Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz

• Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa z Sandecją 0:1!

• Piotr Kieruzel został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Sandecji, boisko opuszcza Filip Piszczek, zastąpi go Szymon Kuźma.

• Arkadiusz Aleksander został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Andrzej Rybski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale uderzał niecelnie.

• Piłka wpadła do siatki, ale wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie jednego z zawodników Chojniczanki.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance, Patryk Mikita wszedł za Rafała Grzelaka.

• Zmiana w Sandecji, Bartosz Sobotka pojawił się w miejsce Bartłomieja Dudzica.

• Maciej Małkowski po raz kolejny w tym spotkaniu próbował zaskoczyć Damiana Podleśnego, jednak golkiper Chojniczanki rozgrywa dziś bardzo dobre zawody i znów uratował swoją drużynę.

• Maciej Kostrzewa uderzał głową, zrobił to zbyt lekko i Łukasz Radliński pewnie przechwycił futbolówkę.

• Gdyby nie dobra postawa Damiana Podleśnego w tym spotkaniu, Chojniczanka z pewnością straciłaby więcej niż jednego gola. Przed chwilą golkiper chojnickiego klubu świetnie obronił strzał Piszczka.

• Chojniczanka dwa razy z rzutu rożnego próbowała sowich sił pod bramką gości z Sandecji, jednak każda z tych prób kończyła się niepowodzeniem.

• Dobre dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego, ale żaden z graczy Chojniczanki nie dopadł do piłki.

• Bartłomiej Dudzic dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Damian Podleśny uprzedził go i pewnie wyłapał futbolówkę.

• I kolejna zmiana w Chojniczance, Daniel Feruga zastąpi Bartłomieja Niedzielę.

• Zmiana w Chojniczance, za Marcina Krzywickiego pojawi się Andrzej Rybski.

• To mogła być bramka dla Chojniczanki! Zawistowski zagrywał do Biernata, a ten głową uderzał na bramkę Sandecji. Łukasz Radliński zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny!

• Pierwsza zmiana w Sandecji, za Wojciecha Trochima wszedł Arkadiusz Aleksander.

• Potwierdziło się to, o czym przed chwilą pisaliśmy. Chojniczanka źle rozpoczęła drugą połowę, co poskutkowało szybką stratą bramki. Małkowski przyjął piłkę zacentrowaną z lewej strony, niepilnowany przez nikogo zdołał dobrze się ustawić i oddać strzał tuż przy słupku. Damian Podleśny był w tej sytuacji bezradny.

• Gooool! Maciej Małkowski!

• Kontratak Chojniczanki, Paweł Zawistowski uderzał sprzed linii pola karnego, jednak strzał ten był mocno niecelny.

• Przemysław Pietruszka próbował przerzucić piłkę na drugą stronę boiska, a ta trafiła w Marcina Krzywickiego.

• Chojniczanka w przeciwieństwie do pierwszej połowy, zupełnie nie ma pomysłu na grę w drugiej odsłonie spotkania i słabo prezentuje się na boisku. Gospodarze muszą się otrząsnąć, jeśli nie chcą szybko stracić gola.

• Ależ szansa Snadecji! Bartłomiej Dudzic zdołał przedrzeć się pod bramkę gospodarzy i oddał strzał z dość bliskiej odległości. Tylko świetna interwencja Damiana Podleśnego uchroniła Chojniczankę przed stratą gola.

• Matej Nather uderzał na bramkę Chojniczanki, jednak Damian Podleśny nie miał problemów z obroną tego strzału.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Sandecją.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką.

• Zawrzało pod bramką Sandecji! Niedziela świetnie dograł piłkę do Kieruzela, a ten nieznacznie się pomylił i zamknął tę akcję niecelnym strzałem. To mógł być gol.

• Rzut wolny dla Chojniczanki, piłkę zagrywał Przemysław Pietruszka, jednak ta powędrowała wprost w ręce dobrze interweniującego Radlińskiego.

• To nie jest najbardziej porywająca pierwsza połowa. Do jej zakończenia pozostało niespełna dziesięć minut, a my nie oglądaliśmy za wiele groźnych sytuacji bramkowych.

• Zawistowski sfaulował Barana, który przez moment nie podnosił się z murawy.

• Maciej Rogalski został złapany na spalonym.

• Cseh i Rogalski zderzyli się głowami, na boisku interweniuje sztab medyczny.

• Lisowski dość niebezpiecznie wycofał futbolówkę do Podleśnego. Bramkarz Chojniczanki znalazł się na ostrzu noża, jednak w porę wybił futbolówkę, zanim dobiegł do niego jeden z graczy Sandecji.

• I znów w natarciu Sandecja, tym razem na bramkę Chojniczanki uderzał Filip Piszczek, ale piłkę po jego strzale zablokował Kieruzel.

• Matej Nather uderzał na bramkę Chojniczanki, jednak został zablokowany. Sandecja będzie miała rzut rożny.

• Nieco spokojniejszy okres gry. Od dłuższej chwili gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Za nami dwadzieścia minut gry, jak na razie na boisku przeważają gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają więcej groźnych sytuacji.

• Wojciech Trochim zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak uderzał zbyt lekko i w żaden sposób nie zagroził bramce Chojniczanki.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę uderzał Zawistowski, chciał dopaść do niej Kieruzel, ale nie udało mu się.

• Lisowski zagrał piłkę do Krzywickiego, ale w tej sytuacji uprzedził ich Łukasz Radliński.

• Dzudzic podniósł się o własnych siłach i może już kontynuować grę.

• Bartłomiej Dudzic upadł i nie podnosi się z murawy. Krótka przerwa w grze.

• Kamil Słaby zacentrował z lewej strony, piłka bez problemów padła łupem Damiana Podleśnego.

• Aktywny jak na razie pod polem karnym Sandecji jest Marcin Krzywicki. Czy nowy zawodnik Chojniczanki powiększy dziś swój dorobek bramkowy?

• Dobra akcja Chojniczanki, Marcin Krzywicki nieźle zachował się przed polek karnym, sprawnie wyminął jednego z obrońców i zagrał futbolówkę w kierunku Grzelaka. Ten zaś postanowił uderzać bezpośrednio na bramkę, a niemałe problemy z obroną tego strzału miał Łukasz Radliński.

• Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę ze stałego fragmentu gry zagrywał Paweł Zawistowski, ale ta próba pozostawiała wiele do życzenia.

• Grzelak odebrał futbolówkę rywalom, odegrał ją do wbiegającego na pole karne Niedzieli, który zdecydował się na oddanie strzału, lecz został on zablokowany.

• Baran wypatrzył Piszczka i chciał zagrać do niego piłkę, ale zrobił to niedokładnie.

• Gospodarze spotkania grają dziś w tradycyjnych, czerwono-żółtych strojach, z kolei goście z Nowego Sącza w czarno-białych trykotach.

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chojniczanka - Sandecja LIVE! Rozpocząć wiosnę od zwycięstwa

• Rezerwowi Sandecji Nowy Sącz: Arkadiusz Aleksander, Witalij Bierezowskij, Michał Gliwa, Szymon Kuźma, Bartosz Sobotka, Michał Szeliga, Adrian Danek.

• Rezerwowi Chojniczanki: Artur Haluch - Damian Garbacik, Przemysław Czerwiński, Daniel Feruga, Łukasz Kosakiewicz, Patryk Mikita, Andrzej Rybski.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz!