko szćżęścia.

• Zmiana w zespole Chojniczanki! Grischok zmienia Rogalskiego!

• Damian Świerblewski zdobywa bramkę dla gości. Otrzymał on podanie na pustą bramkę. Ciężko było tego nie wykorzystać!

• Super kontra Chojniczanki, po której do strzału doszedł Niedziela, ale minimalnie chybił.

• Dolcan ma dzisiaj o tyle ciężej, że nie ma wsparcia kibiców swojej drużyny.

• Zmiana w Dolcanie! Jagiełło za Ferugę!

• Goście cały czas atakują bramkę gospodarzy, ale na chwilę obecną nie ma żadnego dobrego prognostyka dla Dolcanu, który gubi się w konstruowaniu akcji.

• Zmiana w Chojniczance! Rybski opuszcza boisko, a na plac gry wchodzi Bartoszewicz!

• Dolcan w posiadaniu, ale bardzo niedokładne podania skutkują stratą.

• Zmiana w Dolcanie ! Osoliński schodzi, a wchodzi Gołębiewski!

• Bliski zdobycia gola był Biernat, ale obrońca znowu wybił piłkę !

• Fenomenalna kontra Chojnczanki! Niedziela przebiegł całe boisko i zagrał do Rybskiego, ale obrońca wślizgiem wybił piłkę! rzut rożny!

• Bartłomiej Niedziela wykorzystuje bezpańską piłkę, do której nie zdążył Kryczka i umieszcza ją w bramce!

• Antonio Calderon schodzi z boiska, a wchodzi Damian Świerblewski!

• Podanie z głębi pola do Kądziora, który skończył akcję strzałem. Podleśny jest dzisiaj naprawdę w dobrej formie. Fenomenalnie obronił!

• Dobre przeszywające podanie w pole karne od Kosakiewicza, ale Niedziela nie trafił w piłkę.

• Kosakiewicz melduje się w miejsce Jelica.

• Wrzutka w pole karne, ale Podleśny jest dzisiaj pewnym punktem w bramce.

• Szansa dla Dolcanu! Rzut wolny około 30 metrów od bramki. Jest kilku chętnych na strzał!

• Ładna akcja Chojniczanki, ale fatalny strzał Niedzieli. Wysoko ponad bramką.

• Na trybunach słychać głośny doping dla gospodarzy.

• Dolcan buduję swoją akcję już dość długo, ale nic z niej nie wyniknęło. Po odbiorze piłki przez Tarnowskiego goście mają róg! Bardzo dobry strzał oddał Sawala, ale minimalnie obok słupka.

• Żółta kartka dla Lisowskiego, za faul taktyczny w środku boiska.

• Bardzo dobre zachowanie bramkarza, wybił piłkę daleko przed siebie.

• Bardzo grozny strzał Mrozika minimalnie niecelny. Rzut rożny!

• Indywidualna akcja Tarnowskiego kończy się za linią końcową. Zawodnik przeszedł dwóch obrońców, ale nie starczyło mu boiska na dokończenie akcji.

• Mecz toczy się w środkowej strefie boiska. Od czasu do czasu piłkę podają sobie gospodarze, a potem goście.

• Po nieśmiałych atakach Chojniczanki, goście powoli opanowują sytuację. Obie drużyny wyglądają jakby myślami były jeszcze w szatni.

• Od środka drugą połowę rozpoczną gospodarze!

• Pan Szczerbowicz gwiżdże i zaprasza zawodników na przerwę!

• Doliczony czas to 1 minuta.

• Strzał głową obrońcy Dolcanu, ale obrona wybiła piłkę! Kolejny róg!

• Bardzo dobry strzał w wykonaniu Tarnowskiego tuż zza pola karnego. Był rykoszet i rzut rożny został przyznany Dolcanowi.

• W końcu doczekaliśmy się ładnej akcji w meczu. Goście rozklepali defensywę gospodarzy, ale w końcowej fazie zabrakło precyzji przy podaniu.

• Niedziela ogląda żółtą kartkę za zagranie piłki ręką.

• Niepotrzebny faul Mrozika w środku boiska. Zbiera faule, aż w końcu skończy się to żółtą kartką.

• Okres złej gry obu drużyn. Mnóstwo strat i niedokładności.

• mks

• Żółta kartką ukarany Klepczarek! Brzydko faulował Niedzielę!

• Techniczny błąd przy wykonaniu autu Dolcanu! Rzut autowy przyznany gospodarzom.

• Niedziela próbował wyprowadzić kontrę, ale został nieprzepisowo zatrzymany. Faul taktyczny, jednak bez żółtej kartki.

• Bardzo długa i czytelna akcja Chojniczanki kończy się wrzutką w ręce bramkarza.

• Nie popisał się Osoliński, który próbował wrzucić piłkę w pole karne, a w efekcie oddał piłkę gospodarzom.

• Petasz spróbował szczęścia z dystansu. Piłka poszybowała daleko nad poprzeczką!

• Dobra wrzutka! Podleśny szczęśliwie wybija!

• Niepotrzebny faul Biernata w okolicy narożnika Chojnczanki. Będzie szansa na dośrodkowanie.

• Dobry fragment meczu w wykonaniu gospodarzy, którzy zaczynają przejmować inicjatywę.

• Po poświęceniu Niedzieli Chojniczanka otrzymała rzut rożny. Po chwili Mrozik oddał strzał z 15 metrów, ale piłkę wybił obrońca. Gospodarze przejęli piłkę i wyprowadzili kontrę zakończoną strzałem wprost w ręce Podleśnego.

• Mecz toczy się w dobrym tempie. Teraz częściej do zdania dochodzą gospodarze, wyprowadzając nieliczne ataki.

• Teraz bliski szczęścia był Niedziela, ale trochę zabrakło.. Strzał był bardzo dobry.

• Pierwsze 13 minut meczu to dominacja Dolcanu, ale tylko w teorii, bo goście nie przeprowadzili, żadnej konkretnej akcji.

• Kombinacyjna akcja gości, po której strzał oddał Osoliński, ale znowu bardzo niecelnie.

• Fatalnie wykonany rzut wolny. Piłka poszybowała daleko nad poprzeczką.

• Faulowany zawodnik Dolcanu w odległości około 25 metrów od bramki. Będzie dobra okazja do objęcia prowadzenia.

• Chojniczanka nieudolnie próbuje przedostać się pod pole karne gości, którzy są bardzo dobrze zorganizowani w obronie.

• Od dobrych dwóch minut Dolcan buduje atak pozycyjny, a gospodarze nie są w stanie odebrać piłki.

• Chojniczanka odebrała piłkę i wyprowadziła kontratak, po którym otrzymała rzut rożny. Po wykonaniu rogu piłkę zebrał zespół gospodarzy i ponowił atak. Wojciech Lisowski zdołał oddać strzał na bramkę. Był to bardzo łatwy strzał dla bramkarza.

• Jak na lidera przystało Dolcan próbuje utrzymać się przy piłce, A Chojniczanka stosuje wysoki pressing.

• Mecz rozpocznie drużyna gości! Gwizdek sędziego i mecz rozpoczęty!

• Obie drużyny gotowe do gry. Obowiązkowe przywitanie i za chwilę losowanie!mks

• W chwili obecnej prezentowane są składy obu drużyn!mks

• Piłkarze za chwilę schodzą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów i za nieco ponad 15 minut rozpocznie się mecz.mks mks

• Mimo ostatniej porażki w derbach z Bytovią Bytów, kibice powoli wypełniają obiekt mając nadzieję na rehabilitację swoich zawodników w dzisiejszym pojedynku z Dolcanem.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Marcin Szczerbowicz, a pomagać mu będą Adam Kupsik i Piotr Kurt. Sędzią technicznym jest Robert Olszewski.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dominik Hładun, Radosław Bartoszewicz, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Paul Grischok, Przemysław Czerwiński. Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski, Michał Bajdur, Daniel Gołębiewski, Damian Jakubik, Aleksander Jagiełło, Damian Świerblewski, Mateusz Wieteska.

• Zawodnicy powoli rozgrzewają się na płycie głównej.MksM

• Witamy ze stadionu Chojniczanki, gdzie za około 30 minut rozpocznie się mecz IX kolejki I ligi pomiędzy zespołem miejscowych, a drużyną Dolcanu.