Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Wigry Suwałki

• KONIEC MECZU! Wigry wygrywają z Chojniczanką 3:2!

• Grzelak oddał potężny strzał z dystansu, ale trafił w jednego z obrońców.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył aż sześć minut.

• Bartłomiej Niedziela ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Adamek, zastąpi go Michałowski.

• Gospodarze w natarciu! Salik popisał się fantastyczną interwencją i obronił strzał Siemaszki w sytuacji sam na sam!

• Tomasz Mikołajczak nie pomylił się i pewnie zamienił rzut karny na gola. Do końca spotkania pozostał niespełna kwadrans, a gospodarze do wyrównania potrzebują jednej bramki.

• GOOL! TOMASZ MIKOŁAJCZAK!!

• Mamy jeszcze zmianę w Chojniczance, z boiska schodzi Kieruzel, w jego miejsce pojawił się Rybski.

• Wymuszona zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Zapolnik, zastąpi go rezerwowy bramkarz Salik.

• Będzie rzut karny dla Chojniczanki!

• Hieronim Zoch ukarany czerwoną kartką! Golkiper Wigier sfaulował Niedzielę w sytuacji sam na sam!

• I znów akcja Wigier! Dośrodkowanie Żebrowskiego, piłkę "szczupakiem" zaatakował Biel, ale trafił tylko w poprzeczkę!

• Centra Żebrowskiego w pole karne, jeden z zawodników Wigier uderzał głową, ale strzał ten nie zagroził gospodarzom.

• Dobra akcja Artura Bogusza zakończona strzałem, który został jednak zablokowany.

• Ależ szansa Wigier na czwartego gola! Biel efektownie minął aż trzech rywal, odegrał futbolówkę do Zapolnika, który był w znakomitej sytuacji, aby oddać strzał, ale niefortunnie nie trafił w piłkę!

• Pierwsza zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Moneta, zastąpi go Żebrowski.

• Wigry dobijają Chojniczankę, która w drugiej połowie próbowała odrobić straty. Błąd Podleśnego, który po strzale Adamka wybił piłkę przez siebie, a dopadł do niej Biel i pewnym strzałem skierował do siatki.

• GOOOL! BARTOSZ BIEL!!!

• Wrzutka Gancarczyka z rzutu rożnego, Lisowski dopadł do piłki, bez zagrożenia pod bramką Wigier.

• Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki, Siemaszko uderzał głową, ale jego strzał został zablokowany.

• Chojniczanka - Wigry

• Adrian Karankiewicz ukarany żółtą kartką.

• Dobra dośrodkowanie Monety do Zapolnika, który uderzał na bramkę Chojniczanki, ale pewnie obronił Podleśny.

• Groźny strzał Niedzieli sprzed pola karnego, w ostatniej chwili zablokował go skutecznie Karankiewicz.

• Tym razem Feciuch zdołał wygrać pojedynek główkowy z Zapolnikem, ale arbiter spotkania dopatrzył się przewinienia piłkarza Choniczanki.

• Na oddanie strzału z dystansu zdecydował się Feciuch, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

• Mikołajczak z dystansu uderzał na bramkę Wigier, ale dobrze zainterweniował Zoch i wybił ją przed siebie. Do futbolówki zdołał jednak dopaść Grzelak, który pewnym strzałem wpakował ją do siatki.

• GOOOOL!! RAFAŁ GRZELAK!!!

• Kolejna zmiana w Chojniczance, z boiska schodzi Gałązka, zastąpi go Niedziela.

• Rozpoczynamy drugą połowę, od środka gospodarze!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę. Za moment druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wigry prowadzą w Chojnicach 2:0!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• I znów Wigry bliskie zdobycia gola. Dośrodkowanie Bogusza, piłka powędrowała do Biela, który głową uderzał z kilku metrów, ale obronił Podleśny. Sędzia wskazał na rzut rożny dla gości, po rogu również głową strzelał Karankiewicz, ale znów Podleśny obronił.

• Garnek zagrał do Siemaszki, który postanowił oddać strzał, ale minimalnie chybił.

• Rzut rożny dla Wigier, z bramki zbyt daleko wyszedł Podleśny, Biel już chciał wykorzystać ten błąd i wpakować piłkę do pustej siatki, ale w porę Chyła wybił ją z linii bramkowej!

• Tomasz Mikołajczak ukarany żółtą kartką.

• Gancarczyk świetnie zagrał piłkę do Mikołajczaka, który chciał strzelać, ale tuż przed bramką ofiarnie interweniował Karankiewicz!

• Próba wyprowadzenia kontrataku przez Gancarczyka próbował wyprowadzić kontratak, ale zbyt mocno zagrywał do Mikołajczaka.

• Na boisko padł Karankiewicz, przez moment to wyglądało jak poważniejszy uraz, ale na szczęście piłkarz Wigier szybko podniósł się z murawy i wrócił do gry.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale piłkę pewnie wybił Zoch.

• Gałązka wpadł w pole karne Wigier, mógł śmiało oddać strzał, ale zamiast tego postanowił odegrać futbolówka, która ostatecznie nie powędrowała do nikogo.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, Siemaszko pojawi się na boisku za Mrozika.

• Samotna akcja Gancarczyka, którzy próbował przedrzeć się w pole karne Wigier. Bezskutecznie.

• Lisowski próbował wybić podanie Adamka, ale nie trafił w piłkę. Błąd ten wykorzystał Wyróżniający się dziś na boisku Moneta, który zacentrował do Biela, a ten minimalnie nie sięgnął futbolówki.

• Ależ gubią się na boisku piłkarze Chojniczanki. Przed chwilą doszło do nieporozumienia, Kieruzel zatrzymał Monetę, aby Podleśny wychwycił piłkę, jednak golkiper nawet do niej nie ruszył i mało brakowało, aby gracz Wigier wykorzystał ten błąd.

• Dośrodkowanie Monety w kierunku Bieli, ale piłkarz Wigier uderzał niedokładnie i piłka nie powędrowała do adresata.

• Kibice Chojniczanki są delikatnie mówiąc, zażenowani postawą swoich piłkarzy w tym meczu. Jeśli nic się na boisku nie zmieni, najprawdopodobniej zostaną wygwizdani.

• Chyła próbował dośrodkowywać, ale trafił prosto w bramkarza.

• Goście prowadzą już 2:0 i nadal częściej utrzymują się przy piłce. To gracze Wigier prowadzą i kreują grę, a gospodarze zupełnie nie mają pomysłu co zrobić, aby zmienić wynik na swoją korzyść.

• Grzelak dośrodkowywał na ple karne, do piłki najwyżej wyskoczy Markowski, uderzał głową, ale trafił prosto w Zocha.

• Gospodarze myślami zostali chyba jeszcze w szatni...Kolejna kontra Wigier zakończyła się golem. Wrzutka w pole karne Zbigniewa Kaczmarczyka, futbolówka powędrowała do Kamila Zapolnika, który bez problemów skierował ją do siatki.

• GOOOOL! KAMIL ZAPOLNIK!!

• Michał Kopczyński ukarany żółtą kartką.

• Zbyt prosta strata Grzelaka stała się okazją do kontry Wigier. Piłka powędrowała do Zapolnika, który głową uderzał na bramkę Chojniczanki. Tym razem między słupkami bardzo dobrze spisał się Podleśny, który nie dał się zaskoczyć.

• Zdecydowanie lepiej pierwszą połowę rozpoczęli piłkarze z Suwałki. To goście dyktują warunki gry i rozdają na boisku karty.

• I znów dobra akcja Wigier, dośrodkowanie Monety w pole karne Chojniczanki, ale dobrze w tej sytuacji spisał się Kieruzel, który wygrał pojedynek główkowy i oddalił zagrożenie.

• Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska, gospodarze spotkania próbują zaatakować bramkę Wigier, ale piłkarze z Suwałki świetnie się ronią i nie pozwalają rywalom przedostać się pod własną bramkę.

• Chojniczanka była bliska wyrównania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka powędrowała do Kieruzela, ten zaś oddał strzał z dystansu, ale tuż obok bramki.

• Moneta dośrodkował na pole karne, futbolówka dotarła do Kamila Adamka, który pewnym strzałem pokonał golkipera Chojniczanki i zapewnił swojej drużynie prowadzenie na początku meczu!

• GOOOOL! KAMIL ADAMEK!!

• Było groźnie pod bramką Chojniczanki. Moneta efektownie ograł Lisowskiego i zdecydował się na oddanie strzału. Po jego uderzeniu piłka odbiła się jednak od słupka.

• Przy piłce gospodarze, Gancarczyk przechwycił futbolówkę, ale koniec końców niedokładnie odegrał do Grzelaka.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Wigier: Karol Salik - Daniel Michałowski, Maciej Wichtowski, Nerijus Valskis, Mateusz Żebrowski, Dawid Makaradze, Robert Hirsz.

• Rezerwowi Chojniczanki: Michał Dumieński - Bartłomiej Niedziela, Andrzej Rybski, Przemysław Czerwiński, Rafał Siemaszko i Przemysław Laskowski.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - WIGRY SUWAŁKI

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 4:3

Chojniczanka, która w ostatnim czasie radzi sobie bardzo dobrze i nie przegrała trzech ostatnich spotkań, zmierzy się przed własną publicznością z Wigrami Suwałki. Łącznie w pięciu ostatnich pojedynkach gospodarze sobotniego spotkania zdobyli aż dziesięć punktów, dzięki czemu zajmują obecnie wysoką, szóstą pozycję.

Zupełnie inne nastroje panują w ekipę z Suwałk, która od trzech kolejek, nie licząc ubiegłego tygodnia, w którym odpoczywała ze względu na odwołany mecz Floty, nie wygrała żadnego spotkania.