Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice

2

Sandecja Nowy Sącz

1

• Chojniczanka zasłużenie wygrywa spotkanie. Mimo licznych przeciwności losu, ostatecznie udaje się dobrnąć do końca i zgarnąć niezwykle cenne 3 punkty!

• Ostatnia akcja Sandecji kończy się podaniem do bramkarza drużyny przeciwnej.

• Bramka kontaktowa zdobyta przez Sandecję ! Strzelcem Bartłomiej Dudzic!

• Bardzo dobra akcja Sandecji, która rozklepała obronę Chojniczanki. Bartków , który otrzymał piłkę na 5m ptrze przed bramką przestrzelił..

• Markowski pięknie wydobywa pilkę spod nóg Bębenka, a sędzia odgwizdał faul.

• Gancarczyk mija przeciwników jak tyczki i zostaje brutalnie sfaulowany przez Niane.

• Sandecja grająca w 10 nie potrafi wykreować sobie żadnej 100% sytuacji.

• Siemaszko fauluje Bębenka na środku boiska..

• Damian Podleśny ukarany żółtą kartką za powolne wznawianie gry.

• Ładny strzał Niane, lecz minimalnie obok bramki!

• Sandecja w natarciu. Korner dla gości!

• Mikołajczak schodzi, a w jego miejsce melduje się Rafał Siemaszko!

• Mikołajczak dryblujac kolejnych zawodników przed polem karnym zostaje ścięty z nóg. Sędzia niczego nie widział.

• Chojniczanka skrzywdzona decyzją sędziego musi się bronić w 10.

• Zamieszanie na boisku. SĘDZIA UKARAŁ DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĄ KIERUZELA, KTÓRY MIAŁ NAJMNIEJSZY UDZIAŁ W CAYŁM ZAJŚCIU.

• Pięknym strzałem popisał się kolejny raz Zawistowski, który zdobył bramkę!

• Mikołajczak faulowany na wysokości pola karnego. Zółta kartka dla Szufryna.

• Z problemami piłkę wyłapał Podleśny i szybko wznowił grę. Podał do Niedzieli, który w dziecinny sposób ograł Dudzica, a ten ratował się faulem i dostał zółtko.

• Rzut rożny dla Sandecji!

• Okres lepszej gry gości, którzy od kilku chwil goszczą pod bramką Podleśnego.

• Maciej Bębenek został ukarany żółtkiem za faul taktyczny.

• Zniesmaczenie na trybunach zachowaniem sędziego jest odczuwalne. W drugiej połowie Złotnicki daje się poznać jako aptekarz.

• Kolejny stały fragment gości i znowu bez skutku. Piłka została niedokładnie zagrana.

• Zdaniem sędziego Pietruszka zachował się niefair względem przeciwnika i dostał żółtą kartkę.

• Zarysowała nam się lekka przewaga gospodarzy w drugiej połowie. Chojniczanka wie czego chce i wie też jak to osiągnąć. Brakuje jedynie ostatniego podania.

• Pod własną bramką faulowany był Gancarczyk, a sędzia dopatrzył ie faulu zawodnika Chojniczanki i podyktował rzut wolny dla Sandecji, która nie potrafiła zrobić z niego użytku. Podleśny złapał piłkę.

• Zawistowski dorzucił piłkę na głowę Kieruzela, który strzelił wprost w bramkarza. Chiwlę pózniej Kieruzel sfaulował bramkarza gości przy wprowadzeniu piłki do gry.

• Mikołajczak uderzony łokciem w głowę przez Niane. Rzut wolny w okolicach linii środkowej!

• Zawistowski w polu karnym ograł Niane i chciał wystawić piłkę Gancarczykwi, ale Obcokrajowiec w porę naprawił swój błąd. W posiadaniu piłki gospodarze!

• Ładny atak piłkarzy Sandecji, którzy pokazali dobrą grę zespołową. Szczęśliwie w polu karnym piłka po niedokładnym podaniu trafiła do Kieruzela.

• Jeden z zawodników wyprowadzających kontrę został sfaulowany przez obronćę gospodarzy. Stały fragment gry nie przyniósł pożądanego efektu w postaci bramki, ale goście utrzymali się przy piłce.

• Mamy 48 minutę. Gospodarze budują atak pozycyjny już od dłuższej chwili.

• Początek drugiej połowy bardzo podobny do tego, co oglądaliśmy godzinę temu. Pierwszy strzał Lisowskiego z 40 metrów wyłapał bramkarz.

• Rudolf Urban został posadzony na ławkę rezerwowych, zaś swoją szansę otrzymuje Chiekh Niane!

• Piłkarze powrócili na murawę ! Gospodarze dostali znak od sędziego głównego i rozpoczęli drugą część gry!

• Końcówka pierwszej połowy należała do gości którzy wykonywali dwa rzuty wolne i utrzymywali się przy piłce.

• Tomasz Mikołajczak został ukarany żółtą kartką za odepchnięcie przeciwnika.

• Mrozik z kontuzją opuszcza boisko. Feciuch wchodzi!

• Wybicie piłki przez Kieruzela. Ta szczęśliwie spadła pod nogi Grzelaka, który wyprowadził atak, ale złym podaniem w polu karnym rywala popisał się Mikołajczak.

• Nieudolna próba wyprowadzenia kontrataku przez Chojniczankę kończy się stratą i faulem na zawodniku gości. Rzut wolny. 30 metrów od bramki.

• Sobotka ładnie dryblował i został sfaulowany na wysokości linii pola karnego.

• Długa piłka posłana do Gancarczyka, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Sędzia dopatrzył się spalonego..

• Ładne zachowanie Zawistowskiego, który oddał piłkę.

• Wszystko wydaje się być ok i za moment gospodarze wznowią mecz.

• Ostre starcie na połowie gospodarzy. Mrozik i Słaby poszli na tzw. 'przebitkę'.

• Nieudolna próba wyprowadzenia piłki z własnej połowy przez Sandecję kończy się stratą. Chojniczanka w ataku.

• Pierwsza dłuższa akcja w tym meczu gości, która zapowiadała się bardzo dobrze, została zakończona przez niedokładne podanie jednego z obrońców.

• Pierwsza zmiana w zespole gości!

• Rzut rożny dla Chojniczanki. Stały fragment został zle wykonany i gospodarze stracili piłkę.

• Zawistowski strzela, Radliński paruje piłkę do boku. Do piłki dopada Niedziela i momentalnie wstrzela ją w pole karne, gdzie znowu Radliński ją piąstkuje.

• Zawodnik gości potrzebuje pomocy medyków. Chojniczanka będzie wykonywać rzut wolny. Odległość podobna jak przy strzelonej bramce! 25m do bramki!

• Przepraszam za małe kłopoty techniczne, które zauważył 'kolega'.

• Mrozik otrzymał pilkę pd Gancarczyka i w mgnieniu oka posłał ją na bramkę! Korner dla gospodarzy.

• Składna akcja gospodarzy zakończona wrzutką w pole karne. Radliński pokazał klasę, wychodząc do pilki.

• Okres, w którym drużyna gości atakowała Chojniczankę. Sandecja otrzymała dwa rzuty rożne, po których zrobiło się groznie. Po ostatnim Chojniczanka wyprowadziła kontrę, po której Grzelak w sytuacji sam na sam nie pokonał bramkarza.

• Sandecja po ładnej akcji zarobiła rzut wolnyw odległlosci 30 metrów od bramki.

• Zawistowski pięknie uderza piłkę z rzutu wolnego, a ta wpada do bramki. Chojniczanka obejmuje prowadzenie!

• Rzut wolny dla CHojniczanki. Około 25 metrów do bramki!

• Niedziela w polu karnym uwikłał się w drybling i wydawało się, ze zaraz strzeli bramkę, ale kolejny raz obrońca okazał się lepszy.

• Mecz jest raczej wyrównany, ale częściej atakują gospodarze.

• Mikołajczak faulowany w okolicy końcowej linii boiska. Grzelak wrzucił piłkę, ale była ona zbyt niedokładna, by któryś z graczy gospodarzy mógł z niej zrobić pożytek.

• Ładną piłkę z głębi pola od Kieruzela otrzymał Niedziela, ale Szarek był na miejscu.

• Rzut wolny dla Sandecji po zagraniu fair-play zawodnika Chojniczanki.

• Pierwsza grozna akcja gospodarzy. W pole karne dostał się Marek Gancarczyk, który próbował dograć piłkę na 5 metr do Mikołajczaka. W porę zjawił się obrońca gości. Sandecja natychmiastwo wyprowadziła kontrę i uzyskała rzut rożny.

• Początek spotkania nieco chaotyczny. Chojniczanka próbuje przejąć inicjatywę, budując atak pozycyjny.

• Pan arbiter daje znak, a piłkarze Sandecji rozpoczynają mecz!

• Mecz rozpocznie drużyna gosci!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek meczu!

• Niecałe 15 minut do meczu i piłkarze schodzą do szatni po ostatnie wskazówki swoich szkoleniowców.

• Chojniczanka zagra w swoich żółto-czerwonych strojach, a Sandecja w biało-czarnych kompletach. Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Mateusz Złotnicki, a pomagać mu będą asystenci Marek Arys i Andrzej Zbytniewski.

• chojna

• chojna

• Faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy

• Około dwudziestu minut do meczu, a zawodnicy przeprowadzają intensywną rozgrzewkę!

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Rafał Misztal, Rafał Siemaszko, Łukasz Suchocki, Krystian Feciuch, Przemysław Laskowski, Mateusz Piechowiak, Damian Gałązka. Ławka rezerwowych gości: Marek Kozioł, Szymon Kuzma, Marcin Makuch, Cheikh Niane, Filip Piszczek, Bartosz Sobotka, Adrian Danek.

• Witamy ze stadionu w Chojnicach, gdzie miejscowa Chojniczanka zmierzy się z Sandecją.
    Serdecznie zapraszamy na naszą relację live!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - SANDECJA NOWY SĄCZ

Chojniczanka zagra z GKS-em Katowice

Chojniczanka Chojnice, która przed tygodniem dość niespodziewanie wygrała z Dolcanem 3:0, zmierzy się w Wielką Sobotę z Sandecją. Nowosądeczanie do tego spotkania także przystąpią z dobrymi nastrojami, gdyż w poprzedniej kolejce także wygrali swoje spotkanie, pokonując Flotę 1:0.

W tej chwili Chojniczanka plasuje się na ósmym miejscu w tabeli, z kolei Sandecja na dwunastym.

– Trzeba zawsze patrzeć na zespoły, które są przed nami. W meczu z Sandecją bierzemy pod uwagę tylko wygraną, choć wiadomo, że w piłce może coś nie wyjść. Nie myślimy jednak o takim scenariuszu – powiedział Marek Gancarczyk, najlepszy strzelec Chojniczanki w tym sezonie.